DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


alan_poh: ” nevjerojatno…ali ja nigdje nisam uspio nac tu vijest o tim svetim braniteljima i njihovoj podjeli za đabe dionica…..osim na vjesnikovoj stranici…i to onih par recenica sa strane desno..ta vijest je izašla negdje popodne, a od onda ni jedna druga stranica nije to napisala…proslo je vec od onda do sad kada ja pisem nekih 12 sati…????…nitko ne pise o tome osim vjesnika i par njih ovdje koji i navijaju za to ( kao npr. Domacica)…jel u pitanju nekakav šljam od ljudi koji pokušavaju preko vjesnika rušit cijenu?? [smiley5] ” svaka čast da je netko to još primijetio! pa zamislite kako je ovo jaka vijest da bi je prenijela samo jedna tiskovina, a da nakon toga sve do sad ta informacija ostane svedena na samo tih nekoliko redaka u vjesniku. ne želim reći da je sve to laž, ali da nešto tu nije normalno to se usuđujem reći. dobro jutro inače…

Dobro jutro,
slažem sa svime što se naveli, uostalom ta/taj forumaš Domaćica je navodno vidio ili primio ugovor (valja taj o prodaji Đure po povlaštenim uvjetima) pa neka nama jadnima neiformiranima udjeli koji info, npr. da li će biti moratorij, to nas najviše interesira, bar mene, jasno ako cijela priča uopće “pije vodu”. Pa ljudi pogledajte si samo pi.. oko LRH i SNHO.

Ima nešto u Večernjem:

http://www.vecernji.hr/home/manager/823557/index.do

SLAVONSKI BROD – Ako u sljedećih 20 dana radnici, hrvatski branitelji iz “Đure Đakovića”, koji su ostvarili pravo na naknadni upis dionica s popustom, ne počnu dobivati ugovore od Hrvatskog fonda za privatizaciju (HFP) o prodaji dionica, slijedi prosvjed na Markovu trgu u Zagrebu.

Dalje se nastavlja u sličnom tonu i ponavljaju brojke iz Vjesnika.

———————–

Ima nešto i ovdje:
http://www.sbtv.hr/Vijesti/2007%20vijesti/(06%202007%20lipanj)/SB_INFO_2007-06.htm

HVIDRA o dionicama Đure Đaković

Do 20 lipnja na kućne adrese Hrvatskih branitelja koji su podnijeli zahtjev za kupovinu dionica Holdinga Đuro Đaković s popustom trebala bi stići prva rješenja. Ukoliko se to ne dogodi branitelji će organizirati prosvjede u Zagrebu koje najavljuju za 26. lipnja, rečeno je na konferenciji za novinare koju je organizirao Stožer Hrvatskih branitelja za kupovinu dionica Holdinga. Rješenjem Hrvatskog fonda za privatizaciju od 1025 podnesenih zahtjeva odobreno je njih 682 koja ispunjavaju sve uvijete koje propisuje Zakon o privatizaciji. Branitelji kažu kako ne žele ništa drugo nego poštivanje zakona i donesenih rješenja te se nadaju da će se poštivati i rokovi za izdavanje rješenja te da neće biti potrebe za odlaskom u Zagreb.

Zrno do zrna pogača, burek do bureka pekara, pekara do pekare Mlinar.

Ljudi zašto jednostavno ne nazovete u fond za privatizaciju i informirate se iz prve ruke ,nego tu slušate neke navlakače i paničare..

Malo si ohladite glave od dezinformacija


Sjetite se PTKM ! i to je tvrtka koja još uvijek posluje sa strašnim gubitcima, sa 290 je otišla na 170 pa se opet oporavila, a sad usporedite DDJH koja je perspektivna tvrtka u perspektivnoj industriji i PTKM gubitaš na kvadrat ?!
…eto, samo mi je žao da se netko sutra obogati na imateljima ovih dionica koji će ih sutra radi panike dati u bescijenje ! A, ako taj članak nije istinit – slažem se da bi mali dioničari DDJH-a trebali dići grupnu tužbu protiv VJESNIKA i dotičnog novinara ! [smiley3]

Molim moderatora da sankcionira ovakvo bezočno iznošenje laži i neistina. PTKM nikad nije pala s 290 na 170, a pogovotu više nije gubitaš. Nevjerojatno kako neki pojedinci iznose totalne neistine

Hell is Empty and all the Devils are Here


Ljudi zašto jednostavno ne nazovete u fond za privatizaciju i informirate se iz prve ruke ,nego tu slušate neke navlakače i paničare..

Malo si ohladite glave od dezinformacija

Slažem se a trebalo bi nazvati i u ĐĐ pa tko šta sazna nek javi. nego, nema više članka pa me zanima da li je baš pisalo ddjh ili ti branitelji spadaju i u ddjm?

Ja u današnjem vjesniku nevidim više članak o Đuri.

gospodo mislim da je ovo idealna prilika za ostale fondove da pomrse račune FIMI koja je u Đuri držala glavnu riječ!!!!
ulaze “jeftino” pa ne mislim da bi cijena trebala puno pasti, naravno ako bude zainteresiranih fondova!!!
[smiley7][smiley7][smiley7]

Four Star General

ANRICOM:

Ljudi zašto jednostavno ne nazovete u fond za privatizaciju i informirate se iz prve ruke ,nego tu slušate neke navlakače i paničare..

Malo si ohladite glave od dezinformacija

Slažem se a trebalo bi nazvati i u ĐĐ pa tko šta sazna nek javi. nego, nema više članka pa me zanima da li je baš pisalo ddjh ili ti branitelji spadaju i u ddjm?

Pa ako je radnik iz DDJM onda je logično da je radio u sklopu holdinga.

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

eto…tresla se brda, rodip se miš. Ništa od dionica, ništa od anike…sve u svemu, nice try. i dalje čekamo Đuru na 300 prije kraja lipnja

Ma dobro nekoliko ljudi j enapravili i to debelu PANIKU, kaj bu bu

ali ova fora”… da kupuju s POPUSTOM”
ljudi moiji pa kakav popust, to j epodjela a plaćaju samo “brokersku naknadu i admin troškove HFP-a” tek tolko da nije badava.

Kad se kome digne … ajmo na Markov trg,
Kome pada na pamet ovakvo nekaj???
Ako se i ikad ovo realizira evo i mene na Trgu sa familijom i dvije vrećice

SKORa-M-A[color=blue][/color]

ljudi ako več prodajete danas, prodavajte po 300 kn a ne po 200 kao što neki spominju!


eto…tresla se brda, rodip se miš. Ništa od dionica, ništa od anike…sve u svemu, nice try. i dalje čekamo Đuru na 300 prije kraja lipnja

A ko ti je to dojavio da ništa od dionica??

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

New Report

Close