DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.ddsv.hr/vijest1.html

Dal je tko ovo prenio,

Povodom Dana ĐĐ Specijalna vozila (06.05.2007) održan je radni ručak uz prigodnu riječ predstavnika sindikata, izvještaja Uprave o poslovanju Društva, te dodjeli nagrada najboljim radnicima u 2006.godini.

Prije ručka položeni su vijenci i iskazana počast kolegama koji su dali živote u Domovinskom ratu.

Prigodne govore održali su regionalni povjerenik SMH-a – g. Štivić, predsjednik podružnice SMH ĐĐSV i predsjednik radničkog vijeća – g. Gavran, predsjednik Kluba branitelja Domovinskog rata i zamjenik glavnog povjerenika sindikalne podružnice SMH – g. Barić, te u ime predsjednika SMH, član izvršnog odbora SMH – g. Luketić.

Tradicionalno je slijedilo obraćanje predsjednika Uprave o poslovanju Društva. Društvo je 2006. god. poslovalo pozitivno, a isti trend se nastavlja i u 2007. godini.
http://www.ddsv.hr/vijest1.html

Predsjednik Uprave ĐĐ Specijalna vozila d.d. naglasio je da se željeznički program uspješno nastavlja ugovaranjem 100 vagona Shimmns-z za EU tržište, zadovoljavajući najnovije TSI standarde, te postoji realna mogućnost ugovaranja novih teretnih vagona za domaćeg partnera – HŽ u narednom razdoblju.
Modernizacija MBT M-84 za HV ide prema planu, a poslovni kontakti za modernizaciju tenkova u Kuwaitu se intenziviraju. U sklopu vojnog programa očekuje se i ugovor BOV-a za MORH.
Prošle godine intenzivirane su poslovne aktivnosti prema našim tradicionalnim kupcima Liebherr i Bystronic što je dovelo do povećanja vrijednosti ugovora u 2007. godini.

Prije samog ručka dodjeljene su nagrade najboljim radnicima u prošloj godini s prigodnim novčanim naknadama u iznosu od 3.000,00 kn za svakog radnika.


evo kolega Knish http://www.abacus-brokeri.hr/ZSE.xls

Hvala kolega.
Evo da se i službeno izjasnim, pošto mi je ulaz ispod 200kn, ne brinem se previše jer sam ionako Đuru kupio računajući na duži rok čekanja. E, sad može se biti majstor pa sutra prodat brže-bolje i onda otkupit na kraju dana jeftinije, ali pitanje je isplati li se kockati s time.
Fima je i dalje unutra i ne čini mi se kao da se previše zabrinjavaju.
Također, da je i točno što piše u Vjesniku, nitko ne navodi i nitko ne zna što će u navodnim ugovorima pisati. Možda bude freeze period na 5 godina i nikom ništa, korekcija ionako prolazi i vraćamo se na 300kn.
Aj sad svako neka bude najpametniji sam za sebe..

"[i]When does a guy decide to become an accountant? When he realizes he doesn't have the charisma to succeed as an undertaker. " [/i]

samo polako sa vijestima tipa”gotova stvar do ponedjeljka…” i sl.

Iz članka objavljenog u Večernjem listu branitelji nisu zadovoljni načinom na koji HFP rješava njihove zahtjeve te prijete prosvjedom “…ukoliko u sljedećih 20 dana ne počnu dobivati ugovore”!

Mislim da bi vijest u Vijesniku mogla biti namjerno pogrešno prenesena kako bi izazvala paniku na burzi a što se sudeći po dosadašnjim postovima upravo i desilo.

Evo linka:

http://www.vecernji.hr/home/manager/823557/index.do

Hogar vozi Volvo


Sjetite se PTKM ! i to je tvrtka koja još uvijek posluje sa strašnim gubitcima, sa 290 je otišla na 170 pa se opet oporavila, a sad usporedite DDJH koja je perspektivna tvrtka u perspektivnoj industriji i PTKM gubitaš na kvadrat ?! …eto, samo mi je žao da se netko sutra obogati na imateljima ovih dionica koji će ih sutra radi panike dati u bescijenje ! A, ako taj članak nije istinit – slažem se da bi mali dioničari DDJH-a trebali dići grupnu tužbu protiv VJESNIKA i dotičnog novinara ! [smiley3]

Izgleda da diskutiraš sam sa sobom.[smiley2]

DDJH i PTKM imaju puno toga zajedničkog. I jedan i drugi bili su teški gubitaši, ali su uspjeli (uz veliku pomoć države) ispeglati gubitke i sada posluju pozitivno. Jedina bitna razlika je u tome što se DDJH trži na gotovo 3xBV, a PTKM manje od 1XBV.

Pozdrav


Sjetite se PTKM ! i to je tvrtka koja još uvijek posluje sa strašnim gubitcima, sa 290 je otišla na 170

Petrokemija nikad nije s 290 se vratila na 170. S 240 na 170. Ipak je razlika, a to je bilo prije više od pola godine.


Možda zvuči nevjerojatno, ali je istina. Kratko vrijeme nakon završetka upisa (tadašnjeg), radnici i bivši zaposlenici koji su u vrijeme predaje zahtjeva zaista bili na ratištu (najčešće prvoj crti), bili su odbijeni rječima da su zakasnili. Čak ni nikakvu obavijest nisu dobili, a kako je situacija u Brodu bila dosta kritična, sistem usmene predaje je bio zaokuplje nekim drugim stvarima. Imam živi primjerak, čak sam i ja bar jedanput bila u Montaži zbog toga (čini mi se ´94).

