DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mislim da će radnici ipak dobit priliku da kupe dionice DDJH ,ali samo na zagrebačkoj burzi.Nepravilnosti u privatizaciji 20 tvrtki otkud znamo o kojim tvrtkama se radi.Ali fonda više nema u ponedjeljak možemo očekivati da će se ovo odrazit na burzu.Istraga nije završena nego tek počinje kolega evogaopet.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.


Ne znam bas da ce ih dobiti, rekli su da obustavljaju provedbu svih ugovora koje su celnici potpisali. Takodjer su rekli da upravo pretrazuju svu dokumentaciju, i da ce to trajati najmanje mjesec-dva. Cak i da nakon svega toga braniteljima kojim slucajem na kraju i daju dionice, to ce biti tek za dugo dugo vremena dok se uspostavi je li ta ponuda bila protuzakonita ili nije. Drugim rijecima – ko je ostao u Djuri, dobro je prosao, ko je jucer daytradeao, taj je prosao jos bolje, a ko je prodavao, eh, taj sad lupa glavom o zid. Ja sam svoje zadrzao, htio sam daytradeati ali sam zbog obaveza koje su se protegle kasno u noc prespavao otvaranje burze tako da ih nisam stigao prodati na iznad 260 pa sam odustao 🙂

Moš mislit što će im dat 12 000 000 E pogotovo nakon ove akcije.Pa nije akcija bila što tamo sve štima nego što nije normalno da se državna imovina olako privatizira.Detalje ćemo ćut narednih dana .Bar se nadam.
Ne kažem ja da ne treba radnicima dat dionice ali gdje po 30 kn ko je to samo smislio baš zanimljivo.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.


Mislim da će radnici ipak dobit priliku da kupe dionice DDJH ,ali samo na zagrebačkoj burzi.Nepravilnosti u privatizaciji 20 tvrtki otkud znamo o kojim tvrtkama se radi.Ali fonda više nema u ponedjeljak možemo očekivati da će se ovo odrazit na burzu.Istraga nije završena nego tek počinje kolega evogaopet.

E pa baš zbog toga što ne znamo o kojih se 20-ak firmi radi , na burzi bi mogla zavladati neizvjesnost i oprez investitora , jer oni koji u protfelju imaju privatizirane firme, mogli bi biti na tankom ledu.

Sanader je najavio mogućnost poništenja 20-ak privatizacija u kojima su uočene nepravilnosti….

U svakom slučaju sada možemo samo nagađati, ostaje nam da čekamo ponedjeljak…

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Đuro šuo počeo u četvrtak u 16h. Nastavak slijedi .

Situacija krajnje neizvjesna.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

Zatvaranje čelnika HFP-a je dobar predizborni marketinški potez.
Uskraćivanje prava radnicima to nikako nije, nemojmo na to računati bez obzira kako se HFP zvao.

BUMBAR5:

Mislim da će radnici ipak dobit priliku da kupe dionice DDJH ,ali samo na zagrebačkoj burzi.Nepravilnosti u privatizaciji 20 tvrtki otkud znamo o kojim tvrtkama se radi.Ali fonda više nema u ponedjeljak možemo očekivati da će se ovo odrazit na burzu.Istraga nije završena nego tek počinje kolega evogaopet.

E pa baš zbog toga što ne znamo o kojih se 20-ak firmi radi , na burzi bi mogla zavladati neizvjesnost i oprez investitora , jer oni koji u protfelju imaju privatizirane firme, mogli bi biti na tankom ledu.

Sanader je najavio mogućnost poništenja 20-ak privatizacija u kojima su uočene nepravilnosti….

U svakom slučaju sada možemo samo nagađati, ostaje nam da čekamo ponedjeljak…

Hoćeš reći da ćemo ostati bez dionica. Nema šanse, pa nismo mi dgovorni za kriminal. Eventualno hapšenje krivca i njemu oduzimanje imovine. Predaleko si otišao, pa ljudi bi ostali bez krova nad glavom i bez kruha a i ja među njima. nema šanse.

Nema veze kaj ti nisi odgovoran, to ti je kao da kupis ukradeni auto. Policija ti dodje i uzme ti ga, bez obzira kaj si ti mislio da je legalan. Eventualno mozes privatnom tuzbom protiv onoga ko ti je taj auto prodao nadoknaditi stetu.

