DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


jedva čekam ponedjeljak da vidimo šta če biti sa braniteljima.[smiley2]

Bit će tresla se brda rodio se miš.onda će opet bit opleti po kupnji. prije par dana bili smo na 314 ma kako crn scenario bio mislim da bi bilo previše da ju u ponedjeljak kupujemo po 200kn.Ovo je dans bio vrhunac panike vikend je tu ljudi će malo ohladit glave prodaja će oslabit,nisam vidovit ali pokušavam razmišljat pozitivno.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.


Đuro ima im 3 237 068 dionica sad ako 2 737 068 pomnožimo (dionica po 215 kuna, danas najniža ) 588 469 620 e sad ako uzmemo ovih 500 000 komada (dionica po 100 kuna) da vrijede to je 50 000 000. sad to sve zbrojimo i dobijemo 197 kuna po dionici , vjerujem da bi danas svako na tržištu dao 197 kuna samo da se dočepa te dionice, neće svi branitelji odmah htjeti prodat dionice pa makar ih dobili i zabadava.

Ne vrijedi ti ta matematika. Ima logike, ali ne vrijedi u praksi. Zaboravljaš koliki će biti free float u rukama ljudi koji to ne planiraju dugo zadržati.

No respect


kamenac: ” ANRICOM: ” kompa: ” ako je ova informacija sa Kuvajcanima tocna i s obzirom da druge blokade nema, moglo bi to i u visine. ” Ne budi naivan molim te ” naravno da nije točno. ovime sam samo htio pokazati drhtavim ručicama da često u životu nije sve onako kako se na prvi pogled čini. našalio sam se, dakle. nisam danas izašao iz djure niti to ove godine namjeravam učiniti.[smiley2] ”

Ovakvo šaljenje bi trebalo strogo moderirati. Jel se ovdje šalimo ili ozbiljno razglabamo… Kolega, netko je zbog vas grdne pare mogao izgubiti.. Ljudi ipak kupuju i prema forumima, iznenadili biste se

Potpisujem! Ne znam jel u vrijeme objave dezinformacije cijena rasla.. pa ako netko vidi vijest i zatim skuži da se cijena odbija od 215 i ide na 230..240..260.. nije nevjerovatno da povjeruje, zaleti se i …popuši!

@kamenac
Jako neozbiljno kolega, molio bih malo više odgovornosti, pogotovo u ovakvim rubnim trenucima.. takve šale se zbijaju od 16 sati nadalje.


Ovakvo šaljenje bi trebalo strogo moderirati. Jel se ovdje šalimo ili ozbiljno razglabamo… Kolega, netko je zbog vas grdne pare mogao izgubiti.. Ljudi ipak kupuju i prema forumima, iznenadili biste se

ma ti si legenda.pa ako ozbiljno razglabaš što onda pričaš o petrokemijinom dobrom poslovanju [smiley2]

inače, šala je bila super.

...pig slayer...

Danas stvarno nema ništa pametno za pročitati na ovom forumu!
Ja sam izišao na 314kn prije par dana i danas se ukrcao na 215kn![smiley1]
Pozdrav

Novac je kisik burze!


Ugovor potpisan, iznos uplaćen (bez kredita), za tri tjedna dionice na računu u SDA.[smiley2][smiley2][smiley2]

evo nekoga ko kupuje iz prve ruke, dakle nemojmo se zaletavat. nece se u ponedeljak nista desavat. tek za 3 tjedna ce trziste preplavit pola miliona djurinih dionica s kupovnom cjenom od 27 kuna. ludnica!

vidim da su svi hvale pa moram malo i ja, prodao po 290 pa kupio po 240……2.000 komada, a ne znam dal sam se zaletio ili sam još trebao čekati ove što dolaze na rasprodaju od ponedjeljka![smiley2]

pozdrav svima koji su u đuri i ugodan vikend!

P.S.: korisnik je imatelj xxxx dionica D...-R-A i ovo nije poziv .....

Pozdrav Kamencu gdje god bio…………..[smiley2]

[color=blue]Paaaa po lojtrici gor, pa po lojtrici dol...pa po lojtrici gooorrr i doooollll...........[/color]

budd:

Ovakvo šaljenje bi trebalo strogo moderirati. Jel se ovdje šalimo ili ozbiljno razglabamo… Kolega, netko je zbog vas grdne pare mogao izgubiti.. Ljudi ipak kupuju i prema forumima, iznenadili biste se

ma ti si legenda.pa ako ozbiljno razglabaš što onda pričaš o petrokemijinom dobrom poslovanju [smiley2]

inače, šala je bila super.


Šta je je ,uz sav jad nakon pada , iskreno sam se nasmijao ovom linku .Pa svako ima glavu, ako neko ne kuzi o cemu se radi i ako na osnovu toga ide u kupovinu je idi.t .

najvrednije stvari u životu su besplatne


Danas stvarno nema ništa pametno za pročitati na ovom forumu!
Ja sam izišao na 314kn prije par dana i danas se ukrcao na 215kn![smiley1]
Pozdrav

kompica nije istina , da si ti izasao na 314 jer je proslo samo mojih 50 kom na nalogu od 60 kom, pa kada sam vidio da je prvi na prodaji povukaoa sam nalog ali vec je skinuto tih 50 kom.[smiley1]

najvrednije stvari u životu su besplatne

oprostite sto se ubacujem u raspravu, ali kupio sam dionice po 314 kuna pred neko vrijeme, i od onda su stalno padale. pa me evo zanima samo ako mi znate reci kad ce se vratiti na istu razinu, ili narasti preko da ih prodam jer sam izgubio jako puno novaca. takoder me zanima, ako mi znate reci, kako mogu, ako ne zelim vise posjedovati ove dionice nekako vratiti po cjeni po kojoj sam kupio, jer nisam sretan sto je dionica tako pala. inace kupio sam dionice citajuci ljude na ovom forumu. hvala svima na pomoci.

haha pa ovo je gore nego na nekom kladioničarskom forumu
svi su prodali skupo a kupili jeftino.
[smiley1] i svi zaradili.nevjerovatno.[smiley1]

New Report

Close