DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


lako ću ja za kuvajćane , nego mene interesira šta će vlada reći 14.07.2007 u vezi BOV-a!!! tada im ističe rok a več su u NATO -u naglasili da se dugo Hrvatska izvlačila glede odabira BOV-a!!! [smiley7][smiley7][smiley7]

14.7.? A pričalo se da će tek pri kraju mandata ovaj kabinet donijeti odluku o tome?!?… a slijedeći potpisati deal… Čini mi se da se gotovo sve u vezi Đuke odvija iza zatvorenih vrata, ali nije ni čudno obzirim na ozbiljnost posla koji je u pitanju.

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.


luda krava: ” lako ću ja za kuvajćane , nego mene interesira šta će vlada reći 14.07.2007 u vezi BOV-a!!! tada im ističe rok a več su u NATO -u naglasili da se dugo Hrvatska izvlačila glede odabira BOV-a!!! [smiley7][smiley7][smiley7] ” 14.7.? A pričalo se da će tek pri kraju mandata ovaj kabinet donijeti odluku o tome?!?… a slijedeći potpisati deal… Čini mi se da se gotovo sve u vezi Đuke odvija iza zatvorenih vrata, ali nije ni čudno obzirim na ozbiljnost posla koji je u pitanju.

kako bilo da bilo neki će zaraditi fine novce na povlaštenim informacijama , a država se kao bori protiv toga!!!!!
SVAŠTA!!!!!!

[smiley7][smiley7][smiley7]

Four Star General

Ja imam povlaštenu informaciju!

I upravo zato što sam bog dobrohtni s radošću ću je podijeliti s vama. [smiley2]
A ona glasi:

Nakon što cijena padne ona se i diže.
Amen!

La vita e bella!


Ja imam povlaštenu informaciju! I upravo zato što sam bog dobrohtni s radošću ću je podijeliti s vama. [smiley2] A ona glasi: Nakon što cijena padne ona se i diže. Amen!

Nakon koliko vremena, to si zaboravio, o mudri Bože! [smiley2]

I love the Smell of Profits in the Morning


Posejdon: ” Ja imam povlaštenu informaciju! I upravo zato što sam bog dobrohtni s radošću ću je podijeliti s vama. [smiley2] A ona glasi: Nakon što cijena padne ona se i diže. Amen! ” Nakon koliko vremena, to si zaboravio, o mudri Bože! [smiley2]

Ovo je intrigantno pitanje. [smiley2]
Kako sam upravo ugostio jednu Pitiju (uzbudljive su te proročice! [smiley1]), molio sam ju da mi pomogne sa ovako postavljenom aporijom.
I evo što mi je odgovorila na tvoje pitanje.

Brzo ne sporo!

Zamolila me da sam odaberem gdje želim da stoji zarez. [smiley2][smiley2][smiley2]

La vita e bella!

Posejdone, postaješ nam sve tajanstveniji!!![smiley2][smiley9][smiley8]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

Ugovor je potpisan…..danas bi mogli krilima prema gore…………….[smiley2]

[color=blue]Paaaa po lojtrici gor, pa po lojtrici dol...pa po lojtrici gooorrr i doooollll...........[/color]


Ja imam povlaštenu informaciju!

I upravo zato što sam bog dobrohtni s radošću ću je podijeliti s vama. [smiley2]
A ona glasi:

Nakon što cijena padne ona se i diže.
Amen!

vrijedi i obrnuto [smiley1] ( a može se to pravilo još na svašta primjeniti [smiley2])

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


Ugovor je potpisan…..danas bi mogli krilima prema gore…………….[smiley2]

ko je kome što potpisao?

Dva i dva su četri, ali ne uvijek


Ugovor je potpisan…..danas bi mogli krilima prema gore…………….[smiley2]

e, vidite, ja bi ovakve postove oštro cenzurirao ! glupa izjava bez dodatnih informacija i objašnjenja koja je nekim zelenima dosta da kupe par dionica [smiley5]

sve je lako kad si mlad :)

daki:

Ugovor je potpisan…..danas bi mogli krilima prema gore…………….[smiley2]

e, vidite, ja bi ovakve postove oštro cenzurirao ! glupa izjava bez dodatnih informacija i objašnjenja koja je nekim zelenima dosta da kupe par dionica [smiley5]

Slažem se. Ako nema argumenata, onda ne treba ništa ni napisati

Hell is Empty and all the Devils are Here


Brzo ne sporo! Zamolila me da sam odaberem gdje želim da stoji zarez. [smiley2][smiley2][smiley2]

ha ha haha ha

dobra …

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close