DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nebi baš reko da su radnici vesla sisali ,mislim da oni o stanju i situaciji u svojoj firmi znaju više nego mi,zašto bi oni prodali dionicu za 150 kn ako znaju da mogu dobit 300kn.A bogami i mogu samo da se potpiše jedan od ova dva ugovora BOV ili t-84, vojna industraija je unosan posao znaju oni to jako dobro.Ne kažem da neće bit izuzetaka i da će bit situacija da će pojedini radnici to dat budi zašto.Ali svijest u narodu o dionica se promijenila nakon INE.Nije ovo 1995 da radnici neznaju šta imaju u rukama.Ako treba sačekat koji mjesec sačekat će oni potpisivanje bar jednog od ova dva ugovora ako su čekali tolike godine na te dionice sačekat će još koji MJ.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.


daki: ”
lovac, 16.06.2007. u 15:29
BUMBAR5: Samo ti planiraj kupovat po 180, vidiš da nikad ne bude
ništa kako se pretpostavlja da će bit ,bojim se da ju budeš kupovo na
300.” Ma kakvih 300….ja sam naciljao kupnju na
200-220…………..[smiley11]

E prijatelju u tom i je problem što svi ciljamo na 200kn a obično to
onda ne završi po planu bit će to već u ponedjeljak previše na kupnji
na 200kn.hehe daj bože prijatelju da ti kupio i po 180.Ali znamo kako
to bude kad masa krene u prodaju i kad masa krene u kupnju.
PANIKA i RAZMIŠLJANJE MASA (krda) može povesti u pad vrijednosti
dionica samo ako jedan povede krdo
a isto tako i u obrnutom smijeru
PSIHOLOGIJA MASE
[/quote]

Zar se nije krdo pokrenulo već jučer ujutro? Ja mislim da je… a kada krene teško ga je zaustaviti u trenutku,ipak će trebati više vremena da bi se zaustavilo.

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

dobio sam novi INFO sa BRODSKE burze CIJENA na otvaranju je jučer bila 90 kuna planira se odmah prodavati po 250-230 izgleda da je neka frka nastala kod torbara pa im se jako žuri
Pozdrav od izvestitelja

SAM PROTIV SVIH

Još uvijek ne mogu vijerovat da je netko u petak dionicu DDJH prodao po 215kn.Dajte malo razuma pa nisu đurini pogoni izgorili u požaru.Kakva panika nevjerovatno.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

Pa kako nemožeš vjerovati prodaš u zagrebu po 215 a kupiš u Brodu po 130 kuna toliko je bila na zatvaranju
(zarada 85 kuna po dionici)

SAM PROTIV SVIH

Pozdrav…

Ne razumijem zasto se ljudi uznemiruju zbog ovakvih fluktuacija cijena i zbog ulaska novih dionica na trziste.

Tko god pogleda ovu stranicu: http://www.duro-dakovic.com/aktualnosti/ugovori_u_tijeku/znacajni_ugovori_drustava_grupacije/default.aspx

vidjet ce da cijena dionice Đure Đakovića jednostavno ne moze dugo padati i da s obzirom na vec ugovorene poslove, zainteresiranost ulagaca mora sve vise dizati cijenu.

Cijena ce doci na svoje, bez brige.. Uskoro ce doci i dani kada ce se dokupljivanje na 300 smatrati odlicnim. [smiley2]

Pa kako nemožeš vjerovati prodaš u zagrebu po 215 a kupiš u Brodu po 130 kuna toliko je bila na zatvaranju
(zarada 85 kuna po dionici)

Iskreno ću ti odgovorit ne vijerujem u ovu tvoju priču.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.


Pa kako nemožeš vjerovati prodaš u zagrebu po 215 a kupiš u Brodu po 130 kuna toliko je bila na zatvaranju
(zarada 85 kuna po dionici)

kakva burza u Brodu???
kakva lupnja po 90 kn???

Za ovo što mi je ostalo nakon prodaje kupil bum pušku
[smiley5][smiley5][smiley5]

a oni starčeki usplitu sa 280k kuna, to u Brodu ne važi?

SKORa-M-A[color=blue][/color]

Ovo je samo dio poslova koje će obavietie Đurica u 2007 , rok isporuke su obavljeni, sad me zanima kako će samo knjižit prihode i koje su valute.

Ako iema netko iz grupe da napiše vrijednost tih malo jačih poslova, tak da se ja ne zaletavam peviše, onda će nam biti iepak bliže koliko će bitie vrijednost đurice.

Inače na www site od Đurice planiraju oko 900 mil prihoda za 2007, evo pozivam znalce srtojobravare da prokomentieraju vrijednost poslova

ĐURO ĐAKOVIĆ PROIZVODNJA OPREME d.o.o.

Naručitelj: OTF Fövállalkozó Zrt Mađarska

* Opis: Isporuka 4 kolone za Rafineriju Sisak 6900-C-101 SHU Splitter ; 6900-C-102 Amine Scrubber ;6900-C-103 H2S Stripper ;6900-C-104 Stabilizer
* Rok isporuke: 14.11.2007.g.

