DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nista novo. znacajni ugovori grupacije:
http://www.duro-dakovic.com/aktualnosti/ugovori_u_tijeku/znacajni_ugovori_drustava_grupacije/default.aspx

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)


Navodno su došli neki bovovi u S.brod,da li ima netko kakvu info o tome

Piše Pacifist na mojnovac.com da je vidio na autoputu BOV vozila.Gotovo je,sutra se drma po ASK-u![smiley1][smiley2][smiley2]

Novac je kisik burze!


Navodno su došli neki bovovi u S.brod,da li ima netko kakvu info o tome

vidio ja jučer u Virovitici 2 komada natovarena na šlepu, oznake im bile VT 198 i VT 199

možda ti idu za Kuvajt

SKORa-M-A[color=blue][/color]


na web stranici http://www.vlada.hr mozemo otici na web kontakte i zasuti pitanjima tj. mailovima glasnogovornika vlade pa mozda dobijemo neki odgovor.

Ja jesam ima pet dana – odgovora nema,a pisao sam i u post scriptum,i hloverki i svim strankama oporbe,i svim dnevnim novinama – odgovora nema,al se barem nadam nekome članku u novinama – al mi samo jedno nije jasno ne bi li SDP kao oporbena stranka jednu taku informaciju vraški dobro iskoristio,pogotovo sad prije izbora kao HFP II – dio,al svi šute,al neda mi se o tome više,ovo je odlična firma,radi se i doći će ona na svoje,puno prije nego se mnogi nadaju!

Uhljebe na ulicu!!!!!


Piše Pacifist na mojnovac.com da je vidio na autoputu BOV vozila.Gotovo je,sutra se drma po ASK-u![smiley1][smiley2][smiley2]

ako ikad u zivotu budem kupio dionice zato sto je neki pacifist na nekom forumu napisao da je na auto putu vidio borbeno oklopno vozilo, slobodno mi odrezite ruke.


rokoch: ” na web stranici http://www.vlada.hr mozemo otici na web kontakte i zasuti pitanjima tj. mailovima glasnogovornika vlade pa mozda dobijemo neki odgovor. ” Ja jesam ima pet dana – odgovora nema,a pisao sam i u post scriptum,i hloverki i svim strankama oporbe,i svim dnevnim novinama – odgovora nema,al se barem nadam nekome članku u novinama – al mi samo jedno nije jasno ne bi li SDP kao oporbena stranka jednu taku informaciju vraški dobro iskoristio,pogotovo sad prije izbora kao HFP II – dio,al svi šute,al neda mi se o tome više,ovo je odlična firma,radi se i doći će ona na svoje,puno prije nego se mnogi nadaju!

pa zar nisu jurčić ili čaćić napali Polančeca u Otvorenom na HTV kad je ovaj rezolutno odbio da branitelji u DDJH imaju pravo na ovolike povlastice , tako da je po oporbi to OK

Osnovno je, što je par mjeseci prije IZBORA,, a treba vratit dignitet braniteljima, zato dobivaju,,,,u đuri ih ima do 1500 a to je 1 122 000, pa kako sad ,, HFP ima 956.180 komada,,,kaj sad neki branitelji neće dobit ,, ti sigurno neće glasat za kosoricu

682 i 350 paketa su dosad podjelili koliko sam uspio saznat iz članaka tj 774 000 komada,,2 i 6 mjesec

jučer su se počeli pojavljivat nalozi po 748, (brzo nestali) a i prodaja je porasla na 15 T, osobno sam ih i očekivao u čevrtak pa sam cijeli dan visio za kompom

u petak su svi ugovori trebali biti zaključeni i u HFP , te razmišljam 3 radna dana , jučer, četvrtak je vrlo indikativno kako su se nalozi na prodaji povečali a i odnos kupnje i prodaje je u neravnoteži od nekih 4000 komada

znači mogu koristit i prodavat branitelji dionice ???

sda treba još do 10 dana da proknjiže ,, osobno dok sam dizao lombard trebalo im je 10 dana da proknjiže (stajale su mi na računu al mi je žena rekla da ih nesmijem dirat) ,,,,eto to mi je sve malo čudno,,,zato i nemam trenutno đuru


Osnovno je, što je par mjeseci prije IZBORA,, a treba vratit dignitet braniteljima, zato dobivaju,,,,u đuri ih ima do 1500 a to je 1 122 000, pa kako sad ,, HFP ima 956.180 komada,,,kaj sad neki branitelji neće dobit ,, ti sigurno neće glasat za kosoricu

682 i 350 paketa su dosad podjelili koliko sam uspio saznat iz članaka tj 774 000 komada,,2 i 6 mjesec

jučer su se počeli pojavljivat nalozi po 748, (brzo nestali) a i prodaja je porasla na 15 T, osobno sam ih i očekivao u čevrtak pa sam cijeli dan visio za kompom

u petak su svi ugovori trebali biti zaključeni i u HFP , te razmišljam 3 radna dana , jučer, četvrtak je vrlo indikativno kako su se nalozi na prodaji povečali a i odnos kupnje i prodaje je u neravnoteži od nekih 4000 komada

znači mogu koristit i prodavat branitelji dionice ???

sda treba još do 10 dana da proknjiže ,, osobno dok sam dizao lombard trebalo im je 10 dana da proknjiže (stajale su mi na računu al mi je žena rekla da ih nesmijem dirat) ,,,,eto to mi je sve malo čudno,,,zato i nemam trenutno đuru

frend, svaka čast, ali koje to nebuloze pričaš..čitam i čitam i gotovo uvijek kad pročitam neku glupost, vidim usera i ono ti…..pa mislim….koji 748 komadi?

Vedric, molim te da nevezano za ovu temu napišeš u kojoj banci si sredio lombardni, i koji uvjeti su za isti,
unaprijed zahvaljujem.

pa dobro kad ja neznam, pa koliko su komada dobili branitelji po osobi, koliko je 20 000 maraka, kolika je nominala 100 kuna,, a daj mi nacrtaj onda ti kad ja neznam…

daj stavi na net ugovor od tih branitelja…

malikopac..evo čekam na tvoje informacije,,,

moja banka zaba

evo prošlo 27 minuta pa di su kupci Đakovića?

Otišli na more???

Kupuju na burzi u Slavonskom brodu od branitelja???

od kad pratim Đuru nikad nije bilo tako malo kupaca, a i TA je lagano u komi…indikativno

sad sam se sjetio gdje su…. čekaju u redu …ali na strani na kojoj dionica pada

rocky:

Piše Pacifist na mojnovac.com da je vidio na autoputu BOV vozila.Gotovo je,sutra se drma po ASK-u![smiley1][smiley2][smiley2]

ako ikad u zivotu budem kupio dionice zato sto je neki pacifist na nekom forumu napisao da je na auto putu vidio borbeno oklopno vozilo, slobodno mi odrezite ruke.


Ajde sinko pogledaj crtani i vrati se u krevet! Ako je tebi takva “vijest” uopće davala ideju da nešto kupuješ onda radije siđi s ovog foruma i pođi se igrat u dvorište. Užas!

New Report

Close