DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 05:37
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
26,00
130
5
23,00
26,00
13,04%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ajme šta se ovo odigralo… moglo se u 10 minuta pola milije kn okrenut

Hell is Empty and all the Devils are Here


Gdje je dosla kolicina na kupnju? Na neki mali iznos ili?

ne vidim je u prvih 5 ponuda .. znači da su te količine ispod 240 kn ….


Ajme šta se ovo odigralo… moglo se u 10 minuta pola milije kn okrenut

hehehe…baš mi je drago (jebi ga) ovo će biti jedna dobra lekcija neiskusnima i sad ćemo dobit malo pametnije dioničare u DDJH….prodati po 215 dionicu !!! strašno
[smiley1]

sve je lako kad si mlad :)

Prodati po 215 može samo nepismen čovjek.

Prodati po 215 može samo nepismen čovjek.

….ili onaj u panici…hehe

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

ako je ova informacija sa Kuvajcanima tocna i s obzirom da druge blokade nema, moglo bi to i u visine.

ma kakvi kuvajćani ???? otkud vam to ?[smiley9]

sve je lako kad si mlad :)


ako je ova informacija sa Kuvajcanima tocna i s obzirom da druge blokade nema, moglo bi to i u visine.

Ne budi naivan molim te

Gospođa iz HFP-a mi je potvrdila da će branitelji ostvariti svoje pravo. Rekla je još da kako bi to bilo kad im
se to pravo ne bi omogućilo, s čime se slažem. Imam broj ali mislim da smo je već dovoljno ugnjavili.
Znatiželjni se mogu potruditi da ga nađu.

Bit će tu još pada. Ako ne danas do kraja dana, onda vjerojatno sutra i sljedećih dana. Ne ovako na brzinu, ali pomalo…

Jutros sam zvao u upravu Đure Đakovića i imam pravu informaciju iz prve ruke ,ali neću više unosit nervozu ovdje.Žao mi je ovih koji su prodavali i nevjeruju u budučnost poslovanja


ljudi, sad mi javio frend iz Sl. Broda, Kuvajt potvrdio da će se tenkovi modernizirat u Hrvatskoj!

Evo izjave predstavnika kuvajtske vlasti za Al Jazeeru:
http://www.aljazeera.net/NR/exeres/C7F03BE7-8F63-409E-8EFF-ABA4B21FBCA2.htm

Kakva je ovo navlakuša?!?! Na google translate se može prevesti arapski na engleski i priča se o Darfuru i izjavi australskog premijera!

New Report

Close