Naručitelj: Polysius AG Njemačka

* Opis: Izrada plašta mlina TM 4,1/400/4 A=6,27
* Rok isporuke: 13.07.2007.g.

Naručitelj: ALSTOM HRVATSKA d.o.o.

* Opis: Izrada 2 komada ispušnih difuzora za turbinu tipa GT26
* Rok isporuke: 01.09.2007.g.

Naručitelj: MONTMONTAŽA Nederland B.V. Nizozemska

* Opis: Čelična konstrukcija dizalice Pedestal
* Rok isporuke: 31.05.2007.g.

Naručitelj: Polysius AG Njemačka

* Opis: Izrada plašta mlina 3,2 x 9,725 m
* Rok isporuke: 15.08.2007.g.

Naručitelj: FCB.CIMENT Francuska

* Opis: Izrada rotacione peći
* Rok isporuke: 01.12.2007.g.

ĐURO ĐAKOVIĆ MONTAŽA d.d.

Naručitelj: Hrvatske autoceste d.o.o.

* Opis: Izgradnja vijadukta Jošava, Topolina i Hrastnika na dionici Osijek – Đakovo, Autoceste Beli Manstir – Osijek – Svilaj – Ploče
* Rok isporuke: 31.12.2007.g.

Naručitelj: HEP PROIZVODNJA d.o.o., Sektor za termoelektrane, Pogon TE Plomin

* Opis: Radovi preventivnog redovnog i korektivnog održavanja pomoćnog postrojenja bloka 2 i zajedničkih postrojenja
* Opis: Radovi preventivnog redovnog i korektivnog održavanja kotlovskog postrojenja bloka 2
* Opis: Radovi preventivnog redovnog i korektivnog održavanja pomoćnog postrojenja bloka 1
* Opis: Radovi preventivnog redovnog i korektivnog održavanja kotlovskog postrojenja bloka 1
* Rok isporuke: 31.12.2007.g.

ĐURO ĐAKOVIĆ SPECIJALNA VOZILA d.d.

Naručitelj: ORV

* Opis: Izrada teretnih vagona
* Rok isporuke: 28.02.2008.g.

ĐURO ĐAKOVIĆ INŽENJERING d.d.

Naručitelj: Sladorana, Županja

* Opis: Izrada projektne dokumentacije, isporuka i montaža opreme, zamjen apresa repnih rezanaca, zamjena presa repnih rezanaca
* Rok isporuke: 31.07.2007.g.

Naručitelj: UOP N.V., Antwerpen, Belgija

* Opis: Izrada absorbera 8 komada za Petrobrazi, Rumunjska
* Rok isporuke: 31.07.2007.g.

Naručitelj: Technip KTI Spa, Roma

* Opis: Izrada 15 kom posuda pod tlakom, 2 reaktora, 2 kolone za INA RN Sisak (Postrojenje za rekuperaciju)
* Rok isporuke: 31.07.2007.g.

Naručitelj: INA d.d., Zagreb

* Opis: Građevinski radovi sanacije spremnika R-404 u RN Sisak
* Rok isporuke: 31.07.2007.g.

Naručitelj: INA d.d., Zagreb

* Opis: Strojarsko-montažni i građevinski radovi na sanaciji spremnika B-24 u RN Rijeka
* Rok isporuke: 31.07.2007.g.

Naručitelj: INA d.d., Zagreb

* Opis: Građevinski radovi – postrojenje zbrinjavanja zauljenog otpada u RN Rijeka
* Rok isporuke: 31.07.2007.g.

Naručitelj: Dalmacijacement d.d.

* Opis: Rekonstrukcija terminala za cement Mrakovica u Prijedoru, BiH
* Rok isporuke: 31.07.2007.g.

ĐURO ĐAKOVIĆ STROJNA OBRADA d.o.o.

Naručitelj: Metalka, Sarajevo, Federacija Bosne i Hercegovine

* Opis: Isporuka 8 kompletnih lokomotivskih kolnih slogova za tiristorske lokomotive tipa 441, 4 kompleta lokomotivskih kolnih slogova u refuzi i 32 osovine za lokomotive
* Rok isporuke: 30.travanj 2008.g.

Naručitelj: Končar električna vozila d.o.o.

* Opis: Isporuka 56 kompleta kolnih slogova s reviziranim kućištima reduktora u sklopu popravka i modernizacije lokomotiva seriej 441-900 za potrebe Željeznice Feder

Svima koji su prodali u petak bit će žao već u ponedjelak, onima koji još neznaju zašo nek gledaju dnevnik .

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

Đuro je na 500 u ponedjeljak,,možda će sad počet branitelji kupovat na burzi

Kakva je to burza u Brodu? Zar nije samo Zagrebačka burza jedina u Hrvatskoj? Odkuda te informacije,sve se nešto događa preko noći,a ujutro samo se čuda dešavaju. Tko zna što će biti sutra možda se stvori još koja burza.[smiley1][smiley1][smiley1][smiley1]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

New Report

Close