DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Eto i mene. [smiley2]
Koliko događaja u 5 dana koje sam izbivao !!!!!

Moj jedini komentar na postove u zadnjih 70-tak ([smiley9]) stranica jest sljedeći:

Ozbiljno razmišljam o podizanju većeg kredita za dokup.

Evo ja ti prodam sve svoje po 100


Posejdon: ” Eto i mene. [smiley2] Koliko događaja u 5 dana koje sam izbivao !!!!! Moj jedini komentar na postove u zadnjih 70-tak ([smiley9]) stranica jest sljedeći: Ozbiljno razmišljam o podizanju većeg kredita za dokup. ” Evo ja ti prodam sve svoje po 100

Nadokupljivat ćete vi nije to uopće upitno samo po cijeni od 300kn,a prodavali smo u petak neki čak i po 215kn.
Ja mislim da si taj sada jede prste.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.


dobio sam novi INFO sa BRODSKE burze CIJENA na otvaranju je jučer bila 90 kuna planira se odmah prodavati po 250-230 izgleda da je neka frka nastala kod torbara pa im se jako žuri Pozdrav od izvestitelja

Mislim da ovakve gluposti od sutra više neće moći utjecati na DDJH.
Niti ima brodske burze nitit će bit torbara, a da će nekotko prodavat državnu imovini 1000% ispod tržišne cijene mislim da to od subote više neće bit moguće. 30kn za DDJH pa to je 1000% ispod tržišne cijene koju smo imali prije par dana.

Ko je jamnio, jamnio je.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

Ovo s uhićenjima u HFP-u nema previše veze sa DDJH, osim što će možda malo usporiti podjelu dionica braniteljima i njihovu rasprodaju na burzi, ali radnici-branitelji dobit će svoje dionice prije izbora koji su za par mjeseci zbog političkih poena HDZ-a. Da će većina radnika odmah krenuti prodavati – vrlo je vjerojatno jer će kupovati ( s popustima) po nekih 30-50 kn po dionici i da je prodaju po 200 kn je ogromna zarada u kratkom roku

Ignore: KressoM, delux


Ovo s uhićenjima u HFP-u nema previše veze sa DDJH, osim što će možda malo usporiti podjelu dionica braniteljima i njihovu rasprodaju na burzi, ali radnici-branitelji dobit će svoje dionice prije izbora koji su za par mjeseci zbog političkih poena HDZ-a. Da će većina radnika odmah krenuti prodavati – vrlo je vjerojatno jer će kupovati ( s popustima) po nekih 30-50 kn po dionici i da je prodaju po 200 kn je ogromna zarada u kratkom roku

Pa ćeš ti ljepo jeftino nadokupit i mi svi skupa s tobom,e ljepo si ti to pojednostavio.
Daj čovijeće imaš li ti televizor.
Ako imaš uplai ga malo.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

Svašta se ovdje izdogađalo u pet dana,pa čovjek više ni na produženi vikend nesmije!
Dva sata mi je trebalo da sve pročitam….ovo nije burza sa ovakvim investitorima pa ovo je gore od kladionice…….[smiley16][smiley16][smiley16]

Uhljebe na ulicu!!!!!


Svašta se ovdje izdogađalo u pet dana,pa čovjek više ni na produženi vikend nesmije!
Dva sata mi je trebalo da sve pročitam….ovo nije burza sa ovakvim investitorima pa ovo je gore od kladionice…….[smiley16][smiley16][smiley16]

Tu će se još svašta događati. Ja sam stavio naloge na ispod 200. Pa ako me poklopi – super.

može netko staviti omjer kupnje i prodaje koji je bio u petak na kraju , pa da vidimo kad krene trgovanje danas šta se promjenilo!!!!!

hvala!!!!!! [smiley7][smiley7][smiley7]

Four Star General

[Tu će se još svašta događati. Ja sam stavio naloge na ispod 200. Pa ako me poklopi – super.
[/quote]

bolje stavi na 240!

Uhljebe na ulicu!!!!!

avax10:

copan, 18.06.2007. u 10:02
ali radnici-branitelji dobit će svoje dionice prije izbora koji su za par mjeseci zbog političkih poena HDZ-a.

Radnici branitelji će dobiti svoje dionice to je sigurno, ali nisam siguran da su to baš pozitivni politički poeni za HDZ, jer tim potezom još jednom dokazuju svoju nedosljednost… naime trebamo se sjetiti što je Polančec izjavio prije par mjeseci o podjeli dionica tvrtki koje je sanirala država… dakle kao i uvijek govore jedno, a rade drugo…

Vraća se Đuro u visine zadnja 260 ,kupnja jača od prodaje…[smiley2]

Opaaaaaa,povratak otpisanih već smo na 260,danas opet blokada al u plus![smiley2]

Uhljebe na ulicu!!!!!

New Report

Close