Nije tu ništa “nevjerovatno”. Onaj tko je zakasnio gubi sva prava. I tu se treba zaustaviti.
Ne tvrdim da je netko i bio u takvoj situaciji da iz opravdanih razloga nije mogao na vrijeme predati prijavu za upis, ali u tom slučaju treba temeljito istražiti svaki pojedinačni zahtjev. I taj bi trebao svoju spriječenost dokazati na isti način kao i što se dokazuje status branitelja u slučaju spora. Odnosno, najmanje tri svjedoka koja će potvrditi gdje je ovaj bio i što je radio u to vrijeme. Ali, u ovom slučaju se radi o tome da se “od čuture” svima onima koji se u to vrijeme vode kao mobilizirani (pa makar oni bili na bolovanju ili se grijali doma uz svoje babe za vrijeme dopusta) odobrava naknadni upis dionica. Ako sam ja 91′ dok sam bio na prvoj liniji obrane (Kupa) mogao upravljati svojim osobnim financijama (istina u jako otežanim okolnostima) onda mi nitko ne može tvrditi da to nije mogao onaj u S.brodu 94′. Ovakve gluposti može popušiti samo vlada koja, na kraju krajeva, niti ne daje ništa iz svoga đepa.

Pozdrav


Mislim da bi vijest u Vijesniku mogla biti namjerno pogrešno prenesena kako bi izazvala paniku na burzi a što se sudeći po dosadašnjim postovima upravo i desilo.

Na forumu se panika može nožem rezati u zraku,
sutra u 10 ćemo vidjeti koliki njen dio će odraziti tržište na ovoj dionici.

Ako mogu, odmah bih zamolio nekoga tko raspolaže Ćuprijicom (MOSTich), da sutra u 10:00 posta stanje kupnje i prodaje, uz zahvalu neznanome junaku unaprijed.

"[i]When does a guy decide to become an accountant? When he realizes he doesn't have the charisma to succeed as an undertaker. " [/i]

sync:

Sjetite se PTKM ! i to je tvrtka koja još uvijek posluje sa strašnim gubitcima, sa 290 je otišla na 170 pa se opet oporavila, a sad usporedite DDJH koja je perspektivna tvrtka u perspektivnoj industriji i PTKM gubitaš na kvadrat ?! …eto, samo mi je žao da se netko sutra obogati na imateljima ovih dionica koji će ih sutra radi panike dati u bescijenje ! A, ako taj članak nije istinit – slažem se da bi mali dioničari DDJH-a trebali dići grupnu tužbu protiv VJESNIKA i dotičnog novinara ! [smiley3]

Izgleda da diskutiraš sam sa sobom.[smiley2]

DDJH i PTKM imaju puno toga zajedničkog. I jedan i drugi bili su teški gubitaši, ali su uspjeli (uz veliku pomoć države) ispeglati gubitke i sada posluju pozitivno. Jedina bitna razlika je u tome što se DDJH trži na gotovo 3xBV, a PTKM manje od 1XBV.

Pozdrav

Ima još bitnih razlika, PTKM je 2006 završila sa ogromnim gubitkom skoro 3 puta večim od 2005. Za razliku od DDJH koji je uz dobit iz 2006. potpisao i uskoro će potpisati sve unosnije poslove dok će se PTKM tek suočiti sa realnom cijenom plina s kojom neznam na koji način bi mogla producirati dobit kad je sa povlaštenom cijenom producirala gubitke. Ali ovo je već za drugu temu pa nećemo dalje.

Sutra primjer iz uđžbenika kako mali predaju dionice velikima 1 razred dioničarske škole[smiley5]

SAM PROTIV SVIH

Perspektivna firma, …..
prosjek ulaza 276 kn 150 kom
osobno poznam nek HDZ saborske zastupnike, a i sutra bi ih se kod nas moglo hrpa skupiti
ako legnem na đuri steram ih sve u ………..

i moram priznati nije mi svejedno vi prićate i 170 kn, pa ovi budu prodavali po 50 da imaju za minus na tekućem i registraciju auta i to im bude dosta, a je legnem onolko da nemogu vratit godinama

ako se ovo desi, e to je PLJAČKA NARODA

SKORa-M-A[color=blue][/color]

nevjerojatno…ali ja nigdje nisam uspio nac tu vijest o tim svetim braniteljima i njihovoj podjeli za đabe dionica…..osim na vjesnikovoj stranici…i to onih par recenica sa strane desno..ta vijest je izašla negdje popodne, a od onda ni jedna druga stranica nije to napisala…proslo je vec od onda do sad kada ja pisem nekih 12 sati…????…nitko ne pise o tome osim vjesnika i par njih ovdje koji i navijaju za to ( kao npr. Domacica)…jel u pitanju nekakav šljam od ljudi koji pokušavaju preko vjesnika rušit cijenu?? [smiley5]

DOKUP!


nevjerojatno…ali ja nigdje nisam uspio nac tu vijest o tim svetim braniteljima i njihovoj podjeli za đabe dionica…..osim na vjesnikovoj stranici…i to onih par recenica sa strane desno..ta vijest je izašla negdje popodne, a od onda ni jedna druga stranica nije to napisala…proslo je vec od onda do sad kada ja pisem nekih 12 sati…????…nitko ne pise o tome osim vjesnika i par njih ovdje koji i navijaju za to ( kao npr. Domacica)…jel u pitanju nekakav šljam od ljudi koji pokušavaju preko vjesnika rušit cijenu?? [smiley5]

svaka čast da je netko to još primijetio! pa zamislite kako je ovo jaka vijest da bi je prenijela samo jedna tiskovina, a da nakon toga sve do sad ta informacija ostane svedena na samo tih nekoliko redaka u vjesniku. ne želim reći da je sve to laž, ali da nešto tu nije normalno to se usuđujem reći. dobro jutro inače…

New Report

Close