DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vrača se Đuro gdje mu je i mjesto

ima tko kakav info o tim braniteljima, moji poznanici su sve dionice rasprodali,

oprostite dali je pao dogovor s radnicima ili nije. nisam neko vrijeme u toku. zbog cega toliki pad

Školovana budala je veća budala od one neškolovane

niš od radnika

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

13,03 sati na kupnji 16135 dionica na prodaji 12922 dionice.


oprostite dali je pao dogovor s radnicima ili nije. nisam neko vrijeme u toku. zbog cega toliki pad

a di je to palo?

ajde radje nista ne napisati nego ovako lupati..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

gklemenc:

oprostite dali je pao dogovor s radnicima ili nije. nisam neko vrijeme u toku. zbog cega toliki pad

a di je to palo?

ajde radje nista ne napisati nego ovako lupati..


kolega, vi stvarno dugo niste bili u toku[smiley2]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

mislio sam da če djuro još malo padati pa da nadokupim.ovako sam ga kupio na 270[smiley16]

braniteljima. dali ce dobiti povlastene dionice ili ne. vama treba i crtat

Školovana budala je veća budala od one neškolovane


braniteljima. dali ce dobiti povlastene dionice ili ne. vama treba i crtat

Več su dobili i ta je tema več prožvakana ,malo prođite po prijašnjim postovima kolega

didy:

rocky: ” didy: ” E pozdrav svima…zanima me gdje se mogu pratiti cijene dionica Đure Đakovića? Hvala ” Nemoj je pratiti godinu dana i imat ćeš prinos 100%! p.s. gornjem desnom kutu imaš Burze (live)[smiley4] ” e hvala, da oće porast na jedno 400 kn 😀 [smiley1]

tek kupio a već bi prinos od 60%. Skromno svaka čast, ja sam očekivao da su Vam apetiti ipak malo veći.

iseee, ma nije to, nek imam jedno obećanje pa me zanima…

hvala

Školovana budala je veća budala od one neškolovane

New Report

Close