DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 26.10.2024. u 02:37
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
18,60
558
30
16,00
20,00
-7,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Draga lanice
lijepo razmisljate i ulazete svoje novce ako stvarno mislite da su svi DURINI radnici pijanci sa sanka koji duguju novce.Ja radim u Duri i to je firma koja je imala 18000 radnika i desetljecima je poznata u svijetu.Obrazovani ljudi i pravi majstori teskoga zanata,hrvatski branitelji koji su ginuli.Zato se gnusam na vasu izjavu i smatram ju uvredom.I jos izmedu ostaloga hocete zaraditi na nama” pijancima”


drago mi je da sam prodao po 300 kuna. možda se opet vratim kad se stanje stabilizira.

eh drhtave ručice…[smiley2][smiley2][smiley2]

pa nisu baš drhtave kad sam kupio po prosječnoj od 120 kuna. to je više od 100% i to nisu drhtave ručice. Koliko sam trebao čekati? Pa vidjelo se da je overbought situacija…nisu moje ruke drhtave, bez brige.


Čemu strah, firma vrijedi koliko i prije, samo treba strpljenja.

Iako bi mi pasalo da još padne pošto nemam ovu dionicu.


Glas razuma , i ja bi volio da padne pa kud akoji mili moji .
Narazumniji komentar zadnjih 50 str.
Uz duzno postovanej pojedincima kojei vide , sve ostalo treeba baciti u smece .
Razumjem da nekui imaju viska slobodnog vremena uz posao pa misle honorarno zaraditi , ali dajte ljudi , ovo sta se desava je opisano na nekoliko foruma i gradja je apsolvirana .
Ne kupuju se dionice samo kada rastu nego kada i padju .
Svima mudracima , DDJH , moci cete kupit i debelo ispod 215 , 00 , pogotovo kraje kolovoza i prvoj polovici rujna.
Živi bili pa vidjeli uz želju da grijesim .

najvrednije stvari u životu su besplatne


Draga lanice
lijepo razmisljate i ulazete svoje novce ako stvarno mislite da su svi DURINI radnici pijanci sa sanka koji duguju novce.Ja radim u Duri i to je firma koja je imala 18000 radnika i desetljecima je poznata u svijetu.Obrazovani ljudi i pravi majstori teskoga zanata,hrvatski branitelji koji su ginuli.Zato se gnusam na vasu izjavu i smatram ju uvredom.I jos izmedu ostaloga hocete zaraditi na nama” pijancima”

Ne, nego vi hoćete zaraditi na nama. Mi smo svoje dionice pošteno platili. Odi spat. Bravo Lanice i ne boj se, sve će biti OK!

Hrpa postova ,ali činjenica je da su branitelji dobili dionice i da će jedan dio ići odmah na burzu.To nećemo moći izbječi nikako ,zato tko ima love za ulazak po 200kn a možda i niže sretno sa Đurom .Ja nisam prodavao na 300 jer sam mislio da če ići gore ,a za ove koje su prodavali sam mislio da uvelike griješe.Eto nisam bio u pravu i sad su oni velemajstori tržišta ili su imali puno sreče.

A stvarno , pa jel vi pratite ljudi tu burzu ili kaj vi delate. Ne vidite , ne čujete, u zadnje vrijeme stvarno koliko postova a niko ništ pametno.

Branitelji spuštaju cijenu, dolaze u valovima i bit će ih, i to je to.

dobro da se još nije našao netko tko će tvrdit da je prodao đuru po 330, pa boli me za koliko je netko prodao dionicu ili kupio.

SDA od petka jos uvijek isti…

1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 956.180 29,54 Osnovni račun
2. HZMO 660.000 20,39 Zast. račun
3. MINISTARSTVO FINANCIJA REPUBLIKE HRVATSKE 609.578 18,83 Osnovni račun
4. PBZ D.D. 210.199 6,49 Skrb. račun
5. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 104.771 3,24 Zast. račun
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA GLOBAL INVEST D.O.O. ZA FIMA EQUITY OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 101.000 3,12 Skrb. račun
7. ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D. 47.136 1,46 Osnovni račun
8. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA MAXIMUM OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 28.000 0,86 Skrb. račun
9. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./BREZA-INVEST ZIF D.D. 17.988 0,56 Skrb. račun
10. HPB D.D. 16.644 0,51 Skrb. račun

Danas prošlo skoro 9000kom po prosječnoj 222kn,tko kupuje da mi je znati????
Jesu ludi ili informirani ili?
Pa zar nisu pročitali na forumu da će cijena biti ispod 200kn[smiley1]

Novac je kisik burze!


branitelji još nisu ni jednu dionicu prodali a inteligentni investitori su je spustili na razine od oko 220 kn možda branitelji pokažu veću inteligenciju od investitora vidjet ćemo[smiley10]

neka NEKA ! da im bar spuste cijenu do 10 KN ! tako da za jednu dionicu mogu kupiti jednu PIVU…mislim da će im onda tržište kapitala postati jasnije ! [smiley1]

sve je lako kad si mlad :)

Evo moj prvi post na forumu mada ga pratim več duže vrijeme,ušao sam na 267.00 i nije mi drago kad vidim kako iz dana u dan pada.Ne mislim ga prodavati,eventualno nadokupiti dok je ovako nisko jer vjerujem da če se oporaviti,samo je pitanje kad! Pozdrav svima[smiley2]


drago mi je da sam prodao po 300 kuna. možda se opet vratim kad se stanje stabilizira.

ja sam sklon vjerovati da je tebi cayman kakva pticica prisapnula nesto[smiley1]

navodio si da ti je target po nekima skromnih 500 (na mojnovac) , pa onda odjedanput prodao..

dobar potez, svaka cast..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close