DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Lejzer, ova Berluskonnijeva razmišljanja o ponašanju u korekciji su dobar potsjetnik kako bi se trebali
ponašati u ovoj situaciji. Ja sam jučer vjerojatno prvi sa ovog foruma koji je pročitao članak u Vjesniku.
U prvom momentu me je uhvatila panika i htio sam rasprodati sve dionice ĐĐ. Nako par minuta sam se
smirio i shvatio da je ovo ustvari izvrsna prilika za jeftini dokup ĐĐ. Danas sam prodao nešto INE i ostatak
KOEI i sada čekam dno da izvršim dokup za sav prikupljeni novac.

Zašto svi spominju samo Vjesnik? Zar niste još davno čitali o tome? Ako niste, probajte na Google ukucat
recimo Đuro -Branitelji, pa pogledajte što će vam se otvoriti. Tko je lijen za to evo mu link na jednu od starih
vijesti:
http://vijesti.hrt.hr/ShowArticles.aspx?ArticleId=19474
Zasad vidim špekulanti ruše cijenu . Možda će radnici ispasti pametniji.

Možda će Fima braniti cijenu na određenoj razini.

….zašto bi branila, pa u interesu joj je da čim jeftinije kupi…..[smiley1]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Lejzer, ova Berluskonnijeva razmišljanja o ponašanju u korekciji su dobar potsjetnik kako bi se trebali ponašati u ovoj situaciji. Ja sam jučer vjerojatno prvi sa ovog foruma koji je pročitao članak u Vjesniku. U prvom momentu me je uhvatila panika i htio sam rasprodati sve dionice ĐĐ. Nako par minuta sam se smirio i shvatio da je ovo ustvari izvrsna prilika za jeftini dokup ĐĐ. Danas sam prodao nešto INE i ostatak KOEI i sada čekam dno da izvršim dokup za sav prikupljeni novac.

pa da si bio pametan jučer bi sve prodao i danas kupio DDJH, ovako si u gubitku
[smiley8]

I love the Smell of Profits in the Morning


senior: ” Lejzer, ova Berluskonnijeva razmišljanja o ponašanju u korekciji su dobar potsjetnik kako bi se trebali ponašati u ovoj situaciji. Ja sam jučer vjerojatno prvi sa ovog foruma koji je pročitao članak u Vjesniku. U prvom momentu me je uhvatila panika i htio sam rasprodati sve dionice ĐĐ. Nako par minuta sam se smirio i shvatio da je ovo ustvari izvrsna prilika za jeftini dokup ĐĐ. Danas sam prodao nešto INE i ostatak KOEI i sada čekam dno da izvršim dokup za sav prikupljeni novac. ” pa da si bio pametan jučer bi sve prodao i danas kupio DDJH, ovako si u gubitku [smiley8]

potpisujem…

Tipičan primjer panike na potencijalno lošu vijest ,kratkoročnih ulagača, pa se onda uključe i neki koji ne žele izgubiti kapitalizaciju, pa uskoče u vlak.
Cijena će se korigirati prema gore već vrlo uskoro, ćim se ispucaju ovi s nalozima na prodaju.Dobra situacija za špekulante i dokup.
Moje mišljenje.

Ja sam sigurno budala što nisam prodao da dokupim ali loše bih se osjećao da sam to napravio. [smiley6]

malo sam se potrudio da dodjem do informacija vezanih za ddjh. situacija je slijedeca:

gos. polancec nije govorio istinu rekavsi da firme koje je drzava sanirala nece imati pravo dodjelivati dionice radnicima pod posebnim pogodnostima.

istina je sto je vjesnik objavio. zavao sam ddjh, a tamo je gos. Baric (035 218 229) nadlezan za to pitanje.

ja sam debelo u ddjh, a danas koristim priliku kad krdo prodaje da jeftino dokupim.

pozdrav dionicarima ddjh

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

znači panika oko branitelja… [smiley2] vrijeme za dokup [smiley1]

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

Ma jasno, kolega… ne mogu se načuditi gluposti… zadnji put se nešto ovakvo dogodilo jesenas, cijena je samo taj dan pala sa 150 i nešto na 140 i to je bilo to. A paničari su se poslije češkali po glavi i nije im bilo jasno kak sad to… [smiley1]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.


Ma jasno, kolega… ne mogu se načuditi gluposti… zadnji put se nešto ovakvo dogodilo jesenas, cijena je samo taj dan pala sa 150 i nešto na 140 i to je bilo to. A paničari su se poslije češkali po glavi i nije im bilo jasno kak sad to… [smiley1]

LJETNA AKCIJA ! ĐURO ĐAKOVIĆ 11 % POPUSTA U 20minuta TRGOVINE ! NAVALI NARODE
[smiley1]

sve je lako kad si mlad :)

Procjana do koliko ce danas padati…..???

Ja kažem 219,99 kn………….

[color=blue]Paaaa po lojtrici gor, pa po lojtrici dol...pa po lojtrici gooorrr i doooollll...........[/color]

New Report

Close