DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Zašto svi spominju samo Vjesnik? Zar niste još davno čitali o tome? Ako niste, probajte na Google ukucat recimo Đuro -Branitelji, pa pogledajte što će vam se otvoriti. Tko je lijen za to evo mu link na jednu od starih vijesti: http://vijesti.hrt.hr/ShowArticles.aspx?ArticleId=19474 Zasad vidim špekulanti ruše cijenu . Možda će radnici ispasti pametniji.

paaa kolega svi spominju vjesnik jer je jedino tamo objavljeno da je to dogovorena stvar, zaključeno…..a svugdje drugdje samo pise da bi se to trebalo desit ali ne pise kada (i svugdje gdje to pise da bi se trebalo desit je starija vijest od ove od jucer iz vjesnika)….znaci jedino vjesnik je pisao o tome da je gotovo…..ako nije istina treba pobit onog novinara koji je to napisao (pa mozda i dobio koju kunicu za taj clanak) [smiley8]

DOKUP!

Idem ja sad prodat’ nešto drugo pa u shopping. Ovome se nisam nadao, baš lijep poklon pred praznike i godišnji! [smiley2][smiley1][smiley11]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

Ne bi ja bas rekao da je situacija za kupnju…..
tako zna….izneneadili su nas sa ovim……a tko zna sta bi moglo jos biti………..

[color=blue]Paaaa po lojtrici gor, pa po lojtrici dol...pa po lojtrici gooorrr i doooollll...........[/color]

senior:

Lejzer, ova Berluskonnijeva razmišljanja o ponašanju u korekciji su dobar potsjetnik kako bi se trebali ponašati u ovoj situaciji. Ja sam jučer vjerojatno prvi sa ovog foruma koji je pročitao članak u Vjesniku. U prvom momentu me je uhvatila panika i htio sam rasprodati sve dionice ĐĐ. Nako par minuta sam se smirio i shvatio da je ovo ustvari izvrsna prilika za jeftini dokup ĐĐ. Danas sam prodao nešto INE i ostatak KOEI i sada čekam dno da izvršim dokup za sav prikupljeni novac.

pa da si bio pametan jučer bi sve prodao i danas kupio DDJH, ovako si u gubitku
[smiley8]

Ja sam ovaj puta to napravio, pa sad mjerkam za kupovinu.
Inače, nekoliko puta sam propustio to učiniti, iako sam bio uvjeren da će ipak netko (masa) podleći histeriji i početi prodavati po bidu do iznemoglosti, ali zbog …xyz… razloga nisam htio sudjelovati u toj igri, i svaki put se pokajao. Tako da sad ispravljam greške.

Samo ću reći što se tiče margin callova. Uglavnom, to se bude dešavalo sutra, a ne danas, pošto se gleda zadnja cijena dnevna, a ne poludnevna. To bi neki investitori trebali znati.

A jel može netko staviti transakcije da vidimo da vidimo da li se kupuje ili prodaje u većim blokovima tj. tko kupuje a tko prodaje…


Samo ću reći što se tiče margin callova. Uglavnom, to se bude dešavalo sutra, a ne danas, pošto se gleda zadnja cijena dnevna, a ne poludnevna. To bi neki investitori trebali znati.

Znači li to da će banke natjerati investitore na još jednu rasprodaju sutra?

"[i]When does a guy decide to become an accountant? When he realizes he doesn't have the charisma to succeed as an undertaker. " [/i]


pa da si bio pametan jučer bi sve prodao i danas kupio DDJH, ovako si u gubitku [smiley8]

Ima ona meni jedna dobra..
Da sam znao da cu past, ja bih sjeo.

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

btw. ima neko k/p?

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

A zakaj ovaj jadnik ni pobegnik sa 240. Buju ga poklopili ko ftičeka.

Kak čujem branitelji prodaju za cenera, a imaju dionica ko cigli.

Meni je deset posto dosta, ne treba mi više. Ja već imam tri obroka dnevno.

moze mi netko molim vas objasniti zasto prodaje sve danas i kupuje djuru, kad u ponedjeljak dolazi 600 branitelja s pola miliona dionica na 27 kuna? zar ne mislite da ce onda biti ipak mrvicu jeftinije?

Ne treba nasjedati na priče po forumima koje se vrte, a vidljivo je kolika plitkost postoji kada cijene mogu toliko varirati. Ako i padne još, vratit će se, kada se shvati da je sve bilo samo da bi bilo. Čitaj: Aureus i Galinec.

New Report

Close