DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kosorica je nešto pričala o braniteljima ali nisam uspio uhvatiti sve.danas na radnom ručku htv1

Svi punoljetni građani Srbije dobit će besplatne dionice

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=20871

pa evo kad se dijeli bre u srbiji pa nek se onda dijeli i kod nas, bre

pa da vidimo kak će burza curit ko Đuro đaković


Zeko zna: ” didy: ” rocky: ” didy: ” E pozdrav svima…zanima me gdje se mogu pratiti cijene dionica Đure Đakovića? Hvala ” Nemoj je pratiti godinu dana i imat ćeš prinos 100%! p.s. gornjem desnom kutu imaš Burze (live)[smiley4] ” e hvala, da oće porast na jedno 400 kn 😀 [smiley1] ”

tek kupio a već bi prinos od 60%. Skromno svaka čast, ja sam očekivao da su Vam apetiti ipak malo veći. ”

iseee, ma nije to, nek imam jedno obećanje pa me zanima…

a jel to obećanje u skladu sa zakonom? si vidio što se u HFP dogodilo? pamet u glavu sine.

Čuvajte se poduzaća na čijem su čelu SVETE KRAVE. SVETE KRAVE ne vole promjene: one vole da se posao odvija kako se uvijek odvijao i često su slijepe u krizi. T. E. Deal & A. A. Kennedy


kosorica je nešto pričala o braniteljima ali nisam uspio uhvatiti sve.danas na radnom ručku htv1

Fond im je tri milijarde kuna,od 2005 im je prebaćeno 7% dionica INE i još neznam čega pa da ne nagadjam.
I ono što je istaknula NAJVAŽNIJE da im monitoring na radspolaganje istječe u travnju sljedeće godine i da im SAVJETUJE da ako ne moraju neprodaju svoje udjele,jer će udjeli rasti.
E pa radnici moji neprodajte ni vi ,inače ljepo se držimo.[smiley2]

Uhljebe na ulicu!!!!!

Neće radnici prodavati,jer znaju oni šta još predstoji u ovoj firmi.Znaju oni sigurno bolje od nas ,zato pamet u glavu.

nadajmo se da neče prodavati i da če poslušati kosoricu.imat čemo svi koristi od toga.a ako i počnu prodavati cijena bi trebala iči dole i onda je povoljno za dokupiti.samo treba imati živaca i strpljenja.vidjet čemo!

didy:

Zeko zna: ” didy: ” rocky: ” didy: ” E pozdrav svima…zanima me gdje se mogu pratiti cijene dionica Đure Đakovića? Hvala ” Nemoj je pratiti godinu dana i imat ćeš prinos 100%! p.s. gornjem desnom kutu imaš Burze (live)[smiley4] ” e hvala, da oće porast na jedno 400 kn 😀 [smiley1] ”

tek kupio a već bi prinos od 60%. Skromno svaka čast, ja sam očekivao da su Vam apetiti ipak malo veći. ”

iseee, ma nije to, nek imam jedno obećanje pa me zanima…

a jel to obećanje u skladu sa zakonom? si vidio što se u HFP dogodilo? pamet u glavu sine.

iiii, ma ne, ima veze samo s cijenom, nema nikakve veze ni s kupnjom ni s prodajom

Ljudi ja sam jako zadovoljan.Izgleda da ipak u ovoj dionici nije bilo previše paničara.Ništa se nije novo desilo a mi smo relativno stabilno na 250kn.
Sljedeći mjesec polugodišnji izvještaj,BOV,još da ulete i Kuvajćani,hm….

Novac je kisik burze!

Izdržali smo sve napade na ovoj dionici i još stojimo čvrsto.

joe, 27.06.2007. u 15:56
Izdržali smo sve napade na ovoj dionici i još stojimo čvrsto.

Pravi napadi još nisu niti počeli…
Kad se počnu obrušavati braniteljski nalozi po 700-tinjak komada po prodaji vidjet’ ćete što su napadi…


vedric, 27.06.2007. u 15:59
Izdržali smo sve napade na ovoj dionici i još stojimo čvrsto.

Pravi napadi još nisu niti počeli…
Kad se počnu obrušavati braniteljski nalozi po 700-tinjak komada po prodaji vidjet’ ćete što su napadi…
[/quote]

hoćeš valjda reći po kupnji,,,onda će cijena strmoglavo letjet dolje,,,ćuj ak ga sruše na , a mogli bi i na 50 kuna još su uvijek zaradili 100 %, banana država

Koje vi gluposti pričate ,šta mislite
da oni neznaju za buduče poslove.

Jel bi vi prodavali sad za 250 kn., a da znate da možet prodati npr. za 700kn i više . Daj malo upotrbite svoje moždane vijuge

New Report

Close