DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 26.10.2024. u 04:34
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
18,60
558
30
16,00
20,00
-7,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

sigurno da ima onih koji bi, ali sumnjam da je to vecina..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

kaj bu on razmišljal o tome kolko đuro dođe kad se račun u birtiji sam gomila.ide đuro u bescijenje.

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Ne brinite, HFP uz paket od 748 dionica besplatno dijeli i Grahamova Inteligentnog investitora

Hell is Empty and all the Devils are Here


da ce cijena past do 200, pa i malo nize-moguce..

no vi koji mislite kupovati po 150, sta vi mislite da ce vam branitelji po tolko prodavati kad znaju da je bila i 300?

oce k….

Bila je ona i malo više od 300 pa je pala na 220 kn.,a sjetite se prijašnjih tjedana kako su tekli razgovori da neće ispod 250,pa da neće ispod 240 itd,sada se spominje da neće ispod 220,to je lijepo tako razmišljati,neka bude tako,ali ne vjerujem.i sam sam tako mislio,ali kada je vrag uzeo šalu,onda sam prodao… Neka za početak neka 10-20 branitelja proda dionice u par dana,cijena će pasti,a kamoli da bude puno veći broj,čega se svi boje. Ali misliš da branitelji isto ne misle ovako IDEMO SADA PRODATI BAREM NEKI DIO,PA ĆEMO JOŠ JEFTINIJE KUPITI KASNIJE, i više dobiti… Dionica vrijedi puno više,ali će cijenu koja je bila morati sačekati ,ali do kada,možda par mjeseci ili više… to nitko ne zna.

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

ovakve doze prepotnecije su stvarno nevjerojatne..

pa ne bi se toliko bunili nasi vrli branitelji da nisu nanjusili zaradu >3x..

sad da ce prodat po 2x.. vi se nadajte samo..

ne mogu i da hoce..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Stari moj, puno njih je u oskudici, a puno njih je i pohlepno i zanima ih cash, ako može zaraditi 2x na Djuri vjeruj mi da će masa njih prodati.

Slažem se u potpunosti.


sigurno da ima onih koji bi, ali sumnjam da je to vecina..

Ha , čuj, nemora ni biti većina da se cijena sruši dovoljno bi bilo recimo kada bi se i samo petina od ukupnog broja odlučila na bezglavu prodaju, a možda i puno manji broj. Treba pričekati da krene prodaja pa ćemo onda znati koliko nisko su spremni prodavati. Do tada možemo mi naklapati do mile volje, ali to ništa neće promjeniti.

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Veliki pritisak na prodaji ,gomilaju se nalozi

225,87 37
225,88 153
225,90 150
225,99 300
226,00 439

al cete se vi prodavaci naplakati poslije.. tko je prodo iznad 280 svaka cast, ali vi koji prodajete po 220 ste definitivno na tankom ledu.. prodajete s gubitkom, to cete poslije tesko nadoknaditi.. a da ce dionica biti za sve ispod 200kn cisto sumnjam..

zivi bili pa vidli

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

branitelji još nisu ni jednu dionicu prodali a inteligentni investitori su je spustili na razine od oko 220 kn možda branitelji pokažu veću inteligenciju od investitora vidjet ćemo[smiley10]

SAM PROTIV SVIH

Nemam ovu dionicu, ali dosta pratim. I da, moguce je da jos padne. Cak sam dobio i tip da ne kupujem jos jer ce i dalje padati. no ljudi, ja bi platio i 300, tako da tko ima neka ne panicari, vec bude strpljiv, a tko prodaje… hahahahaha

Blago siromašnima duhom...

drago mi je da sam prodao po 300 kuna. možda se opet vratim kad se stanje stabilizira.


al cete se vi prodavaci naplakati poslije.. tko je prodo iznad 280 svaka cast, ali vi koji prodajete po 220 ste definitivno na tankom ledu.. prodajete s gubitkom, to cete poslije tesko nadoknaditi.. a da ce dionica biti za sve ispod 200kn cisto sumnjam.. zivi bili pa vidli

ali kolega što je s onima koji su kupovali po 120?

New Report

Close