DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


oprostite sto se ubacujem u raspravu, ali kupio sam dionice po 314 kuna
pred neko vrijeme, i od onda su stalno padale. pa me evo zanima samo
ako mi znate reci kad ce se vratiti na istu razinu, ili narasti preko
da ih prodam jer sam izgubio jako puno novaca. takoder me zanima, ako
mi znate reci, kako mogu, ako ne zelim vise posjedovati ove dionice
nekako vratiti po cjeni po kojoj sam kupio, jer nisam sretan sto je
dionica tako pala. inace kupio sam dionice citajuci ljude na ovom
forumu. hvala svima na pomoci.

Ja neznam kolega što bih pametno rekao,jer ja sam ušao sa nešto manje,sa 275 kn,tako da i sam razmišljam što da radim… ali mislim da kada se sve smiri,kroz koji mjesec doći na svoje,ali tko zna što će biti kada branitelji izađu sa svojim dionicama na prodaju,svašta se priča.

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

čekajte sljedeći tjedan i probajte ih nadokupit ako još imate love i rezat prosjek a ako nemate čekajte ide sigurno gore

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


GERONIMO: ” E pa sada kada sam podijelio info sa vama više se nečudim našem podprecijedniku valde polančecu(namjerno sam napisao malim slovom) pa normalno da je izjavljivao da neće biti ništa od dionica za branitelje,trebalo je sve obaviti u tišini da se napravi što jeftiniji dokup, zamislite da je javno rekao da će dionice biti dane Braniteljima nebi onda njegovi uspjeli dokupiti po ovakvim niskim cijenama.Bio je to J…no vrijedan info zašto bi ga podijelio sa nama.Nebi onda oni zaradili i još plus dobili glosove u slavoniji pa neka sada neko kaže da imamo nesposobnu vladu koja jednim udarcem dva problema riješi Ako mi moderirate ova dva posta onda uništavate i ovo malo demokracije u zemlji što je preostalo ” U Slavoniji dobiti ali zato u ostatku cijele hrvatske izgubiti. napravili su j….. loš potez a ti imaš*** obrisano ***.

Ma njima se živo fućka za loš ili dobar potez, glavno da su džepovi puni, jedino molim te ispravi me ako griješim, ali kad torbari obave svoje, a moguće da će vrlo brzo s obzirom da je sve dobro isplanirano (možda već ovaj vikend, ha,ha) , mislim da će cijena prilično UP, ljudi pa treba i preizbornu kampanju podmiriti, okretat volove na ražnju (mada sam i ja jedan od njih u prenesenom smislu), ako treba ne bih se začudio da i nekog “šeika” dovuku.
Inače posjedujem dionice DDJH i jedino što mi u ovoj situaciji preostaje da se zaje… na svoj račun i da si ovo dobro zapamtim kao pouku za ubuduće.

Nema panike. Fondovi će kontrolirati situaciju i sigurno progutati sve što se nađe na tržištu po povoljnoj cijeni.
Treba biti strpljiv i čekati. Pitanje je samo gdje će biti dno? Po mojoj procjeni od 180 – 220 kn jer je ta cijena još uvijek veća od prosječne cijene po kojoj su fondovi ušli. Nakon što pokupe jeftine dionice moguć je nagli rast preko 300 kn.

To sigurno da će tržište sve progutat i to jako brzo, nego pitanje je samo cijene zato i jesmo nervozni jer ima ko je kupovo po 290 ili 270 a sad će imat priliku da kupi možda i po 180 u što ja čisto sumnjam.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.


Nema panike. Fondovi će kontrolirati situaciju i sigurno progutati sve
što se nađe na tržištu po povoljnoj cijeni.
Treba biti strpljiv i čekati. Pitanje je samo gdje će biti dno? Po
mojoj procjeni od 180 – 220 kn jer je ta cijena još uvijek veća od
prosječne cijene po kojoj su fondovi ušli. Nakon što pokupe jeftine
dionice moguć je nagli rast preko 300 kn.

