DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


chico: ” mogu se samo micati nalozi i to je sve vremenom ” ma znam da sam i ja mogao micati na brokerskom softweru ali da se on ustinu maken sa Mosticha – nisam.. ili sam ipak nešto krivo zapamtio…

sjećaš li se naše priče o većem nalogu na bidu u odnosu na ask?

Vidiš li kako su ljudi lijepo reagirali na tvoju dilem i objasnili ti, a kako si ti meni odrapio!

[smiley2][smiley2]

I love the Smell of Profits in the Morning

ma svaka čast!!!

nema mi druge nego se zae..ti


koliko traje blokada ???

Najkasnije do 12:07 , a najranije su mogli u 10:37…..

bit će pakleno [smiley11] , na kupnji svega 500 komada.

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

A što je najbolje ekipa ni ne zna koliko je to dionica i kad buju ih dobili itd… [smiley1]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

Možda puste sada trgovanje bez blokade

Do koliko je sati blokirano?

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.


Možda puste sada trgovanje bez blokade

ne da budu nego je to po pravilniku


Možda puste sada trgovanje bez blokade

Ne možda nego sigurno , jer to je novo pravilo da nema druge blokade, dakle put prema dole je otvoren, bit će margin call-ova.


@tango
: napisao sam par postova prije do kada je blokada.

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


koliko traje blokada ??? ajmooo, da jeftino dokupimo od paničara koji prodaju radi neprovjerenog članka u novinama. nadam se da će ih od sada manje biti na burzi !
sutra po tramvajskim stanicama (Vjesnik?dajtemolimvas) lijepim obavijesti kako u razne dionice ulaze branitelji i radnici i onda lijepo u shopping [smiley1]

o kojem se članku radi?

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]


ANRICOM: ” Možda puste sada trgovanje bez blokade ” Ne možda nego sigurno , jer to je novo pravilo da nema druge blokade, dakle put prema dole je otvoren, bit će margin call-ova. @tango: napisao sam par postova prije do kada je blokada.

Možda će Fima braniti cijenu na određenoj razini.

I love the Smell of Profits in the Morning

Baš me zanima do koje cijene će ići

do kad je prva blokada…sati mislim

[color=blue]Paaaa po lojtrici gor, pa po lojtrici dol...pa po lojtrici gooorrr i doooollll...........[/color]

New Report

Close