DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ANRICOM:

A šta to nije po zakonu

pa ova tri naloga što glume branitelje, a i niz stvari vezanih uz dodjelu dionica braniteljima

Negovorim o nalozima nego prodaji dionica po nominali od 100 kn (2007.), a traženje prava iz 1993 (nominala 100DEM). Da porezni obveznici nisu sanirali ĐĐ nebi oni imali šta kupovati danas.


E moj vedric slabih si živaca

kolega moj dragi meni nitko nikad nije poklonio ni jednu *** obrisano *** kunu već sam samo posuđivao drugima i drugi mi uzmali,,,čak i ono što sam po zakonu trebao dobit i to su mi uzeli,,,

nisam ja izašao iz dionica (samo iz đure ) ali zašto ulagat u nešto gdje su previše veliki upitnici,,,a nitko ništa ne želi reči danima,,,a vjeruj mi čitam i pratim sve živo i neživo… svatko nek si prosudi sam koja mu je donja granica ,, moja je probijena ,, pa koga da čekam, probijanje i druge,, jednostavno ne želim, ima u svijetu dionica ,,,a ima i prilika,,

iskreno đuro vrijedi ali previše je upitnika,, nema očitovanja nikog u vezi toga(uprave, burze, branitelja , đure, sve je to rekla kazala) ,, samo kuloari…e pa zašto da riskiram,,,ovo nije zdrav rast a ni pad dionice i to me zabrinjava ništa drugo


Nemojte ih prodavati pa neče padati cijena Đure,tko vam je kriv kad ste drhtavi.Malo razmislite ,cijena je padala samo zahvaljujući vama a ne braniteljima

Meni netrebaš govoriti da ne prodaje je ga neću prodavati još barem 2 g.,a ovi koji prodaju nadaju se da će kupiti po 220, znači zarada trejdanjem prema sadašnjoj cijeni 23 kn, s time da će ti isti plašljivci prodavati opet za 280, znači sve skupa 83 kn po dionici. Ja neću raditi ništa, prosjek ulaska mi je 138,40 kn, prodavat ću po 700-800-xxxx.


A tek kad branitelji navale! [smiley2]
Njih niti Huni ne bi mogli zaustaviti [smiley2][smiley1][smiley2][smiley1]

pa nek jednom više navale, dok se to sve riješi onda ću vidjet strukturu i moža uđem,, ako će to samo fima kontrolirat onda ću teško ući s nekom ozbiljnijom lovom


Dolazi sve više paketa od 748 komada.
Sumnjam da će se dionica održati na ovim razinama usprkos jakoj kupnji.

5 najboljih ponuda
Cijena Količina

241,00 320
240,03 55
240,00 439
238,00 3
237,60 250

Prodaja

245,00 48
245,05 85
246,00 140
246,87 748
246,88 748

Teško li je zeca preplašit ! [smiley2]

He, he, he…

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.

A jeste ljudi naivni. Netko je stavio famozne pakete od 748 dinica na 4 i 5 vidljivo mjesto na prodaji.
Da su to branitelji lupali bi po bidu bez pardona.
Ma, uostalom, zašto vam to govorim.
Vidjet ćete uskoro kako se to radi. [smiley2][smiley1]

La vita e bella!

ljudi na kupnji, i mi koji vec imamo dionice, ajmo spustiti cijenu fino ispod 100 kuna i jeftino kupovati slijedecih dana/tjedana. A cijena ce se ovako i onako vratiti na “normalnu” razinu [smiley2]

Rekao sam si da neću komentirati, ali ne mogu više izdržati.

Po meni ovo je test da se vidi tko zaslužuje zaraditi na Đuri, a tko ne. Drhtavci će otpasti, pa će onda drhtavo opet ući, ali moglo bi to biti na malo višoj cifri ako ne budu pazili. Tko je jako spretan i ima petlje, taj će uspjeti izači na vrijem i uči na vrijeme, ali će se u međuvremenu malo preznojiti. Vidim da se fondovi ne znoje, već kupuju kad ima love na svim razinama (kao u utorak).

A šta vrijedi išta više komentirati branitelje. Oni će svoju ulogu u cijeloj priči odigrati do kraja. Mislim da se tu igra velika igra. Spusti cijenu (kako-braniteljima), kupi (što niže kroz duže razdoblje-nema nitko lovu za odmah), a sve to možeš ako imaš asa u rukavu kojega ćeš nakon toga odigrati. E, onda treba imati brze prstiće i vratiti se unutra na vrijeme. Kako sam prirodno trom, ne izlazim ni pod razno.
Ćaos momci i djeve.

I još nešto. Branitelji sa cifrom 748. Ni slučajno!
Dizači panike – svakako!

Sad baš gledam i razmišljam: koja su gamad ti fondovi. Tu dižu paniku postavljajući naloge po 748 kom samo da bi jeftino kupili. Ovdje na forumu se ljudi brinu što će biti s DDJH kada branitelji počmu prodavati a fondovi koriste da bi jeftino kupili. Njih očito to ne brine, pa ne treba ni nas. Meni je DDJH 20% portfelja, ali im ne dam dionice makar svih 20% izgubio i to iz principa. Ionako sam tih 205 već debelo nadoknadio ove godine. Ako ima još malih dioničara koji tako misle onda nema straha za gubitkom. Moje nećete doboti!!!

Pozdrav svima koji nemaju nikakve veze s fondovima

Čuvajte se poduzaća na čijem su čelu SVETE KRAVE. SVETE KRAVE ne vole promjene: one vole da se posao odvija kako se uvijek odvijao i često su slijepe u krizi. T. E. Deal & A. A. Kennedy

@zeko

Neka nama naših fondova, da nem njih jadno bi nam bilo tržište kapitala…. teško bi mi imali prinose od 50, 100 ili 200 % u zadnjih godinu dvije da nije fondova…

Što se mene tiče samo nek se oni igraju, kupuju, prodaju , spuštaju , dižu i sve dok je tako i mi ćemo s njima zarađivati.

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Zeko zna

Don’t wory. Kako bi mogao izgubiti na DDJH? Jel tvornica izgorjela? Nije. Jel posluje negativno? Ne. Meni je DDJH 40 % portfelja, a ako dovoljno padne biti će i 50 % – pa nek propadnem. Kao što vele sljepci: “Bumo vidli”.

New Report

Close