DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kako sad ide s tim blokiranjima ? dajte nek netko kaže tko zna….

sve je lako kad si mlad :)


fazan: ” sad bi cijena po mauriciju trebala skočiti na 300,00 kn. ” Malo dečec, malo si rekao.

znam da sam malo rekao, target je 1.000 bez problema …

samo na putu do 1.000 bit će uspona i padova … ovo je jedan od njih i sasvim je normalan …

I love the Smell of Profits in the Morning

čeka se pojašnjenje… pa kad dobiju pojašnjenje nastavlja se trgovina

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]


znam da sam malo rekao, target je 1.000 bez problema …

samo na putu do 1.000 bit će uspona i padova … ovo je jedan od njih i sasvim je normalan …

Još uvijek malo, ako uzmem u obzir da će sve vrijediti xxxxx znamenaka, zar ne?


fazan: ” znam da sam malo rekao, target je 1.000 bez problema … samo na putu do 1.000 bit će uspona i padova … ovo je jedan od njih i sasvim je normalan … ” Još uvijek malo, ako uzmem u obzir da će sve vrijediti xxxxx znamenaka, zar ne?

Barem 10.000,00
[smiley2]

I love the Smell of Profits in the Morning


Još uvijek malo, ako uzmem u obzir da će sve vrijediti xxxxx znamenaka, zar ne?

Jamnica 2

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

fazan:

znam da sam malo rekao, target je 1.000 bez problema …

samo na putu do 1.000 bit će uspona i padova … ovo je jedan od njih i sasvim je normalan …

Još uvijek malo, ako uzmem u obzir da će sve vrijediti xxxxx znamenaka, zar ne?


Čudan si ti lik. U Situaciji pada 20% pričaš o targetu 1000kn o usponima i padovima. +tvrdnja da je to normalno. ma daj.Sad ćeš povući još neku paralelu npr sa lkr.

Quark, the Ferengi barkeeper, is a self-important con artist who's nowhere near as clever as he thinks he is.

Tu bih rekao da je minimum vrijednosti.


Procjana do koliko ce danas padati…..???

Ja kažem 219,99 kn………….


180

Quark, the Ferengi barkeeper, is a self-important con artist who's nowhere near as clever as he thinks he is.

Ti kažeš da nije plitko tržište. Pa čovječe neki dan sam se skoro utopio. Prvo duboko pa plitko.

nego ima li kakvih novosti o dogovorima za proizvodnju oklopnjaka?

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]


kako sad ide s tim blokiranjima ? dajte nek netko kaže tko zna….

u 12:07 ! dva sata najviše može bit blokirano a onda kud koji , mili moji [smiley11]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

New Report

Close