DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Rješenja su već poslana i to direktno u DDJH.
Čim branitelji dobe PIN-ove iz SDA mogu nesmetano početi prodavati.


a to znaš jer ti je neko rekao, vidjela svojim očima, pročitala….

Dva i dva su četri, ali ne uvijek

K 245 P 248.5

No respect


Ema: ” Rješenja su već poslana i to direktno u DDJH. Čim branitelji dobe PIN-ove iz SDA mogu nesmetano početi prodavati. ” a to znaš jer ti je neko rekao, vidjela svojim očima, pročitala….

Čista laž i dezinformacija.Zahtjevi još nisu ni rješeni.

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

Chico imaš točno 1 MB napisanih poruka [smiley2]

sve je lako kad si mlad :)


Ema: ” Rješenja su već poslana i to direktno u DDJH. Čim branitelji dobe PIN-ove iz SDA mogu nesmetano početi prodavati. ” a to znaš jer ti je neko rekao, vidjela svojim očima, pročitala….

Nazovi pa provjeri:

HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU/CROATIAN PRIVATIZATION FUND
IVANA LUČIĆA 6
10 000 ZAGREB
HRVATSKA/CROATIA
TEL 01 6346 111
FAX 01 6115 568

Angry Bob: "As for the good news - There is no f...... good news!" https://www.youtube.com/watch?v=hMaVIAlJlnw


Ema: ” Rješenja su već poslana i to direktno u DDJH. Čim branitelji dobe PIN-ove iz SDA mogu nesmetano početi prodavati. ” a to znaš jer ti je neko rekao, vidjela svojim očima, pročitala….

ma navlaci…

usput…… evo malo boljih vijesti:

NATO-standardi uvjet za članstvo
Ministri obrane zemalja NATO-a pozdravili su reformske napore Hrvatske, Makedonije i Albanije, ponovivši da Savez namjerava na summitu u travnju sljedeće godine u Bukureštu uputiti pozivnice zemljama koje ispunjavaju NATO-ove standarde, dijele njegove vrijednosti i mogu pridonijeti euroatlantskoj sigurnosti i stabilnosti

BRUXELLES – ‘Na summitu u Bukureštu, Savez namjerava uputiti nove pozivnice zemljama koje ispunjavaju NATO-ove standarde, dijele naše vrijednosti i mogu pridonijeti euroatlantskoj sigurnosti i stabilnosti’, kaže se u završnom priopćenju s dvodnevnog sastanka ministara obrane NATO-a.

‘Pozdravljamo reformske napore koje poduzimaju Albanija, Hrvatska i Bivša Jugoslavenska Republika Makedonija kao i njihov doprinos operacijama pod vodstvom NATO-a te ohrabrujem te zemlje da učine daljnji napredak sukladno našoj zadnjoj procjeni Akcijskog plana za članstvo (MAP)’, dodaje se u priopćenju.

‘Savez će vrlo pozorno pratiti napredak tih zemalja’, ističe se u priopćenju.

Ministri NATO-a pozdravili su i ulazak Bosne i Hercegovine, Crne Gore i Srbije u Partnerstvo za mir, što je prvi korak na putu prema članstvu. Te zemlje su pozvane da iskoriste mogućnost koje Partnerstvo za mir pruža o provedbi obrambenih reformi.

NATO je također pozdravio formiranje nove vlade u Srbiji, ‘za koju se nada učvrstiti demokratske vrijednosti i raditi na približavanju Srbije eurotlnatskim strukturama’.

‘Također ćemo nastaviti pozorno pratiti napore koje čine Srbija i Bosna i Hercegovina u pogledu pune suradnje s ICTY-em’, ističu ministri.

Sjevernoatlantski savez upozorava da će njegove snage brzo reagirati na bilo kakvo ugrožavanje sigurnosti na Kosovu.