No jesu li radnici u ovom konkretnom slucaju vec uplatili za te dionice? Zadnje kaj je jucer bilo je da ce to biti moguce, a ne znam bas da je netko vec dobio papire. No u najgorem slucaju novci ce vjerojatno biti vraceni, ili ce cak biti mogucnost da se te dionice dobiju po normalnijoj cijeni. Moras i sam priznati da je 30kn po dionici stvarno pretjerano, pogotovo s obzirom da su ljudi koji su 90ih dobili te dionice bili pomalo i prevareni s obzirom da je firma otisla u stecaj. Rijetko tko je drzao te dionice do danas, to je bilo kao dobitak na lotu, dok je ovdje ipak rijec o cistoj deseterostrukoj zaradi.


dobio sam novi INFO sa BRODSKE burze CIJENA na otvaranju je jučer bila 90 kuna planira se odmah prodavati po 250-230 izgleda da je neka frka nastala kod torbara pa im se jako žuri Pozdrav od izvestitelja

Ja mislim da svako ko je imalo pametan može zaključit da to tako nebu išlo.A ko se još uvijek nada da će ih kupovat po 180kn samo neka se nada i dalje.Pa ljudi jučer smo bili na 314 šta bi vi sad đabe ovog monstruma od dionice.[smiley11]
ljudska pohlepa nekad nema granice.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

Kolege moje drage,, to je to, ja sam svoje pošteno dionice platio, jednu noć nisam spavo i proučavao,, ali danas sam ponovo …

To je to , novi zakon o privatizaciji ne predviđa ovakve nebuloze da netko samo s potvrdom o mobilizaciji dobije 200 00 kuna, taj kaos u zakonu o privatizaciji će se sad ispravit, a država se neće odreći 150 000 000 kuna to je sigurno (svi će ugovori biti poništeni, istrage , i kak to sve ide,, SVE ĆE BITI NA LEDU) pitaj boga koliko godina unartag će ugovori biti poništeni,,,a u novom zakonu o privatizaciji koji će uskoro biti u saborskoj proceduri takve mogućnosti neće biti.

Da li ti branitelji nisu već dobili dionice od drugih poduzeća, ali oni se pozivaju na nešto što je bilo prije 14 godina, te samo zbog mnogo nepravilnosti u zakonu trebali bi dobit milione od poduzeća koje su sanirali porezni obveznici

Đuro na burzi ponovo leti,, sad se lovi , a tada UP, UP ,UP

Fima čestitam ,,dečki svaka čast naravno i svima hrabrima koji su kupovali Đuru po diskontu u petak


rockster: ” bas me zanima tko će u ponedjeljak potpisati ugovore kad je fond za privatizaciju ukinut. slijede mjeseci istrage, rada raznih povjerenstva i sl. mislim da je dioničarima đure pala sjekira u med… ” Pa umjesto njih osnovat će se nova agencija, nema mjeseci istrage, istraga se vodi već godinu dana i ona je s današnjim danom okončana…. Branjitelji ne gube pravo na svoje dionice i oni će ih dobiti na ovaj ili onaj način, za dva dana ili za tjedan dana, sasvim svjejedno – IPAK ĆE IH DOBITI ! [smiley10] Iz članka: “Umjesto Fonda osnovat će se neko drugo tijelo, koje bi se prema jednom od prijedloga, moglo zvati agencijom za imovinu, rekao je Sanaderhttp://www.poslovni.hr/45832.aspx

prikupljanje dokaza se vodi već godinu dana, a istraga je jos u tijeku (tako su i izjavili oni glavesine od pandura na HRT dnevniku) jer moraju prokopat jos stvari za koje nisu znali…..tako da kad ce te dionice đure sjest u krila braniteljima je pitanje, mozda i odmah, nebih znao…..pa kad smo vec kod toga, Domacica, ne javljas se nesto? ili si sigurna da dobijas dionice? mozda si samo navlacila a dionice uopce nisi ni dobila? ako jesi svaka cast, al ako i ovo sa đurom ima neke veze sa HFP i njihovim mutnim stvarima, e onda ja na tvom mjestu nebi lako spavao…..

DOKUP!

Ajmo ovako postaviti stvar da će branitelji dobiti dionice dobiti će ih ali dobiti će ih sa vremenskim odmakom i siguran sam da će u ugovorima biti dodan članak da ih neće smjeti odmah prodavati (biti će u ponedeljak zanimljivo na burzi Zagrebačkoj ,Brodska više ne radi zatvorilo je)

SAM PROTIV SVIH

Ako se to s Đurom trebalo odigrati sutra, a danas je došlo do hapšenja, zar ne vidite da je Đuro bio jedna od klopki za počinioce. Da nije tako, akcija bi se sigurno odgodila za koji dan.

New Report

Close