DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Đuro Đaković će biti nositelj proizvodnje BOV-a

5.7.2006 | (Izvor: Vjesnik, Powered by: PressCut)
Prema prijedlogu dugoročnog plana razvoja hrvatskih oružanih snaga od 2006. do 2015. u opremanje HV-a planirano je uložiti 15 milijardi kuna. Duboko sam uvjeren da će taj Plan prihvatiti i Hrvatski Sabor, rekao je ministar obrane RH Berislav Rončević prilikom posjeta tvrtki “Đuro Đaković Specijalna vozila”.

Nama je važno da veliki dio od tih 15 milijardi kuna bude povratno uložen u hrvatsko gospodarstvo. “Đuro Đaković Specijalna vozila” naš su dugogodišnji partner s kojim smo izuzetno zadovolji, a važno je naglasiti da će Đuro Đaković biti glavni intergrator i nositelj posla u proizvodnji borbenog oklopnog vozila za pješaštvo, u raznim inačicama, što će toj tvrtki osigurati posao za nekoliko godina, rekao je ministar Rončević.

Dodao je da će je ta tvrtka partner MORH-a u modernizaciji tenka M-84, te da konkurira za modernizaciju tih tenkova i u nekim drugim zemljama.

I ovo je još jedna vijest koju svi uglavnom znamo, ali kao da zaboravljamo paničareći svakodnevno po forumima…


Evo, ja sam sada zvao prijatelja čiji je otac jedan od branitelja… uplatili jesu (uz max. popust), dobili dionice još nisu, rečeno im je da će dobiti obavijest, ništa definirano kada… prodavat neće bar godinu dana, vjerojatno i duže, jer ako se stari i ne razumije u sve to, moj prijatelj se koliko-toliko razumije, a ne žuri im se. Ništa novo nisam napisao, ali da znaš što se događa u Brodu [smiley2]

Ovo je napokon jedna suvisla informacija o realnom događanju.
A što kaže kolega “skompson” – budete li jeftino prodavali padat će još.

[color=black][/color]


Đuro mi je život skratio bar za 2 godine.

Meni je povećao plaću bar za par $$$ [smiley1]

"[i]When does a guy decide to become an accountant? When he realizes he doesn't have the charisma to succeed as an undertaker. " [/i]

Tekut:

Evo, ja sam sada zvao prijatelja čiji je otac jedan od branitelja… uplatili jesu (uz max. popust), dobili dionice još nisu, rečeno im je da će dobiti obavijest, ništa definirano kada… prodavat neće bar godinu dana, vjerojatno i duže, jer ako se stari i ne razumije u sve to, moj prijatelj se koliko-toliko razumije, a ne žuri im se. Ništa novo nisam napisao, ali da znaš što se događa u Brodu [smiley2]

Ovo je napokon jedna suvisla informacija o realnom događanju.
A što kaže kolega “skompson” – budete li jeftino prodavali padat će još.

dakle 510000 – 748 = 509252

ajmo dalje oduzimat [smiley1]

think pink


Tekut: ” Evo, ja sam sada zvao prijatelja čiji je otac jedan od branitelja… uplatili jesu (uz max. popust), dobili dionice još nisu, rečeno im je da će dobiti obavijest, ništa definirano kada… prodavat neće bar godinu dana, vjerojatno i duže, jer ako se stari i ne razumije u sve to, moj prijatelj se koliko-toliko razumije, a ne žuri im se. Ništa novo nisam napisao, ali da znaš što se događa u Brodu [smiley2] ”

ali na buisiness-u danas pise drugacije
Ulagače čini se ipak više brine najavljena prodaja između 330 i 500 tisuća državnih dionica radnicima po uvjetima i cijeni iz ’92. (na što imaju zakonsko pravo), no u ovim okolnostima nije realno očekivati da će HFP uskoro donijeti i takvu odluku niti pod kojim će točno uvjetima radnici dobiti dionice, a dovoljno je podsjetiti da je i za radnike INA-e Vlada odredila lock-up, što se pokazalo uspješnom strategijom.[/b]

evo zanimljiv članak u vezi Đuro Đaković holdinka uz napomenu da ja u pogledu te dionice spadam u red vječnih optimista Vaš link

Kolika će tek biti cijena kad počnu branitelji prodavati…..[smiley1][smiley1][smiley1][smiley1][smiley1]

[color=blue]Paaaa po lojtrici gor, pa po lojtrici dol...pa po lojtrici gooorrr i doooollll...........[/color]

Cini mi se da ovaj novinar nije bas informiran.
Imate ugovor izmedju branitelja i HFP-a na 507 stranici ovog foruma.
Jasno se vidi da nema nikakvog lock-up perioda.

http://www.poslovni.hr/Forum/ForumDownloads.aspx?attID=11139

Sad je pala cijena ,a tek kad radnici počnu prodavati

Novinar je pokušao ublažiti situaciju ,ali 500 000 kom pa to je stvarno veliki dio Đurinih dionica .Jedino nas spašava Lock-up ,ako do tog dođe onda idemo ubrzo gore

Kao prvo pozdrav svima posto mi je ovo prvi post… Nije mi jasno kako ljudi mogu putem foruma dolaziti u ovakve panicne situacije. Dionice za branitelje ce biti, ali tko zna kada i tko zna pod kakvim uvijetima dodatnim van ovog ugovora koji kola. Ja sam iz ovog kraja. Pogledajte sada lock up kod Ine nakon dosta vremena… Nemojte panicariti. [smiley9]

Evo upravo čitam JAVNA DIONIČKA DRUŠTVA tiskane u Lipnju 2005. (broj 4) gdje kaže U ovoj godini zabilježena je prva transakcija ovom dionicom po cijeni od 20 kuna.
E da je tada bilo malo kupovati, a vjerujem da u to vrijeme ni branitelji nebi pokazali veliki interes za upisivanje ovih dionica.

New Report

Close