DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jel može netko satvit k/p

hvala

i trasakcije

[b]"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju"[/b]


čeka se pojašnjenje… pa kad dobiju pojašnjenje nastavlja se trgovina

a di mi to možemo pratit ?

sve je lako kad si mlad :)


sync: ” kako sad ide s tim blokiranjima ? dajte nek netko kaže tko zna…. ” u 12:07 ! dva sata najviše može bit blokirano a onda kud koji , mili moji [smiley11]

i kaj onda ? ak opet padne ispod 10% opet blokada …

sve je lako kad si mlad :)

zeko_ma:

čeka se pojašnjenje… pa kad dobiju pojašnjenje nastavlja se trgovina

a di mi to možemo pratit ?

Na ZSE, novosti.

No respect

I brodare su kupovali PO 10 KUNA a gdi su danas, tko se ne nek pita malo starije, forumaše

evo ovako ja gledam, za čas će se formirat cijena, branitelji po ovome svemu što su mi rekli iz HFP, zvao tamo, imaju pravo na te dionice, sad od 30- do 40 kuna vrijedi jedna,,,,imaju preko 700 komada svaki,,i mogu ih prodavat 4 dana nakon što se uknjiže u SDA

Kupnje nema nit će je biti al dok se krene, samo će se štosat nalozi na kupnji,, nek sad prodaja tišće prema dole,,,polako čemo sad gledat gdje će se formirat kupnja tj. po kojoj će cijeni novi dioničari njih 700 plus nas s dužim stažom oko 1700, počet prodavat,,,jedina dobra stvar je da će se povečat likvidnost, možda bi bilo dobro da sad još naprave i stock split, pa da onda vidimo koliko uistnu vrijedi taj đuro,

SAMO JEDAN PODATAK 2005 JE BILO 336 DIONIČARA A 2007 (danas još i više) 1.614 E SAD DOBIVAMO NOVIH 700, nikome nije smetalo što je samo u 1 godini 1300 ljudi odlučilo kupit Đuricu, a koliko ih je još indirektno unutra preko fondova i portfeljaši..

ovo je odlična prilika za naše tržište, firma je na nogama pretvorila se u dobitaša ima ugovorene poslove, dolaće šejkovi i bovovi i ostale p… evo sad je prilika da svi oni koji su jako navlačili (kako tvrde neki forumaši) nek ne prodaju svoje i nek dokupjuju jeftino od branitelja, ako tako vjeruju u poduzeće ko ja, ja ću ponovo dokupljivat,

danas nitko nezna po kojim će cijenama prodavat branitelji, pa zar mislite da će svi prodat po 100 kuna,, pa nisu ni ti sretnici koji su dobili dar s neba baš tak blesavi (ko mi koji smo plačali po 200 i više)kad su se izborili za nešto vrlo vrlo vrijedno, ipak ljudi bi uvijek htjeli zaradit što više pa makar samo za jednu kunu i nikad im nije dosta, zato će Đuro rasti..

Ja ću ga čuvat a prodat ću ga samo ako naletim na nešto puno puno bolje, danas dionica ne vrijedi ni kunu,

Pitanje forumašima: Po koliko bi vi prodali Đuru da ste je kupili za 30 kuna te po koliko bi prodali Đuru ako ste je kupili po tržišnim uvjetima. Evo baš me zanima koliko po vama vrijedi firma.

evogaopet:

sync: ” kako sad ide s tim blokiranjima ? dajte nek netko kaže tko zna…. ” u 12:07 ! dva sata najviše može bit blokirano a onda kud koji , mili moji [smiley11]

i kaj onda ? ak opet padne ispod 10% opet blokada …

nema druge blokade

No respect

kao što vidimo , maknuto sa prodaje 2300 komada. čovjek dobio info da nema potrebe prodavati i eto kako se brzo promijeni ondos kunje i prodaje…kad Đuka opet krene gore 🙂 nevjerojatno…


evogaopet: ” sync: ” kako sad ide s tim blokiranjima ? dajte nek netko kaže tko zna…. ” u 12:07 ! dva sata najviše može bit blokirano a onda kud koji , mili moji [smiley11] ” i kaj onda ? ak opet padne ispod 10% opet blokada …

nisam siguran ali mislim da nema više druge blokade

[b]"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju"[/b]


sync: ” kako sad ide s tim blokiranjima ? dajte nek netko kaže tko zna…. ” u 12:07 ! dva sata najviše može bit blokirano a onda kud koji , mili moji [smiley11]

JEBEŠ američke akcione ! ovo je prava stvar !
[smiley1]
hahahaa

sve je lako kad si mlad :)

Iz Djure Djakovica opovrgavaju infprmacije o braniteljima, tj o tome nemaju pojma[smiley7]

Otvoreno nije.

No respect

evogaopet:

sync: ” kako sad ide s tim blokiranjima ? dajte nek netko kaže tko zna…. ” u 12:07 ! dva sata najviše može bit blokirano a onda kud koji , mili moji [smiley11]

JEBEŠ američke akcione ! ovo je prava stvar !
[smiley1]
hahahaa

slažem se! ne treba nama multiplex![smiley1]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

New Report

Close