DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 00:37
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
26,00
130
5
23,00
26,00
13,04%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

slažem se mogla bi cijena biti između 220 i 240 za sada

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

Ja bih ponovio pitanje koje se izgubilo u brišućim naletima postova sa svih strana:
Kakav je očekivani efekt eventualnih margin callova idući tjedan?

"[i]When does a guy decide to become an accountant? When he realizes he doesn't have the charisma to succeed as an undertaker. " [/i]


kamenac: ” ANRICOM: ” kompa: ” ako je ova informacija sa Kuvajcanima tocna i s obzirom da druge blokade nema, moglo bi to i u visine. ” Ne budi naivan molim te ” naravno da nije točno. ovime sam samo htio pokazati drhtavim ručicama da često u životu nije sve onako kako se na prvi pogled čini. našalio sam se, dakle. nisam danas izašao iz djure niti to ove godine namjeravam učiniti.[smiley2] ” Ovakvo šaljenje bi trebalo strogo moderirati. Jel se ovdje šalimo ili ozbiljno razglabamo… Kolega, netko je zbog vas grdne pare mogao izgubiti.. Ljudi ipak kupuju i prema forumima, iznenadili biste se

sori na šali, nisam mislio ništa loše.
ne mogu ipak vjerovati da se sve na ovom forumu uzima zdravo za gotovo pa sam onima koji to čine htio htio ovim štosem otvorit oči za ubuduće…[smiley6]

hate red


Šteta što je FIMA reagirala i digla cijenu. Pa za FIMU bi bilo bolje da su kupili ove dionice po po 220-230. To bi bilo bolje za fond nego to što bi sutra imali pad od 1,5% na vrijednosti FIMA maximuma ili već kojeg drugog fonda. Očito je dnevno izvješće važnije od dugoročnog izvješća.

Moja pretpostavka je da ovio radi FIMA jer ne mislim da bi netko drugi platio dionicu po 255 umjesto po 215

nemogu si oni dozvoliti velike padove… to utječe na raspoloženje ulagača, koji bi se potom mogli povuć. cijena se uvijek mora regulirati i kontrolirati

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]


Šteta što je FIMA reagirala i digla cijenu. Pa za FIMU bi bilo bolje da su kupili ove dionice po po 220-230. To bi bilo bolje za fond nego to što bi sutra imali pad od 1,5% na vrijednosti FIMA maximuma ili već kojeg drugog fonda. Očito je dnevno izvješće važnije od dugoročnog izvješća.

Moja pretpostavka je da ovio radi FIMA jer ne mislim da bi netko drugi platio dionicu po 255 umjesto po 215

Ne bi rekao da je tako jednostavno – pitanje je koliko keša imaju i koliko uopće žele da im bude udio u DDJH, iovako im je u oba fonda jedna od dionica sa najvećim udjelom i vjerojatno im nije baš u interesu da ga nadokupljuju u nedogled. A s druge strane da su pustili da pada pitanje je koliko bi se ljudi splašilo i sutra počelo prodavati…


Ja bih ponovio pitanje koje se izgubilo u brišućim naletima postova sa svih strana:
Kakav je očekivani efekt eventualnih margin callova idući tjedan?

padajući [smiley11]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


Ja bih ponovio pitanje koje se izgubilo u brišućim naletima postova sa svih strana: Kakav je očekivani efekt eventualnih margin callova idući tjedan?

zašto baš idući tjedan ??

margin call nastupa u roku od 24 sata .. i jučer i danas se crobex stabilizirao i ne vidim u ovom trenutku razlog za puno margin call-ova ..

ali sam dosta siguran da je jučer bilo podosta transakcija banaka koje su izvršavale prodaju po tom uvjetu ..

npr netko u jednoj transakciji (istoj sekundi) prodan jnaf od 7100 do 6600 , ako se dobro sjećam , to je preveliki raspon da bi netko razumno tako prodao dionice …
nego je bez osjećaja lupio po prodaji tih cca 50 – 100 k kuna ….

jer taj gubitak ide na račun klijenta , a ne onog tko je napravio prodaju …


Ja bih ponovio pitanje koje se izgubilo u brišućim naletima postova sa svih strana: Kakav je očekivani efekt eventualnih margin callova idući tjedan?

nisam u toj situaciji jer se igram viskom novaca, ali najezim se kad promislim da je vecinu toga ulozila sirotinja
[smiley10]


Ja bih ponovio pitanje koje se izgubilo u brišućim naletima postova sa svih strana:
Kakav je očekivani efekt eventualnih margin callova idući tjedan?

Ja mislim da su banke preko svojih fondova obranile da ne dođe do preveć margin callova.

No respect

Na upit Upravi Ðuro Ðaković Holdinga d.d. o postojanju novih materijalnih činjenica, ista se nije očitovala.

Ukoliko cijena nakon obustave opet probije utvrđene dnevne kriterije, trgovanje se nastavlja bez limita.
(Hanfa, 15. 06.)

hate red

knish:

Ja bih ponovio pitanje koje se izgubilo u brišućim naletima postova sa svih strana: Kakav je očekivani efekt eventualnih margin callova idući tjedan?

nisam u toj situaciji jer se igram viskom novaca, ali najezim se kad promislim da je vecinu toga ulozila sirotinja
[smiley10]


Nisam ni ja dizao kredu, ali se ni ne igram sa velikim novcima.
Znam da smo već malo dosadni, ali može li netko baciti komplet odnose k/p ?
Žao mi je, nemam još ĆUPRIJicu [smiley2]

"[i]When does a guy decide to become an accountant? When he realizes he doesn't have the charisma to succeed as an undertaker. " [/i]

A lijepo sam govorio ljudima da ne prodaju… c, c, c, c… [smiley8]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

New Report

Close