DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

broj forumaša kao joe i vedric na ovoj temi se nevjerovatno smanjio,još da cijena potegne preko 260kn opet bi svi vidjeli samo “sunce”[smiley1]

Novac je kisik burze!

Bio sam s tim ljudima i znam kako razmišljaju


Koje vi gluposti pričate ,šta mislite da oni neznaju za buduče poslove. Jel bi vi prodavali sad za 250 kn., a da znate da možet prodati npr. za 700kn i više . Daj malo upotrbite svoje moždane vijuge

osnovno je pitanje: tko ZNA da može prodavati po 700? tko ZNA kada to? i tko NE ZNA da ono što kupi za 50kn i istog trena može prodati ako ništa drugo barem pola da pokrije posudbu, kredit, dugove ili tko zna što još – po 200 minimum?

pitanje je tko što zna… svatko će za sebe prosuditi tko što zna… [smiley2]

p.s. popio sam previše kave

nema mi druge nego se zae..ti

joe, 27.06.2007. u 16:11
hoćeš valjda reći po kupnji,

da naravno, po kupnji, lapsus…

joe, 27.06.2007. u 16:11
Jel bi vi prodavali sad za 250 kn., a da znate da možet prodati npr. za 700kn i više . Daj malo upotrbite svoje moždane vijuge

Ja bih prodao sad na 250 (da nisam prodao po 280) s obzirom da će uskoro doći velika količina dionica kupljenih po 30-tak kuna… (Osim toga već sam prošao slične scenarije na drugim dionicama kad su šljakeri rasprodavali jeftino stečene dionice i debelo rušili cijenu, samo što je ovaj puno drastičniji – zbog velike razlike u nabavnoj i prodajnoj cijeni /30-250/)


ANRICOM, 27.06.2007. u 16:15
hoćeš valjda reći po kupnji,
da naravno, po kupnji, lapsus…
ANRICOM, 27.06.2007. u 16:15
Jel bi vi prodavali sad za 250 kn., a da znate da možet prodati npr. za 700kn i više . Daj malo upotrbite svoje moždane vijuge
Ja bih prodao sad na 250 (da nisam prodao po 280) s obzirom da će uskoro doći velika količina dionica kupljenih po 30-tak kuna… (Osim toga već sam prošao slične scenarije na drugim dionicama kad su šljakeri rasprodavali jeftino stečene dionice i debelo rušili cijenu, samo što je ovaj puno drastičniji – zbog velike razlike u nabavnoj i prodajnoj cijeni /30-250/)
[/quote]
Ali ovi znaju šta čeka ovu firmu,cijeli Brod ,Slavonija,Hrvatska bruje o tome .Drugo da je firma u banani ,svi bi ju rasprodali a nebi se sad kupovalo po 250 već bi se čekalo vaših famoznih 200.

Živi bili pa vidjeli tko će biti u pravu .Vidimo se na razinama iznad 350 ,do tada više neraspravljam o ovome.A vi koji ste prodali Đuru jako vas žalim ,ja sam u Đuri godinu dana i nikad nisam pomislio na prodaju .

Pa nije niti Adris bio u banani…


.Vidimo se na razinama iznad 350 ,do tada više neraspravljam o ovome.A vi koji ste prodali Đuru jako vas žalim ,ja sam u Đuri godinu dana i nikad nisam pomislio na prodaju .

to ti je sve tak bezveze… nemaš ti i ovako i onako se tolko truditi svima objasniti kako ti vjeruješ da nitko od njih neće prodavati po ovim razinama jedr nisu ludi… ok, shvatili smo…

s druge strane isto tako i drugi nemaju šta se truditi do iznemoglosti nas uvjeravati u svoja uvjerenje da će cijena pasti i ispod 200 jer će svi navaliti na prodaju idonica pošto poto…

ok.. čuli smo, znamo i sami izabrati stranu… moj savjet vam je – ne budite nadobudni i samouvjereni u svoja uvjerenja već dopustite da imate jedan mali odmak od svega toga i budite spremni reagirati na svaku situaciju koja nije onakva kakvu bi vi htjeli…

p.s. tko ide sa mnom u Dublin na pivo – dosta mi je više ovih kava

nema mi druge nego se zae..ti

ja neznam čemu frka oko branitelja?!ako počnu prodavati imamo jeftin dokup,a ako ne prodaju može iči samo gore.u svakom slučaju dobivamo.dugoročno gledano,normalno!

