DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

bas me zanima tko će u ponedjeljak potpisati ugovore kad je fond za privatizaciju ukinut. slijede mjeseci istrage, rada raznih povjerenstva i sl. mislim da je dioničarima đure pala sjekira u med…


Svima koji su prodali u petak bit će žao već u ponedjelak, onima koji još neznaju zašo nek gledaju dnevnik .

Opet neka patka???
Nemoj da izgubim pola sata za nista. O kakvoj se vijesti radi?

Opet neka patka??? Nemoj da izgubim pola sata za nista. O kakvoj se vijesti radi?
[/quote]
Vidi u temi Javna dražba dionica i udjela HFP-a.

BUMBAR5:

Svima koji su prodali u petak bit će žao već u ponedjelak, onima koji još neznaju zašo nek gledaju dnevnik .

Opet neka patka???
Nemoj da izgubim pola sata za nista. O kakvoj se vijesti radi?

Uhičeni čelnici Hrvatskog fonda za privatizaciju… Sada bilo na RTLu. A što nama sitnima to može puno pomoći…

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.


Svima koji su prodali u petak bit će žao već u ponedjelak, onima koji još neznaju zašo nek gledaju dnevnik .

Mislis zbog onih uhicenja ljudi iz HFP-a i Sanaderove objave da se fond ukida? Znaci li to da ce prodaja dionica braniteljima biti ponistena? I kamo ce sve te dionice kojima fond raspolaze?

Šta se ima poništavat ono što još nisu ni dobili.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.


bas me zanima tko će u ponedjeljak potpisati ugovore kad je fond za
privatizaciju ukinut. slijede mjeseci istrage, rada raznih povjerenstva
i sl. mislim da je dioničarima đure pala sjekira u med…

Nema tko potpisati ugovore kada nema čelnih ljudi. To znači ode Đuro gore u visineeeee.

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.


bas me zanima tko će u ponedjeljak potpisati ugovore kad je fond za privatizaciju ukinut. slijede mjeseci istrage, rada raznih povjerenstva i sl. mislim da je dioničarima đure pala sjekira u med…

Pa umjesto njih osnovat će se nova agencija, nema mjeseci istrage, istraga se vodi već godinu dana i ona je s današnjim danom okončana….

Branjitelji ne gube pravo na svoje dionice i oni će ih dobiti na ovaj ili onaj način, za dva dana ili za tjedan dana, sasvim svjejedno – IPAK ĆE IH DOBITI ! [smiley10]

Iz članka:
Umjesto Fonda osnovat će se neko drugo tijelo, koje bi se prema jednom od prijedloga, moglo zvati agencijom za imovinu, rekao je Sanader
http://www.poslovni.hr/45832.aspx

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


rockster: ” bas me zanima tko će u ponedjeljak potpisati ugovore kad je fond za privatizaciju ukinut. slijede mjeseci istrage, rada raznih povjerenstva i sl. mislim da je dioničarima đure pala sjekira u med… ” Nema tko potpisati ugovore kada nema čelnih ljudi. To znači ode Đuro gore u visineeeee.

Pa jasna stvar ne radi se o par uhićenja nego hrvatski fond ua privatizaciju više ne postoji.
http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=8a782f1d-766c-4003-a57b-524775c2914e

Đuro me upropastio psihički i materijalno.


rockster: ” bas me zanima tko će u ponedjeljak potpisati ugovore kad je fond za privatizaciju ukinut. slijede mjeseci istrage, rada raznih povjerenstva i sl. mislim da je dioničarima đure pala sjekira u med… ” Pa umjesto njih osnovat će se nova agencija, nema mjeseci istrage, istraga se vodi već godinu dana i ona je s današnjim danom okončana…. Branjitelji ne gube pravo na svoje dionice i oni će ih dobiti na ovaj ili onaj način, za dva dana ili za tjedan dana, sasvim svjejedno – IPAK ĆE IH DOBITI ! [smiley10]

Ovako će reć onaj ko je svoje dionice prodao u petak.
A kako će stvarno bit znat će se nakon istrage .

Đuro me upropastio psihički i materijalno.


Ovako će reć onaj ko je svoje dionice prodao u petak.
A kako će stvarno bit znat će se nakon istrage .

Naravno da sada možemo samo nagađati kolega , ali teško da će sada reći braniteljima da ipak neće dobiti dionice…. to bi tek bio skandal , razmisli malo što bi to sve pokrenulo. Oni će dionice dobiti , samo od agencije pod drugim imenom.

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Ne znam bas da ce ih dobiti, rekli su da obustavljaju provedbu svih ugovora koje su celnici potpisali. Takodjer su rekli da upravo pretrazuju svu dokumentaciju, i da ce to trajati najmanje mjesec-dva. Cak i da nakon svega toga braniteljima kojim slucajem na kraju i daju dionice, to ce biti tek za dugo dugo vremena dok se uspostavi je li ta ponuda bila protuzakonita ili nije. Drugim rijecima – ko je ostao u Djuri, dobro je prosao, ko je jucer daytradeao, taj je prosao jos bolje, a ko je prodavao, eh, taj sad lupa glavom o zid. Ja sam svoje zadrzao, htio sam daytradeati ali sam zbog obaveza koje su se protegle kasno u noc prespavao otvaranje burze tako da ih nisam stigao prodati na iznad 260 pa sam odustao 🙂

New Report

Close