DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 03:00
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
26,00
130
5
23,00
26,00
13,04%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Prodati po 215 može samo nepismen čovjek.

a kupiti hrabar …

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"

Brzinski prijevog onog linka :

The mixed internationalism intended is spreading her in region of Darfur west of Sudan, applying in the burdens which sustains her her forces in the disturbed areas identicals of Iraq and Afghanistan.

Prime minister of the Australian John Howard said in informational statement today Friday in the capital federal Canberra “for debt of observances big in the time being, and in order to new observance and reasonable in Darfur participates in on us to forces pull for us in last parts from the scientist [lnrslhaa] to there”.

Hereby formation of Australian which promises from esparto of the United States strengthens first state announces her non-participation in the international forces mixed which Darfur for the preservation on the security and the peace will send to especially after Khartoum on spreading agreed African forces and other the international numerous nationalities there under brigade of United Nations.

The African Union was Darfur sent to 7000 soldier, except that this forces failed in the annihilation of the war the rotating capacity there since four years because of [nqS] of the financing and the equipment.

Mentions that Australian of publication 1400 soldier in Iraq, just as increase number her promised in of forces widespread in Afghanistan to 1000 soldier about. Just as the forces participated the Australian in peace-keeping force in eastern Timor [wjrz] [swlwmwn].

Nor the constitution avows the obligatory Australian the service and the professional soldiers depend on only in assortment of the forces armed.

Nema veze s DDJH. Obična dezinformacija

Hell is Empty and all the Devils are Here

Ovo su dvije najjače minute u povijesti trgovanja Đurom. [smiley2]

235,00 50 12:10:07
215,00 5 12:09:52
215,01 50 12:09:52
235,00 2 12:09:42
231,00 28 12:09:42
215,00 50 12:09:16
215,00 250 12:09:15
220,00 55 12:08:44
220,00 115 12:08:29
220,01 50 12:08:22
226,00 30 12:08:22
231,00 20 12:08:12

No respect

jel ima još neko za prodat po 215… bilježim se sa štovanjem [smiley1]

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

da ponovim pitanje. Šta mislite na koliko će otići ddjh kad se objavi da je potpisan ugovor sa kuvajćanima?
pozdrav

Serbian tourist arrives at the Croatian border. Immigration officer asks him: "Occupation"? The Serb: "No, no, just visit".


kompa: ” ako je ova informacija sa Kuvajcanima tocna i s obzirom da druge blokade nema, moglo bi to i u visine. ” Ne budi naivan molim te

naravno da nije točno.
ovime sam samo htio pokazati drhtavim ručicama da često u životu nije sve onako kako se na prvi pogled čini.
našalio sam se, dakle.
nisam danas izašao iz djure niti to ove godine namjeravam učiniti.[smiley2]

hate red

U svakom slučaju posao za Hanfu kakvog još nisu imali

Hell is Empty and all the Devils are Here


Bit će tu još pada. Ako ne danas do kraja dana, onda vjerojatno sutra i sljedećih dana. Ne ovako na brzinu, ali pomalo…

da složio bi se .. isto kako je Ina pala tako će i ovo …
mislim to je elementarna matematika …

ako dože N dionica po 1/3 cijene i ako već u na tržištu ima M dionica na 1 cijeni .. => logičan je pad cijene , jedino je pitanje do koje cijene ?

ali sigurno ćebiti rasponu od 1/3 do 1 sadašnje cijene 🙂

150 kn < Bc = buduća cijena > 280 kn

npr..Bc = 220 kn ??

strašno !
sad su se ovi na prodaji i razbahatili !!!! [smiley2]

sve je lako kad si mlad :)

zasto naivan ? pogledaj kaj se dogodi dok naivni prodaju. Ovo sa Kuvajtom je vrlo vjerojatno, a s obzirom da bi Kuvajcani trebali skoro doci u HR moguce je da je negdje procurila i kakva informacija.

Šteta što je FIMA reagirala i digla cijenu. Pa za FIMU bi bilo bolje da su kupili ove dionice po po 220-230. To bi bilo bolje za fond nego to što bi sutra imali pad od 1,5% na vrijednosti FIMA maximuma ili već kojeg drugog fonda. Očito je dnevno izvješće važnije od dugoročnog izvješća.

Moja pretpostavka je da ovio radi FIMA jer ne mislim da bi netko drugi platio dionicu po 255 umjesto po 215

ANRICOM:

kompa: ” ako je ova informacija sa Kuvajcanima tocna i s obzirom da druge blokade nema, moglo bi to i u visine. ” Ne budi naivan molim te

naravno da nije točno.
ovime sam samo htio pokazati drhtavim ručicama da često u životu nije sve onako kako se na prvi pogled čini.
našalio sam se, dakle.
nisam danas izašao iz djure niti to ove godine namjeravam učiniti.[smiley2]

Ovakvo šaljenje bi trebalo strogo moderirati. Jel se ovdje šalimo ili ozbiljno razglabamo… Kolega, netko je zbog vas grdne pare mogao izgubiti.. Ljudi ipak kupuju i prema forumima, iznenadili biste se

Hell is Empty and all the Devils are Here

New Report

Close