sta, ni danas nista od ugovora s kuvajcanima. dosta je vremena proslo od kad su otisli a o nikakvim ugovorima ni rijeci. sve mi se cini da nece biti tih tolko najavljivanih ugovora s kuvajcanima. jos jedan posao propao. a steta. vrlo perspektivna firma, ali nazalost poslovi donose zaradu, ne perspektiva.

i ja znam kako ti ljudi razmišljaju, imao sam čak i priliku uzet neke pakete, po 100 tisuća kuna,,ali jednostavno nisam, iz nekog principa i još nezam ni sam (iskreno si nekad mislim da sam budala ali nikad nisam triumfirao na tuđim kostima pa neću ni sad, ima i važnijih stvari od novca), torbarit nisam jednostavno htio

mogao sam preko noći zaradit hrpu novaca na tim bokcima braniteljima,,,

,,,i na kraju nisam se jednostavno usudio dalje ubacivat u nešto što se dijeli,,,šakom i kapom…

jednostavno ni danas ne vjerujem da u 21 stolječu država dijeli ono što smo mi koji plaćamo porez sanirali,, ti branitelji koji su možda i dobili dionice nikad i nisu vidjeli prvu crtu,,

,evo danas se i sam ratni gradonačelnik Kramarić pita kako se postaje branitelj u ovoj našoj banana državi

više ni ne želim zvat HFP , i iskreno boli me ak i popušim na tom đuri,,ak budu branitelji počeli prodavat budem i ja prodal svoje ,, bit će mi to jedna od promašenih investicija i to je to…

večina tih branitelja će dionice razjebat bez veze, bolje da ih je država prodala strateškom partneru koji će podići industriju , i dat posla ljudima u brodu

Iskreno mislim da se uprava đure trebala očitovat na nastalu situaciju,,, da neznam situaciju u cijelosti uistinu bih bježao iz te dionice bez obzira na gubitak,


ja neznam čemu frka oko branitelja?!ako počnu prodavati imamo jeftin dokup,a ako ne prodaju može iči samo gore.u svakom slučaju dobivamo.dugoročno gledano,normalno!

pa frka je što su neki prodali sve pa im je bitno da uđu niže, neki su prodali mali dio pa im je svejedno oće gore ili dole, a neki pak nisu prodali ništa pa im je itekako stalo da cijena ne pada , jer koliko god vjerovali u dugoročni rast, teško mogu gledati DDJH na niskim razinama i žaliti što nisu prodali.

I tako se ove tri skupine forumaša prepucavaju na ovoj temi unedogled oko nečega na što niti mogu utjecati niti mogu promjeniti. I ja sam do prije tjedan dana sudjelovao u ovim raspravama ali sam odlučio svesti to na minimum , jer sam zaključio da nema apsolutno nikakvog smisla više o tome raspredati.

Kako će se situacija razvijati , vidjet ćemo kroz desetak , petnaest dana kada prvi branitelji krenu prodavati, a do tada svatko neka odluči za sebe hoće li kupiti, držati ili prodati .

[smiley11]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


sta, ni danas nista od ugovora s kuvajcanima. dosta je vremena proslo od kad su otisli a o nikakvim ugovorima ni rijeci. sve mi se cini da nece biti tih tolko najavljivanih ugovora s kuvajcanima. jos jedan posao propao. a steta. vrlo perspektivna firma, ali nazalost poslovi donose zaradu, ne perspektiva.

markotros neznam dali glumiš ili si stvarno tako zelen. Da si ikada radio u nekoj večoj firmi znao bi na koji se način ugovaraju i dogovaraju veliki poslovi. Pa nije ti to kao kad si si na sajmu kupovao Kiu Pride.

New Report

Close