DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


evo tu se spominju nekaki drhtavci,,,samo se sjećam prije nekih 3 godine bila je jedna od većih korekcija,, ničim izazvana,,, na forumima pričali drhtavci ovo drhtavci ono,, ja sam tad bio uporan, i čekao i čekao i skužio da sam u minusu 35%, drugi su rasprodali i ponovo kupovali, a ja sam morao utući 5 puta više love da saniram gubitke ak je firma dobra to ne znači da je i dionica,, ili obrnuto,,, trenutno je đuro loša dionica i nitko ne preporučuje kupnju te dionice,, osim onih koji su već unutra pa brane cijenu…a ni oni nisu svemogući… pa koliki je free float na toj dionici, danas,, dajte malo pogledajte,, ovi nalozi koji su se pojavili a zatim nestali su čisto sprobavanje, jednostavno torbari i branitelji žele prodat tu dionicu, ipak oni su to dobili a ja sam zaradio da kupim tu istu dionicu,,,e pa kome je onda u interesu više…pa oni torbari kupovali po 140 , a branitelji po 23 kune,, broj dionica na kupnji i prodaji prije je bio 5-6 hiljada a danas 14-15 hiljada onaj koji je dobio nešto nezna to cijenit,, i prodat će ,, pitanje je sad koliko ,,,to nitko nezna,,,dok prođe neka velika količina , nema ulaza u super firmu Đuru a lošu dionicu pitanje je gdi je resistance

ajd da vidim za kojih 6 do 12 mjeseci dali ce uopce sta vrijedit od ovog sta si ovdje nabrojao……
onaj tko vjeruje u ovu dionicu ce je drzat i nadokupljivat, a onaj tko ne, nek proda i nek trazi zaradu u kojoj drugoj dionici…..ja vjerujem i drzim i nadokupljujem…..pa nece ti branitelji i cijela ova prica oko njih biti i za godinu dana (primjera radi)….nikad se nezna,mozda bude koja druga stvar u pitanju…..ali dionica ce svakako ic gore…

DOKUP!

E što ovdje ima svega za pročitati pa to je milina…..
Jel bilo išta službeno na HRT-u o prenosu dionica na branitelje zadnjih 2 tjedna?Jel Polančec dao ikakvu izjavu?

Novac je kisik burze!

ajd da vidim za kojih 6 do 12 mjeseci dali ce uopce sta vrijedit od ovog sta si ovdje nabrojao……
onaj tko vjeruje u ovu dionicu ce je drzat i nadokupljivat, a onaj tko ne, nek proda i nek trazi zaradu u kojoj drugoj dionici…..ja vjerujem i drzim i nadokupljujem…..pa nece ti branitelji i cijela ova prica oko njih biti i za godinu dana (primjera radi)….nikad se nezna,mozda bude koja druga stvar u pitanju…..ali dionica ce svakako ic gore…

kolega sad je igra i treba čekat, ja nisam taj tip , bolje da u uložim u nešto drugo i vratim se kad obasja sunce, nego čekat sunce u đuri (kojeg sjebaše svi u voj državi, ),,, čekam ti ja kolega sunce u dionicama koje imaju drugačije okolnosti…

sigurno da tu među nama ima ljudi koji bi mogli odnesti tih braniteljskih dionica u par dana, ali ne vjerujem da će to učiniti ,,,svi hoće jeftinije kupit,, i veliki i mali, zato i pada a ne zato što ne vrijedi,, trenutno ima puno ljudi koji hoće prodat đuro jer im ne vrijedi(neznaju procjenit),,i zato pada–možda i 1000

sva sreća da nismo svi isti investitori jer bi danas đuro bio ispod 200, evo kad se to malo stabilizira i ako donica bude u fokusu ulazim,možda za 6 mj ili 1 god, ,ako ne ….ima i drugih dobrih dionica , ako si previše izložen riziku možeš i puno dobit i puno poušit,,,a nije dobro ni jedno ni drugo u kratkom roku,,,sigurno..

ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D./REDOVNA DDJH-R-A

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 956.180 29,54 Osnovni račun
2. HZMO 660.000 20,39 Zast. račun
3. MINISTARSTVO FINANCIJA REPUBLIKE HRVATSKE 609.578 18,83 Osnovni račun
4. PBZ D.D. 210.199 6,49 Skrb. račun
5. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 104.771 3,24 Zast. račun
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA GLOBAL INVEST D.O.O. ZA FIMA EQUITY OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 101.000 3,12 Skrb. račun
7. ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D. 47.136 1,46 Osnovni račun
8. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA MAXIMUM OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 28.000 0,86 Skrb. račun
9. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./BREZA-INVEST ZIF D.D. 17.988 0,56 Skrb. račun
10. HPB D.D. 16.284 0,50 Skrb. račun
Ukupno: 84,99

I dalje sve dionice kod HFP na broju, pa vi i dalje nasjedajte na one trikove sa 748 kom na prodaji (nadam se da će biti kažnjeni, halo Samodole gdje si!?!). Kad vama neke stvari postanu jasne neće biti više jeftinog kupovanja, a sad vi i dalje trkeljajte koliko hoćete.

Pozdrav

na web stranici http://www.vlada.hr mozemo otici na web kontakte i zasuti pitanjima tj. mailovima glasnogovornika vlade pa mozda dobijemo neki odgovor.

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)


ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D./REDOVNA DDJH-R-A Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa 1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 956.180 29,54 Osnovni račun 2. HZMO 660.000 20,39 Zast. račun 3. MINISTARSTVO FINANCIJA REPUBLIKE HRVATSKE 609.578 18,83 Osnovni račun 4. PBZ D.D. 210.199 6,49 Skrb. račun 5. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 104.771 3,24 Zast. račun 6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA GLOBAL INVEST D.O.O. ZA FIMA EQUITY OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 101.000 3,12 Skrb. račun 7. ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D. 47.136 1,46 Osnovni račun 8. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA MAXIMUM OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 28.000 0,86 Skrb. račun 9. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./BREZA-INVEST ZIF D.D. 17.988 0,56 Skrb. račun 10. HPB D.D. 16.284 0,50 Skrb. račun Ukupno: 84,99 I dalje sve dionice kod HFP na broju, pa vi i dalje nasjedajte na one trikove sa 748 kom na prodaji (nadam se da će biti kažnjeni, halo Samodole gdje si!?!). Kad vama neke stvari postanu jasne neće biti više jeftinog kupovanja, a sad vi i dalje trkeljajte koliko hoćete. Pozdrav

zar nije to stanje od jučer ?

sve je lako kad si mlad :)

zar nije to stanje od jučer ?

nije nego od petka, uvijek se gleda t+3

Zar nije to od četvrtka? U petak je bio neradni dan!

Only God, Muammar and Libya!


Zar nije to od četvrtka? U petak je bio neradni dan!

Je, tako je. Moj previd


sad treba biti cvrst i izdrzati! jer kad krene natrag krenut ce naglo i nepredvidivo!

Kaj, doslo ti je do targeta pa si nadokupio i sad ju pumpas gore? 🙂

Navodno su došli neki bovovi u S.brod,da li ima netko kakvu info o tome

sickboy….treba pricekat petak pa onda pogledat top 10….i onda cemo znat

DOKUP!

New Report

Close