NATO smatra euroatlatantske integracije ključnim za postizanje dugoročne stabilnosti na zapadnom Balkanu. ‘Trajni mir i stabilnost na Kosovu i u regiji i dalje je od najveće važnosti za Savez. NATO neće tolerirati nikakve prijetnje sigurnosti na Kosovu i reagirat će brzo i odlučno. Nastavljamo podržavati sveobuhvatni prijedlog za rješavanje statusa Kosova, što ga je predložio predsjednik Ahtisaari i podupiremo pravodobno donošenje odgovarajuće rezolucije Vijeća sigurnosti UN-a koja podupire odredbe tog prijedloga i poziva na njegovu provedbu’, ističe se u priopćenju.

U okviru dvodnevnog sastanka ministara obrane zemalja članica NATO-a sastalo se i Euroatlantsko partnersko vijeće, koje uz članice Saveza čine i partnerske zemlje. Hrvatsko izaslanstvo predvodio je ministar obrane Berislav Rončević.

Hina
petak, 15.6.2007.

[smiley2]

DOKUP!

A ja već mislio da neće biti jeftina dokupa ispod 200… Bit će ovo još jedno sretno druženje [smiley1]

Hell is Empty and all the Devils are Here

chico:

Ema: ” Rješenja su već poslana i to direktno u DDJH. Čim branitelji dobe PIN-ove iz SDA mogu nesmetano početi prodavati. ” a to znaš jer ti je neko rekao, vidjela svojim očima, pročitala….

Nazovi pa provjeri:

HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU/CROATIAN PRIVATIZATION FUND
IVANA LUČIĆA 6
10 000 ZAGREB
HRVATSKA/CROATIA
TEL 01 6346 111
FAX 01 6115 568

zvao…. nemaju pojma o čemu ti pričaš ….. muljanja na sve strane danas…. a za mjesec Đuro opet preko 300…


chico: ” Ema: ” Rješenja su već poslana i to direktno u DDJH. Čim branitelji dobe PIN-ove iz SDA mogu nesmetano početi prodavati. ” a to znaš jer ti je neko rekao, vidjela svojim očima, pročitala…. ” Nazovi pa provjeri: HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU/CROATIAN PRIVATIZATION FUND IVANA LUČIĆA 6 10 000 ZAGREB HRVATSKA/CROATIA TEL 01 6346 111 FAX 01 6115 568

Upravo sam to napravio i dobio odgovor da nisu rješeni

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu


Tango…stavio sam jutros nalog na prodaju, malo se razmislio , nakon sto je uslijedila blokada….i jos procitao par rijeci ovjde….izracunao….i povukao nalog…nisam prodao…pa kud puklo da puklo! ali zahaljujuci tebi nisam ispanicario i prodao….ipak sluzi necemu ovo razglabanje na ovom forumu…. za godinu dana, za ovaj događaj ćemo se sjećati sa osmjehom…. steta sto nemam municije za lov na ovim razinama….

Tako i ja mislim, nisam ni trepnuo…. ja sam ovakvu školu odavno prošao s PTKM (2.11.2006.) i znam da nakon kiše dolazi sunce, a Đuro je trenutno jedna od rijetkih firmi u koju se isplati ulagati. Tko će prodati nek proda, ali zeznut će samog sebe! I tržište će relativno brzo progutati sve te dionice. Privremeno možemo i dolje, ali dugoročno sve će manje dionica biti u slabim rukama i onda idemo samo gore!
[smiley1]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.


chico: ” Ema: ” Rješenja su već poslana i to direktno u DDJH. Čim branitelji dobe PIN-ove iz SDA mogu nesmetano početi prodavati. ” a to znaš jer ti je neko rekao, vidjela svojim očima, pročitala…. ” Čista laž i dezinformacija.Zahtjevi još nisu ni rješeni.

Samo se nadaj !

Angry Bob: "As for the good news - There is no f...... good news!" https://www.youtube.com/watch?v=hMaVIAlJlnw

Spasila vas fima od potopa danas, al i drugi tjedan tj . od ponedjeljka kad branitelji počnu prodavat, bojim se biće kasno za one koji još nisu prodali…hehe..

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

New Report

Close