DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 26.10.2024. u 00:23
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
18,60
558
30
16,00
20,00
-7,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Kada bi se trebao oporaviti Đuro. Da li netko konkretno zna ????

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO


samo cvrsto dionicari djure! sad je vrijeme da stisnete zube i izdrzite jos malo! sad je vrijeme da pokazete koliko stvarno vjerujete u ovu dionicu! sad je vrijeme da pokazete ZASTO STE KUPOVALI? zar je moguce da nitko od vas nije kupovao gledajuci fundamente pa da prodajete sad po 215? zar je moguce da ste bas svi kupovali ovu dionicu zato sto je cigan na pazaru najglasnije vikao? stisnite zube sad, i izdrzite! pogotovo tenkista i maliKopac! pokazite svima kolko vjerujete u ovu dionicu sad kad pada! onako kako ste pokazivali da vjerujete u nju kad ste je branili od napada nas nevjernika dok je rasla!

??? a? kaj ti brijes? ja niti ne prodajem Đuru niti je kupujem…imam skoro pa mrvicu preko 1000 komada, i nema se više love za dokup, ali Đuro će još jedno vrijeme biti u mojem portfelju.

Sad je ipak na tapeti rast TNSA na 16 000.


drago mi je da sam prodao po 300 kuna. možda se opet vratim kad se stanje stabilizira.

koliko se sjećam mislim da si prodao na cca260,tako si bar napisao na forumu,cijenim tvoje komentare ali da su baš svi tako pametni da su prodali na 300!!!!


Nemam ovu dionicu, ali dosta pratim. I da, moguce je da jos padne. Cak sam dobio i tip da ne kupujem jos jer ce i dalje padati. no ljudi, ja bi platio i 300, tako da tko ima neka ne panicari, vec bude strpljiv, a tko prodaje… hahahahaha

Ako hoćeš kupiti po 300,00 Kn javi se – prodat ću ti koju god količinu poželiš kupiti !

Angry Bob: "As for the good news - There is no f...... good news!" https://www.youtube.com/watch?v=hMaVIAlJlnw


al cete se vi prodavaci naplakati poslije.. tko je prodo iznad 280 svaka cast, ali vi koji prodajete po 220 ste definitivno na tankom ledu.. prodajete s gubitkom, to cete poslije tesko nadoknaditi.. a da ce dionica biti za sve ispod 200kn cisto sumnjam.. zivi bili pa vidli

Tako je nekako… valjda. [smiley6]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

Tko je u kešu nek gladi bradu. Ja sam izašao i bio uvjeren da sam ostvario 10 % gubitka, ali sad vidim da sam toliko u dobitku ako odmah uđem natrag – što neću, ulazim nakon izlaska naših dragih ĐĐ branitelja.

The only way is down, baby. Danas smo svjedočili kako će to izgledati kad krene prodaja pod kodnim nazivom 748, jedino što će biti žešće i bez povratka.


Amaru: ”
Nemam ovu dionicu, ali dosta pratim. I da, moguce je da jos padne. Cak
sam dobio i tip da ne kupujem jos jer ce i dalje padati. no ljudi, ja
bi platio i 300, tako da tko ima neka ne panicari, vec bude strpljiv, a
tko prodaje… hahahahaha

Ako hoćeš kupiti po 300,00 Kn javi se – prodat ću ti koju god količinu
poželiš kupiti !

Ja sam svoje prodao,ali moj kolega će ti ponuditi po 299,00 oko 800 komada. Moja ponuda je bolja.

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

super24:
” al cete se vi prodavaci naplakati poslije.. tko je prodo iznad 280 svaka cast, ali vi koji prodajete po 220 ste definitivno na tankom ledu.. prodajete s gubitkom, to cete poslije tesko nadoknaditi.. a da ce dionica biti za sve ispod 200kn cisto sumnjam.. zivi bili pa vidli”

Oni koji su na gubitku i misle ostati na tome – ti su spušili. Oni koji se misle vratiti n a nižoj cifri ( a do koje će ziher doći – mnogo nižoj jer “još ni jedan branitelj nije popil vina, već mu ga je popila drhtava družina”) ti će kupiti više komada nego što su prodali.


Dragi: ” Draga lanice lijepo razmisljate i ulazete svoje novce ako stvarno mislite da su svi DURINI radnici pijanci sa sanka koji duguju novce.Ja radim u Duri i to je firma koja je imala 18000 radnika i desetljecima je poznata u svijetu.Obrazovani ljudi i pravi majstori teskoga zanata,hrvatski branitelji koji su ginuli.Zato se gnusam na vasu izjavu i smatram ju uvredom.I jos izmedu ostaloga hocete zaraditi na nama” pijancima” ”
Ne, nego vi hoćete zaraditi na nama. Mi smo svoje dionice pošteno platili. Odi spat. Bravo Lanice i ne boj se, sve će biti OK!

Tenkista i svi vi koji se prepirete s braniteljima i nazivate ih pogrdnim imenima, zapitajte se ne bi li svoju (opravdanu) srdžbu trebali usmjeriti prema zakonodavcu koji je zakuhao ovu kašu izostavljanjem (barem za sada) lock-up perioda za prodaju dionica.

Angry Bob: "As for the good news - There is no f...... good news!" https://www.youtube.com/watch?v=hMaVIAlJlnw

Tko je u kešu nek gladi bradu. Ja sam izašao i bio uvjeren da sam ostvario 10 % gubitka, ali sad vidim da sam toliko u dobitku ako odmah uđem natrag – što neću, ulazim nakon izlaska naših dragih ĐĐ branitelja

…..kaj ti pričaš, koji dobitak 10 posto ak sad uđeš……!!??
…..pa to stalno klizi prema dolje, pogledaj samo prodaju…..

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Tenkista i svi vi koji se prepirete s braniteljima i nazivate ih pogrdnim imenima,

Ako je itko zaslužio zaradu onda su to branitelji. Samo mi je žao što će ipak najviše zaraditi hijene oko njih!


super24: ” al cete se vi prodavaci naplakati poslije.. tko je prodo iznad 280 svaka cast, ali vi koji prodajete po 220 ste definitivno na tankom ledu.. prodajete s gubitkom, to cete poslije tesko nadoknaditi.. a da ce dionica biti za sve ispod 200kn cisto sumnjam.. zivi bili pa vidli ” Tako je nekako… valjda. [smiley6]

Mislim da ovo istresanje na 220 nije dijelo nas malih,izgleda se breza istovara.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

New Report

Close