DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ili se netko sa stilom zahebava

Hell is Empty and all the Devils are Here

Evo već su tri…

Hell is Empty and all the Devils are Here

Biti će ih 685! [smiley2][smiley1]

La vita e bella!


Ili se netko sa stilom zahebava

Ako je to u pitanju onda stvarno ima smisla za humor [smiley11]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

To neko sa stilom. Branitelji nisu još nikako mogli dobiti dionice jer su HFP-u pokupili kompjutore tako da je sve na čeki.

Serbian tourist arrives at the Croatian border. Immigration officer asks him: "Occupation"? The Serb: "No, no, just visit".

što je ovo s DDJH?! Jedan dan gore, drugi dolje, a sve na velikom prometu?! Da je jučer mali promet, rekao bih da netko sebi pripravlja teren za iskrcaj. A ovako, ne znam baš. I ovo s nalozima od 748 zbilja izgleda kao psiho-igra. Baš me zanima hoće li netko do kraja dana pokupiti sve ove naloge oko 240.

budd:

Ili se netko sa stilom zahebava

Ako je to u pitanju onda stvarno ima smisla za humor [smiley11]

Na koje se sve načine može rušiti cijena, a i ovo je zanimnjivo 407 kom. na kupnji isto tako 407 na prodaji, a kud baš 7.

237,66 100
237,65 100
237,60 250
237,00 500
236,00 407

240,00 106
244,99 300
245,00 44
246,00 140
246,86 407

evo ja sam izašao iz đure počeli se ponavljat nalozi od branitelja,, pa nek ih sad prodaju kome hoće,,, pas mater

popušio jesam par tisuća, inače vjerujem u đuru i kupit ću ga ali zašto da stalno gledam kako mi se tope novci zbog ljudi koji su dobili nešto zabadava i danas počeli prodavat ko ludi,, i dal je to pošteno prema dioničarima ,

tko voli gledat da im se previše tope novci nek uživa,,,,,

hfp out, sanader out , polančec out , nek si oni kupe sad dionice od đure, evo im po diskontu od branitelja bile su nekad i 310 kuna,,,


evo ja sam izašao iz đure počeli se ponavljat nalozi od branitelja,, pa nek ih sad prodaju kome hoće,,, pas mater

popušio jesam par tisuća, inače vjerujem u đuru i kupit ću ga ali zašto da stalno gledam kako mi se tope novci zbog ljudi koji su dobili nešto zabadava i danas počeli prodavat ko ludi,, i dal je to pošteno prema dioničarima ,

tko voli gledat da im se previše tope novci nek uživa,,,,,

hfp out, sanader out , polančec out , nek si oni kupe sad dionice od đure, evo im po diskontu od branitelja bile su nekad i 310 kuna,,,

Mislim da se neko dobro zafrkava, jer koliko je meni poznato, branitelji jos uvijek ne mogu prodavati dionice.
Ali inace stvarno dobra fora. [smiley2]

Postoji 1000 mogucnosti kako novac potrositi, ali samo dvije, kako novac zaraditi: Ili moramo raditi za novac ili novac radi za nas.


evo ja sam izašao iz đure počeli se ponavljat nalozi od branitelja,, pa nek ih sad prodaju kome hoće,,, pas mater

popušio jesam par tisuća, inače vjerujem u đuru i kupit ću ga ali zašto da stalno gledam kako mi se tope novci zbog ljudi koji su dobili nešto zabadava i danas počeli prodavat ko ludi,, i dal je to pošteno prema dioničarima ,

tko voli gledat da im se previše tope novci nek uživa,,,,,

hfp out, sanader out , polančec out , nek si oni kupe sad dionice od đure, evo im po diskontu od branitelja bile su nekad i 310 kuna,,,

Slušaj tih naloga od 748 kom. više nema izgleda obavili što su trebali.

240,00 62
238,00 80
237,66 100
237,65 100
237,60 250

244,99 300
245,00 44
246,00 140
246,86 407
246,90 50

E moj vedric slabih si živaca

trebao bi ovdje malo ante samo-dol reagirati. ovo nije baš po zakononu

Dva i dva su četri, ali ne uvijek

New Report

Close