DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

evo tu se spominju nekaki drhtavci,,,samo se sjećam prije nekih 3 godine bila je jedna od većih korekcija,, ničim izazvana,,,

na forumima pričali drhtavci ovo drhtavci ono,, ja sam tad bio uporan, i čekao i čekao i skužio da sam u minusu 35%, drugi su rasprodali i ponovo kupovali, a ja sam morao utući 5 puta više love da saniram gubitke

ak je firma dobra to ne znači da je i dionica,, ili obrnuto,,,

trenutno je đuro loša dionica i nitko ne preporučuje kupnju te dionice,, osim onih koji su već unutra pa brane cijenu…a ni oni nisu svemogući…

pa koliki je free float na toj dionici, danas,, dajte malo pogledajte,,

ovi nalozi koji su se pojavili a zatim nestali su čisto sprobavanje, jednostavno torbari i branitelji žele prodat tu dionicu, ipak oni su to dobili a ja sam zaradio da kupim tu istu dionicu,,,e pa kome je onda u interesu više…pa oni

torbari kupovali po 140 , a branitelji po 23 kune,, broj dionica na kupnji i prodaji prije je bio 5-6 hiljada a danas 14-15 hiljada

onaj koji je dobio nešto nezna to cijenit,, i prodat će ,, pitanje je sad koliko ,,,to nitko nezna,,,dok prođe neka velika količina , nema ulaza u super firmu Đuru a lošu dionicu

pitanje je gdi je resistance

potkopavas sebe svojim mudrim izrekama zeko!!! samo fondovi mogu ozbioljnije srusiti i dici cijenu, a ne seine ribice tu po forumu, ko god hoce neka kupuje i prodaje , nema tu velikih oscilacija zbog nas…a to inacenje da im ti nedas ni pod koju cijenu je glupo, ja cu svoje vrlo rado prodat ako min se drugdje iskaze prilika za vecu zaradu!!!

Ne brinem nego sam ljut jer ovako samo plaše ljude s drhtavim rukama pa umjesto da dionica ide polako gore zbog nakon toliko godina pozitivnog rezultata ona ide prema dolje.

Čuvajte se poduzaća na čijem su čelu SVETE KRAVE. SVETE KRAVE ne vole promjene: one vole da se posao odvija kako se uvijek odvijao i često su slijepe u krizi. T. E. Deal & A. A. Kennedy

ne brini ma bit ce opet rata na bliskom istoku, trebat ce jos tenkova[smiley1]

Svi tu trkeljate o tim braniteljima, a ja vas pametnjakoviće pitam nije li čudno da se o tom slučaju nije pojavilo nikakvo službeno priopćenje, a radi se o 120-130 mil. kn državne imovine,a dok Kosorica djeli par stanov vrijednih 2 mil. kn sve je puno kamera, fotoaparata, novinara i izjava, nesmrdi li tu vama nešto. Možda će ovi koji kupuju danas od drhtavih rućica ispasti najbolji investitori kroz nekoliko dana.


Ne brinem nego sam ljut jer ovako samo plaše ljude s drhtavim rukama pa umjesto da dionica ide polako gore zbog nakon toliko godina pozitivnog rezultata ona ide prema dolje.

Pa ne ide prema dolje jer fondovi plaše ljude. Mislim da bi do sada već svima trebalo biti jasno zašto se ovo događa. Onima kojima nije jasno i koji se čude zašto cijena polako klizi, nije ni mjesto na burzi, već je bolje da kupe udjele u par fondova.

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


Svi tu trkeljate o tim braniteljima, a ja vas pametnjakoviće pitam nije li čudno da se o tom slučaju nije pojavilo nikakvo službeno priopćenje, a radi se o 120-130 mil. kn državne imovine,a dok Kosorica djeli par stanov vrijednih 2 mil. kn sve je puno kamera, fotoaparata, novinara i izjava, nesmrdi li tu vama nešto. Možda će ovi koji kupuju danas od drhtavih rućica ispasti najbolji investitori kroz nekoliko dana.

tocno, nikakvog sluzbenog priopcenja nema..

a tko je to u HFP-u u ovom tenutku ovlasten da dijeli bilo sta? pa oni su svi pod istragm i uskoro u zatvoru..

ispod 200 djuro ne ide ni pod razno,, pa ima par milijardi kesa u fondovima, ovih 120-30 miliona kuna nije problem..

alo bing kako brat? lako za te braniteljske, ako ikada dodju..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

A zašto danas pada tako jako???????[smiley5]

[color=blue]Paaaa po lojtrici gor, pa po lojtrici dol...pa po lojtrici gooorrr i doooollll...........[/color]

Kako lako za pola miliona dionica, pa i više? Neće biti lako. Ali prije toga živi bili. Jedan članak na MORH-ovim stranicama o BOV-u, i opet fiju gore visoko.
Ne slažem se i da je promet porastao drastično. Iščistili se oni koji su htjeli izači, skupljači su skupljali u utorak, počistili i više nego su trebali, a danas je otišlo 4.500 hiljade – prosječna količina. A da li će još padati prije nego dođu branitelji – ne vjerujem. Prije će porsti kako bi imalo šta pasti. I tako gore dolje idučih mjesec dana. Pa kad padne – dokup i to je to. Svaka čast onima koji su imali petlje izači. To su za mene pravi igrači i ja im se divim. Uči će kad bude najniže, ako ih ne pogodi kakva nesreća, pa ne padne neka gadna informacija i ne stignu se vratiti.

Sutra odbijanac na 235 kn


Pa ne ide prema dolje jer fondovi plaše ljude. Mislim da bi do sada već svima trebalo biti jasno zašto se ovo događa. Onima kojima nije jasno i koji se čude zašto cijena polako klizi, nije ni mjesto na burzi, već je bolje da kupe udjele u par fondova.

potpisujem, ali me ipak živciraju bezpotrbno
[smiley2]

Čuvajte se poduzaća na čijem su čelu SVETE KRAVE. SVETE KRAVE ne vole promjene: one vole da se posao odvija kako se uvijek odvijao i često su slijepe u krizi. T. E. Deal & A. A. Kennedy

sad treba biti cvrst i izdrzati! jer kad krene natrag krenut ce naglo i nepredvidivo!

New Report

Close