DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


kolega SLK, ja se danas nisam usudio prognozirati ništa. ali vidim da vama ide odlično – jeste li uspjeli štogod sdejtrejdati? ovo je bio idealna situacija

Ne bavim se time. [smiley11]

No respect

Ne usudim. Nemam DDJH, danas sam na ovoj temi čisto turistički, jer je bila “tema dana”. [smiley11]

onda si trebao platiti barem boravišnu pristojbu ! [smiley1]

I jesam. Pomagao sam ljudima bez Mosticha da budu u toku. [smiley11]

No respect

Ja sam nazvao dva puta danas HFP,gospodja je bila vrlo ljubazna iako mi se učinilo da je primila
hrpu poziva danas,Nažalost istina je a na pitanje lock out na radničke dionice odgovor je bio kratak- nema ga!!
Sve u svemu čeka nas zanimljiv period ipak to je prilična količina dionica.Živi bili pa vidjeli!!!

fazan:

znam da sam malo rekao, target je 1.000 bez problema …

samo na putu do 1.000 bit će uspona i padova … ovo je jedan od njih i sasvim je normalan …

Još uvijek malo, ako uzmem u obzir da će sve vrijediti xxxxx znamenaka, zar ne?

prije nekoliko dana čulo se kako se u svijetu proračun za vojnu industriju povećao za 30% tak posto (ako me sjećanje ne vara). Vojna industrija se posebno vrednuje a budući da je kod nas jedina, to je biser za dugoročana ulaganja. Pa nije ĐĐ proizvodnja kupusa, nego strateška vojna industrija posebnog značaja visoko vrednovana u svim društvenim sistemima.
Ne vidim ama baš nikakve razloge za paniku osim ako nam se smiješi globalni mir na kugli zemaljskoj…..[smiley2]

ja se danas ipak iskrcao.
previse je to bilo za moje jadno srce.
sretno svima!
[smiley11]

hate red

Ugovor potpisan, iznos uplaćen (bez kredita), za tri tjedna dionice na računu u SDA.[smiley2][smiley2][smiley2]

Igra se magarad; bit će kiše!

Hvala [smiley3] onih (samo) 5 po 215 je moja kupnja

sorry, onih 100 na 240 je bila moja prodaja

zanimljivo iskusvo baš sam u ponedjeljak( ???) kupio 100 kom
sad mi prosjek ulaza 269 i imam 100 kom

ukupno leho 4000 kn na đuri, ali sad imam keša za trenutak kad dolete ove BESPLATNE

SKORa-M-A[color=blue][/color]

Đuro ima im 3 237 068 dionica sad ako 2 737 068 pomnožimo (dionica po 215 kuna, danas najniža ) 588 469 620 e sad ako uzmemo ovih 500 000 komada (dionica po 100 kuna) da vrijede to je 50 000 000. sad to sve zbrojimo i dobijemo 197 kuna po dionici , vjerujem da bi danas svako na tržištu dao 197 kuna samo da se dočepa te dionice, neće svi branitelji odmah htjeti prodat dionice pa makar ih dobili i zabadava.

Kroz par dana fondovi bi pojeli te dionice, koliko je blokova usisano samo u ovih par mjeseci.

Mogli bi u Đuri gledat sve više fondova, a to znači do kraja godine i cijenu od 400 i više kuna.

Svaka čast danas onom tko se nakupovao,

Ipak poduzeće vrijedi, dobitaš je i ima puno poslova, mislim da ću ipak malo dokupit


alan_poh: ” a zasto nebi bilo tako? đuro stalno ugovara poslove…ceka se i na BOV i ono sa kuvajtom…..FI je dobro….ne vidim zasto nebi isla gore i bez BOV i kuvajta…..blentavi samo vi prodajte….ima pametnih za kupnju ” Drago mi je kolega da ste Vi pametni kupili danas od mene blentavoga, ali ja sam si kupio vrapca u ruci, mirniji vikend, lovu možda sačuvam za Magmu, 30-ak posto rasta na uloženo mi je ok. Inače ne špekulam previše, ali ovo je jedna od rijetkih dionica za koje sam danas mogao bez problema sa velikom sigurnošću sebi predočiti da će se u skorijoj budućnosti moći kupovati sa značajnijim discountom u odnosu na sadašnju cijenu. Ako se dok sam vani pojavi ugovor za BOV-ove, ili doleti šeik na letećem ćilimu ili Kina naruči bezbroj vagona, onda sam se zeznuo. Ali eto kockam se da će prije toga cijena biti znatno niža.

kolega Knish, ja nisam danas dokupio….

DOKUP!


ja delam v djuri i kaj da vam velim, nije nam lahka. place nam kasne puno, a moja jozica me kljuca ko kokoska svaki dan da bi isla na more. ne morem ja tako visega delati. pa sada su mi prisel Stef i rekel mi je da ce kupiti od mene neke dionice, valjda to nekaj vrijedi v zabregu, pa cu mu prodati i remo ja i stefica na more.

Ovo bi kao trebalo biti smiješno i vezano uz topic?!?

jedva čekam ponedjeljak da vidimo šta če biti sa braniteljima.[smiley2]

u ponedjeljak ništa, neće se još uknjižit, dok se uknjiže onda još imamo par dana, dok počne prodaja 4 dana,, iskreno mislim da će se tri valovi začas anulirat,, a i odjednom će počet ponovo dolazit dobre vijesti,,

još se u međuvremenu svašta može odigrat, donja granica je 2oo kuna, a onda i službeni auto prodajem samo da kupim Đuricu

New Report

Close