DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Stavovi oko privatizacije preostalih društava u sklopu Holdinga su oprečni, a osobit kao osobit problem dr. Meter ističe Montažu. Prema njegovim saznanjima u privatizaciju Montaže se ne ide jer se čeka da ostala društva dostignu taj stupanj poslovanja, kako bi se u paketu privatizirali.

i to će biti na kraju, svi će od nas kupit dionice , i dobro ćemo zaradit i oni kji danas brane cijenu i oni koji će ponovo ući, iznad 300

quote=željko]
vidim da su svi hvale pa moram malo i ja, prodao po 290 pa kupio po 240……2.000 komada, a ne znam dal sam se zaletio ili sam još trebao čekati ove što dolaze na rasprodaju od ponedjeljka![smiley2] pozdrav svima koji su u đuri i ugodan vikend!
[/quote]
Ja kupio po 168 i ne mislim je prodavati slijedeče tri godine.[

i ja sam dokupio 100 kom. na 249. sobzirom da mi je prosjek 178 nije lose.

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

daki, 16.06.2007. u 00:04
željko
vidim da su svi hvale pa moram malo i ja, prodao po 290 pa kupio po 240……2.000 komada, a ne znam dal sam se zaletio ili sam još trebao čekati ove što dolaze na rasprodaju od ponedjeljka!smiley2

Jako pemetno………[smiley1]

[color=blue]Paaaa po lojtrici gor, pa po lojtrici dol...pa po lojtrici gooorrr i doooollll...........[/color]


Danas stvarno nema ništa pametno za pročitati na ovom forumu!
Ja sam izišao na 314kn prije par dana i danas se ukrcao na 215kn![smiley1]
Pozdrav

Jel bi nas mogao poučiti koju tajnu, velikog majstora trejdanja?
215-314 kažeš.Svaka čast, kako si samo uspio?


Ugovor potpisan, iznos uplaćen (bez kredita), za tri tjedna dionice na računu u SDA.[smiley2][smiley2][smiley2]

samo ti navlaci

DOKUP!

Đuro Đaković Holding d.d. – očitovanje o obustavi trgovanja
15.06.2007

Uprava Đuro Đaković Holdinga d.d. očitovala se nakon obustave trgovanja obavješću da im nisu poznate nove/promijenjene materijalne činjenice koje bi mogle utjecati na navedeno smanjenje cijene dionica Izdavatelja.
http://www.abacus-brokeri.hr/?section=novosti&id=10752

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

Evo imam neki info pa da ga podijelim sa forumašima.Priča se da se danas dosta ljudi pojavilo u Slavonskom Brodu(ljudi sa torbama u narodu zvani torbari) Prvoga radnog dana Slavonsko Brodske burze dionice ddjh
je apsolutni pobijednik sa ostvarenim prometom a i sa skokom koji je iznosio 333.3% tako da je prvi trgovinski dan trgovanje zatvoreno na cijeni od 130 po dionici.

E pa sada što nam je raditi dali da trgujemo na Zagrebačkoj burzi gdje cijena dionice pada ili da se prebacimo na Brodsku gdje cijena iste dionice ide u oblake.Ja sutra putujem u Brod da pripremi teren za ponedeljak a i burza u Brodu koliko čujem je podcijenjena u odnosu na zagrebačku pa ako vidim koju dionicu ispod bv odmah vam javim.Još bi molio pomoć iskusnih forumaša da mi izračunaju koliki je bv ddjh ako ga uspijem kupiti u ponedeljak po cijeni od 160 na Brodskoj burzi.Unaprijed sam zahvalan.

i za kraj sada ozbiljno pitanje što mislite kojoj stranci bliski ljudi su viđeni u slavonskom brodu sa torbama.
PS izgleda da ništa od mog puta u Brod nemogu naći torbu

[smiley16][smiley16]

