DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Na koliko je blokada ?

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

Evo nam đure vrlo brzo gore gdje je i bio. Pojedini fondovi su iskoristili priliku za dokup i to je to


Vraća se Đuro u visine zadnja 260 ,kupnja jača od prodaje…[smiley2]

Imaš li možda omjere?
BTW, zanimljivo kako je cijelo tržište u crvenom (možda stranci paničare radi frke s HFP), a samo DDJH se zeleni. Ja pouzdano znam da je to isključivo iz razloga što sam u petak prodao.[smiley1]

"[i]When does a guy decide to become an accountant? When he realizes he doesn't have the charisma to succeed as an undertaker. " [/i]

Eto još jednom dokaz – treba vjerovati u tvrtku čiju dionicu posjedujete i treba ulagati dugoročno. Kod nas je sve puno razmaženih trejdera kojima se ne da čekati i 20% im je u mjesec dana malo?!?!?
Pa dajte se onda ostavite burze! Budite ili day traderi ili držite dionicu jer vjerujete u nju i jer ste analizirali fundamentalno i tehnički i financ. izvještaje i vijesti i sl., a ne zato jer ste čitali na forumu. Isto je s prodajom: razni bumbari, živčenjaci vriskali – prodajte !!!
Prodajte tvrku koja ima presvijetlu budućnost ! I tako neki prodali Djuru za 215 – e pa tako im i treba.

Pozdrav svim imateljaima Djure. Držmo ga , tek je beba, a kad naraste bit će pravi frajer [smiley1]

sve je lako kad si mlad :)

goran9141:

Vraća se Đuro u visine zadnja 260 ,kupnja jača od prodaje…[smiley2]

Imaš li možda omjere?
BTW, zanimljivo kako je cijelo tržište u crvenom (možda stranci paničare radi frke s HFP), a samo DDJH se zeleni. Ja pouzdano znam da je to isključivo iz razloga što sam u petak prodao.[smiley1]

15200K / 14700P

Ah što se mene tiče, može Đurica i ispod 200, barem bi ga još više nadokupio nego do sada a zaradilo se bude i ovak i onak samo da dođe do realizacije poslova.

I ovak i onak!

[b]I ovak i onak![/b]

Nije mi jasno zašto i na Đuri panika, ali nadam se da će se dogoditi novi val.
Stavio sam nalog dooosta nisko.[smiley4]

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

avax10:

Ovo s uhićenjima u HFP-u nema previše veze sa DDJH, osim što će možda malo usporiti podjelu dionica braniteljima i njihovu rasprodaju na burzi, ali radnici-branitelji dobit će svoje dionice prije izbora koji su za par mjeseci zbog političkih poena HDZ-a. Da će većina radnika odmah krenuti prodavati – vrlo je vjerojatno jer će kupovati ( s popustima) po nekih 30-50 kn po dionici i da je prodaju po 200 kn je ogromna zarada u kratkom roku

Pa ćeš ti ljepo jeftino nadokupit i mi svi skupa s tobom,e ljepo si ti to pojednostavio.
Daj čovijeće imaš li ti televizor.
Ako imaš uplai ga malo.

Kolega branitelji će dionice dobiti to uopće nije upitno, sada je to samo pitanje , dana ili tjedana….

Nije mi jasno zašto vas to brine, kada ih dobiju imat ćemo priliku za povoljan dokup i to je to, nema nikakvih drugih filozofija…..

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

BTW. nije povratak baš dugo trajao, to je valjda nadobudnih par kupaca koji su sada vidjeli da su se prevarili, kupnja je sada već sva ispod 150…. [smiley14]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


BTW. nije povratak baš dugo trajao, to je valjda nadobudnih par kupaca koji su sada vidjeli da su se prevarili, kupnja je sada već sva ispod 150…. [smiley14]

Nije nego je kupnja iznad 251


BTW. nije povratak baš dugo trajao, to je valjda nadobudnih par kupaca koji su sada vidjeli da su se prevarili, kupnja je sada već sva ispod 150…. [smiley14]

U čemu je prevara ?

evogaopet:

BTW. nije povratak baš dugo trajao, to je valjda nadobudnih par kupaca koji su sada vidjeli da su se prevarili, kupnja je sada već sva ispod 150…. [smiley14]

U čemu je prevara ?

U tome što će biti prilike za jeftiniju kupnju…. ukoliko nekome to ne igra neku ulogu onda se nije prevario…[smiley11]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

New Report

Close