DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Samo je sramota da se ovako moraju kupovati glasovi. Odvajaš svaku kunu da kupiš biser, i onda netko prijevarom napravi ovo.

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.


Tango…stavio sam jutros nalog na prodaju, malo se razmislio , nakon
sto je uslijedila blokada….i jos procitao par rijeci
ovjde….izracunao….i povukao nalog…nisam prodao…pa kud puklo da
puklo! ali zahaljujuci tebi nisam ispanicario i prodao….ipak sluzi
necemu ovo razglabanje na ovom forumu….
za godinu dana, za ovaj događaj ćemo se sjećati sa osmjehom….
steta sto nemam municije za lov na ovim razinama….

Svaka cast, ja sam napravio identicnu stvar. Stavio sam na otvaranje 266,00 i nije proslo (makar vidim da se trgovalo po toj cijeni?) . Kasnije gledao nakon blokade situaciju i povukao nalog.

Zato jedva čekam da se HFP makne iz svih dionica

Hell is Empty and all the Devils are Here


alan_poh: ” Tango…stavio sam jutros nalog na prodaju, malo se razmislio , nakon sto je uslijedila blokada….i jos procitao par rijeci ovjde….izracunao….i povukao nalog…nisam prodao…pa kud puklo da puklo! ali zahaljujuci tebi nisam ispanicario i prodao….ipak sluzi necemu ovo razglabanje na ovom forumu…. za godinu dana, za ovaj događaj ćemo se sjećati sa osmjehom…. steta sto nemam municije za lov na ovim razinama…. ” Tako i ja mislim, nisam ni trepnuo…. ja sam ovakvu školu odavno prošao s PTKM (2.11.2006.) i znam da nakon kiše dolazi sunce, a Đuro je trenutno jedna od rijetkih firmi u koju se isplati ulagati. Tko će prodati nek proda, ali zeznut će samog sebe! I tržište će relativno brzo progutati sve te dionice. Privremeno možemo i dolje, ali dugoročno sve će manje dionica biti u slabim rukama i onda idemo samo gore! [smiley1]

OVAJ POST VRIJEDI PONOVITI …

sve je lako kad si mlad :)


Zato jedva čekam da se HFP makne iz svih dionica

malo ćemo se načekati [smiley5]

DOKUP!


Zato jedva čekam da se HFP makne iz svih dionica

tu se slažem HFP nije baš najbolji gospodar

Dva i dva su četri, ali ne uvijek


tango: ” alan_poh: ” Tango…stavio sam jutros nalog na prodaju, malo se razmislio , nakon sto je uslijedila blokada….i jos procitao par rijeci ovjde….izracunao….i povukao nalog…nisam prodao…pa kud puklo da puklo! ali zahaljujuci tebi nisam ispanicario i prodao….ipak sluzi necemu ovo razglabanje na ovom forumu…. za godinu dana, za ovaj događaj ćemo se sjećati sa osmjehom…. steta sto nemam municije za lov na ovim razinama…. ” Tako i ja mislim, nisam ni trepnuo…. ja sam ovakvu školu odavno prošao s PTKM (2.11.2006.) i znam da nakon kiše dolazi sunce, a Đuro je trenutno jedna od rijetkih firmi u koju se isplati ulagati. Tko će prodati nek proda, ali zeznut će samog sebe! I tržište će relativno brzo progutati sve te dionice. Privremeno možemo i dolje, ali dugoročno sve će manje dionica biti u slabim rukama i onda idemo samo gore! [smiley1] ” OVAJ POST VRIJEDI PONOVITI …

Ako te to tjesi… samo daj 😉

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

alan_poh:

Tango…stavio sam jutros nalog na prodaju, malo se razmislio , nakon sto je uslijedila blokada….i jos procitao par rijeci ovjde….izracunao….i povukao nalog…nisam prodao…pa kud puklo da puklo! ali zahaljujuci tebi nisam ispanicario i prodao….ipak sluzi necemu ovo razglabanje na ovom forumu…. za godinu dana, za ovaj događaj ćemo se sjećati sa osmjehom…. steta sto nemam municije za lov na ovim razinama….

Tako i ja mislim, nisam ni trepnuo…. ja sam ovakvu školu odavno prošao s PTKM (2.111.2006.) i znam da nakon kiše dolazi sunce, a Đuro je trenutno jedna od rijetkih firmi u koju se isplati ulagati. Tko će prodati nek proda, ali zeznut će samog sebe! I tržište će relativno brzo progutati sve te dionice. Privremeno možemo i dolje, ali dugoročno sve će manje dionica biti u slabim rukama i onda idemo samo gore!
[smiley1]


Jes, nakon kiše dolazi sunce, ali kad pada kiša skupljaš vodu [smiley2]
Samo sada dolazi 650 novih igrača sa pola milijuna dionica kupljenih po 30kn. Naravno da će biti onih koji će dionice čuvati, ali garantirano će svi za početak prodati po 100-tinjak komada da namire ulog za koji pretpostavljam da je dijelom financiran kreditom (privatnim) – i samo to je 65,000 dionica koje će se pojavljivati na prodaji narednih dana.
Ja moram priznati, istresao sam se po 253, sa prosječnim ulazom oko 190 i mislim za sada da nisam pogriješio, planiram kupovati opet u rangu 200-220 ako se za to pokaže prilika. Još da nisam dokupljivao nakon GFI na 300… [smiley6]

"[i]When does a guy decide to become an accountant? When he realizes he doesn't have the charisma to succeed as an undertaker. " [/i]

Sad zvao brokera iz Abacus-a i tip je samo rekao: “Zašto nigdje drugo to ne piše nego samo u Vjesniku?” Netko će se ovdje lijepo nakrcati i dionicama i lovom, ja ostajem in jer ovo je država u kojoj je sve moguće, pa i to da ovakva vijest čak ispadne čisti lov u mutnom…


Ako te to tjesi… samo daj 😉

a zasto nebi bilo tako? đuro stalno ugovara poslove…ceka se i na BOV i ono sa kuvajtom…..FI je dobro….ne vidim zasto nebi isla gore i bez BOV i kuvajta…..blentavi samo vi prodajte….ima pametnih za kupnju

DOKUP!

chico:

Ema: ” Rješenja su već poslana i to direktno u DDJH. Čim branitelji dobe PIN-ove iz SDA mogu nesmetano početi prodavati. ” a to znaš jer ti je neko rekao, vidjela svojim očima, pročitala….

Nazovi pa provjeri:

HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU/CROATIAN PRIVATIZATION FUND
IVANA LUČIĆA 6
10 000 ZAGREB
HRVATSKA/CROATIA
TEL 01 6346 111
FAX 01 6115 568

Ema je u pravu….

Sad sam upravo zvao , jedna ljubazna gospođa je rekla da je već sve rješeno i da su sada u fazi pisanja ugovora koje će nakon toga slati u DDJH. Nakon toga će SVI BRANITELJI KOJI ZADOVOLJAVAJU UVJETE I PREDALI ZAHTJEV postati vlasnici 500 000 dionica DDJH po povlaštenim uvjetima.

Ko ne vjeruje nek zove. [smiley11]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


daki: ” Opet nova blokada…………… [smiley1] ” Kakva blokada? Pa nakon blokade više nema dnevnih limita po novom…

Jel ima ovo negdje sluzbeno?

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

New Report

Close