DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jedno je sigurno cijeli brod priča da su radnicui Đure dobili dionice i sami radnicu su u to ubjeđeni e sad je*** me ako je meni više išta jasno pošto se i ja sječam kad je polaneč dao izjavu na tv emisiji da se ne može radnicima djelit novac poduzeća koje je sanirano iz državnog proračuna.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

Dobro jutro. Jutros ovo pratim na tašte da nakon što mi pozli, bude manje za čišćenje. A još jučer sam lijepo dokupio iako sam znao za ovo s radnicima + HDZ + dejavuINA + panika. Ipak sada treba ostati hladne glave, ionako ne bi svi uspjeli prodati. Evo nas natrag za par mjeseci opet radosni i veseli + bolji portfelj DDJH.

Pa dobro ljudi samo bez panike pa da je i istina 510000 cca dionica puta 220 cca ispada oko 111 miliona kuna pa nije to neka lova vidijeli smo taj promen na kandidu prije neki dan

SAM PROTIV SVIH

Daj ljudi ne paničarite zar nemislite da Polančec nema udjela u DDJH-u.
Molim paničare da više ne komentiraju na forumu jer mi je jednostavno muka ih čitat….da barem neku pametnu napišu…Pozdrav imateljima Đure..

Kolege, tu nešto ne štima. Ako je istina ovo o čemu razglabate zadnjih 20-tak sati (članak u Vjesniku) onda pojedini dioničari nisu baš najinteligentniji. Naime, ako očekujem pad cijene onda ni u ludilu neću pridonositi panici i tvrditi : “Sutra ujutro odmah sve prodajem” i sl. već ću šutiti i ujutro probati prodati po što većoj cijeni. Dakle, većinu postova su načinili ljudi koji su ili neinteligentni investitori ili mutikaše koji žele jeftino dokupiti Đuru. Ispričavam se, stvarno ne želim nikoga vrijeđati, ali ovo sam morao napisati.

Što ovca ležeć' vidi daleko nije...


Kolege, tu nešto ne štima. Ako je istina ovo o čemu razglabate zadnjih 20-tak sati (članak u Vjesniku) onda pojedini dioničari nisu baš najinteligentniji. Naime, ako očekujem pad cijene onda ni u ludilu neću pridonositi panici i tvrditi : “Sutra ujutro odmah sve prodajem” i sl. već ću šutiti i ujutro probati prodati po što većoj cijeni. Dakle, većinu postova su načinili ljudi koji su ili neinteligentni investitori ili mutikaše koji žele jeftino dokupiti Đuru. Ispričavam se, stvarno ne želim nikoga vrijeđati, ali ovo sam morao napisati.

Slažem se, 100 % točno, ispravno su postupili samo oni koji su dali broj telefona za kontakt u HFP za provjeru info.


o1 6364 289 glasnogovotnik kukavica vedran

Birali ste broj koji se ne koristi!!!
[smiley10]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


NOXX: ” o1 6364 289 glasnogovotnik kukavica vedran ” Birali ste broj koji se ne koristi!!! [smiley10]

umjesto o probaj 0 [smiley2]

Što ovca ležeć' vidi daleko nije...

evogaopet:

NOXX: ” o1 6364 289 glasnogovotnik kukavica vedran ” Birali ste broj koji se ne koristi!!! [smiley10]

umjesto o probaj 0 [smiley2]

ha ha ha! neradi ni s nulom ni sa slovom o!

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


evogaopet: ” NOXX: ” o1 6364 289 glasnogovotnik kukavica vedran ” Birali ste broj koji se ne koristi!!! [smiley10] ” umjesto o probaj 0 [smiley2]

Istina birali ste broj koji se ne koristi kaže automat. hehe kakav šou

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

Koliko ja vidim , radnicima se isplati prodavati i po 200kn….
To im je zarada ogromna……200:30……[smiley5]

[color=blue]Paaaa po lojtrici gor, pa po lojtrici dol...pa po lojtrici gooorrr i doooollll...........[/color]

Ako ste stvarno sigurni u realnu vrijednost dionice, onda nema pro(e)daje. Pa makar držali 10 godina. Svi ovi komentari koje sam pročitao dokazuju špekulativni karakter hrvatskih ulagača.

New Report

Close