SAM PROTIV SVIH

E pa sada kada sam podijelio info sa vama više se nečudim našem podprecijedniku valde polančecu(namjerno sam napisao malim slovom) pa normalno da je izjavljivao da neće biti ništa od dionica za branitelje,trebalo je sve obaviti u tišini da se napravi što jeftiniji dokup, zamislite da je javno rekao da će dionice biti dane Braniteljima nebi onda njegovi uspjeli dokupiti po ovakvim niskim cijenama.Bio je to
J…no vrijedan info zašto bi ga podijelio sa nama.Nebi onda oni zaradili i još plus dobili glosove u slavoniji
pa neka sada neko kaže da imamo nesposobnu vladu koja jednim udarcem dva problema riješi
Ako mi moderirate ova dva posta onda uništavate i ovo malo demokracije u zemlji što je preostalo

SAM PROTIV SVIH

ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D./REDOVNA DDJH-R-A

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 956.180 29,54 Osnovni račun
2. HZMO 660.000 20,39 Zast. račun
3. MINISTARSTVO FINANCIJA REPUBLIKE HRVATSKE 609.578 18,83 Osnovni račun
4. PBZ D.D. 210.199 6,49 Skrb. račun
5. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 104.771 3,24 Zast. račun
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA GLOBAL INVEST D.O.O. ZA FIMA EQUITY OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 100.000 3,09 Skrb. račun
7. ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D. 47.136 1,46 Osnovni račun
8. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA MAXIMUM OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 24.039 0,74 Skrb. račun
9. HPB D.D. 16.924 0,52 Skrb. račun
10. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./BREZA-INVEST ZIF D.D. 16.581 0,51 Skrb. račun
Ukupno: 84,81

9. prodase 71 komad
10. kupili 500 komada… tu su vec trajale pripreme za jucerasnje igre bez granica
cijena se vec prije znala rusiti radi jeftinijeg ulaska Maximuma… sljedeci tjedan na promjenama cemo vidjeti da li se jucer rusila cijena radi jeftinijeg dokupa BREZE… u svakom slucaju kriminal je i opet dopusten

“Please, God, Just One More Bubble.”


E pa sada kada sam podijelio info sa vama više se nečudim našem podprecijedniku valde polančecu(namjerno sam napisao malim slovom) pa normalno da je izjavljivao da neće biti ništa od dionica za branitelje,trebalo je sve obaviti u tišini da se napravi što jeftiniji dokup, zamislite da je javno rekao da će dionice biti dane Braniteljima nebi onda njegovi uspjeli dokupiti po ovakvim niskim cijenama.Bio je to
J…no vrijedan info zašto bi ga podijelio sa nama.Nebi onda oni zaradili i još plus dobili glosove u slavoniji
pa neka sada neko kaže da imamo nesposobnu vladu koja jednim udarcem dva problema riješi
Ako mi moderirate ova dva posta onda uništavate i ovo malo demokracije u zemlji što je preostalo

U Slavoniji dobiti ali zato u ostatku cijele hrvatske izgubiti. napravili su j….. loš potez a ti imaš *** obrisano ***.


E pa sada kada sam podijelio info sa vama više se nečudim našem
podprecijedniku valde polančecu(namjerno sam napisao malim slovom) pa
normalno da je izjavljivao da neće biti ništa od dionica za
branitelje,trebalo je sve obaviti u tišini da se napravi što jeftiniji
dokup, zamislite da je javno rekao da će dionice biti dane Braniteljima
nebi onda njegovi uspjeli dokupiti po ovakvim niskim cijenama.Bio je to
J…no vrijedan info zašto bi ga podijelio sa nama.Nebi onda oni
zaradili i još plus dobili glosove u slavoniji
pa neka sada neko kaže da imamo nesposobnu vladu koja jednim udarcem
dva problema riješi
Ako mi moderirate ova dva posta onda uništavate i ovo malo demokracije
u zemlji što je preostalo

Lopovska posla,toga samo ima kod nas…. ali znam tko će dobiti moj glas,a znam tko sigurno neće na izborima.

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

New Report

Close