U kojem vremenu bi moglo prijeći 300 kn? Cijena će još padati,a koliko dugooooooo… vidjeti će se.

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.


Nema panike. Fondovi će kontrolirati situaciju i sigurno progutati sve što se nađe na tržištu po povoljnoj cijeni. Treba biti strpljiv i čekati. Pitanje je samo gdje će biti dno? Po mojoj procjeni od 180 – 220 kn jer je ta cijena još uvijek veća od prosječne cijene po kojoj su fondovi ušli. Nakon što pokupe jeftine dionice moguć je nagli rast preko 300 kn.

Samo ti planiraj kupovat po 180, vidiš da nikad ne bude ništa kako se pretpostavlja da će bit ,bojim se da ju budeš kupovo na 300.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

Gledano statistički,mala je vjerojatnost da svi nahrupe prodavat odjednom,ali s druge strane ljudi su u problemima jer su u prva tri mjeseca ove godine u kladionicama ostavili miljardu i pol kuna.Netko će reći da je to nevezano jedno za drugo,međutim,ova populacija koja je dobila dionice na ‘poklon’ učestvuje u tih 1.5 miljardi sa velikim udjelom.Mislim da će dobar dio od prodaje Đurinih dionica opet završit u kladionicama.Rekli bi neki:Kako došlo tako ošlo.

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

Hrvatska će izvoziti vjetroelektrane

Investitori su HEP-u već podnijeli zahtjeve za priključenje vjetroelektrana ukupne snage čak 1555, 9 megavata, što je više od dvije nuklearke Krško
Iako je Hrvatska sa samo dvije vjetroelektrane pri dnu europske ljestvice po iskorištenosti takve energije, u svijetu sve popularnije, uskoro bi mogla postati izvoznik vjetroelektrana. Danska tvrtka Vestas Wind Systems, vodeći svjetski proizvođač vjetroturbina, zainteresirana je za plasman vjetroelektrana na hrvatsko tržište ili njihovu zajedničku proizvodnju s hrvatskim partnerima, Đurom Đakovićem, Končarom i nekim brodogradilištima za naše, ali i treća tržišta, najavio je Željko Tomšić, pomoćnik ministra gospodarstva za energetiku i rudarstvo i voditelj hrvatskog izaslanstva koje je nedavno posjetilo tu zemlju poznatu po korištenju energije vjetra…

http://www.vjesnik.hr/html/2007/06/16/Clanak.asp?r=tem&c=1

Only God, Muammar and Libya!

daki, 16.06.2007. u 13:10
BUMBAR5:
Samo ti planiraj kupovat po 180, vidiš da nikad ne bude ništa kako se pretpostavlja da će bit ,bojim se da ju budeš kupovo na 300.

Ma kakvih 300….ja sam naciljao kupnju na 200-220…………..[smiley11]

[color=blue]Paaaa po lojtrici gor, pa po lojtrici dol...pa po lojtrici gooorrr i doooollll...........[/color]

Po 200-220 kn će se možda pokupit od paničara na burzi, a ako imamo kladioničare u igri te dionice neće ni vidjet svjetlo burze iz prve ruke, već će ih prodavat druga ili treća ruka …


BUMBAR5, 16.06.2007. u 14:01
BUMBAR5: Samo ti planiraj kupovat po 180, vidiš da nikad ne bude ništa kako se pretpostavlja da će bit ,bojim se da ju budeš kupovo na 300.
Ma kakvih 300….ja sam naciljao kupnju na 200-220…………..[smiley11]
[/quote]
E prijatelju u tom i je problem što svi ciljamo na 200kn a obično to onda ne završi po planu bit će to već u ponedjeljak previše na kupnji na 200kn.hehe daj bože prijatelju da ti kupio i po 180.Ali znamo kako to bude kad masa krene u prodaju i kad masa krene u kupnju.

PANIKA i RAZMIŠLJANJE MASA (krda) može povesti u pad vrijednosti dionica samo ako jedan povede krdo
a isto tako i u obrnutom smijeru

PSIHOLOGIJA MASE

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

New Report

Close