DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pametno zboriš sickboy a da odgovorim domaćici, prije 2 godine sam prodao dionice svoje firme i nakon 12 godina čuvanja zaradio sam 12 %. Ili u brojkama 6000 kn. A ovi 180000 kn. gdje toga ima? Većina ljudi to ne prištedi čitav život. A među nama ima ljudi koji su dali životnu ušteđevinu u đuru i sad će biti pokradeni. No slažem se sa sickboyom da članak nije vjerodostojan. Ak ovo nije istina i ak se novinar ne strpa u zatvor odlazim iz Hrvatske.

Podržavam te u potpunosti, ovo bi bila nevjerovatna pljačka i sramota da mi kao ljudi koji dionicu imaju već neko vrijeme sad ostanu tako pokradeni..idemo skupa van!

A TI BUMBAR PREKINI SA SMIŠLJENIM HUŠKANJEM I ŠIRENJEM PANIKE da ljudi prodaju što više…mislim kako te nije sramota ?!?!?[smiley5]

sve je lako kad si mlad :)

A TI BUMBAR PREKINI SA SMIŠLJENIM HUŠKANJEM I ŠIRENJEM PANIKE da ljudi prodaju što više…mislim kako te nije sramota ?!?!?

….a po tebi onda ispada da je čovjek lud jer se boji za vlastite novce, a svi znamo da je to najjači strah i da ruke drhte kad prodaješ u panici….oče se čovjek izvuč prije potopa, nije mu za zamjerit…!

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Pametno zboriš sickboy a da odgovorim domaćici, prije 2 godine sam prodao dionice svoje firme i nakon 12 godina čuvanja zaradio sam 12 %. Ili u brojkama 6000 kn. A ovi 180000 kn. gdje toga ima? Većina ljudi to ne prištedi čitav život. A među nama ima ljudi koji su dali životnu ušteđevinu u đuru i sad će biti pokradeni. No slažem se sa sickboyom da članak nije vjerodostojan. Ak ovo nije istina i ak se novinar ne strpa u zatvor odlazim iz Hrvatske.

Ja sam zaradila puno više, možda zbog toga što sam imala (i još malo imam) dionice jako dobre firme, ali i zato što sam iskoristila popust za cash uplatu.

A, što se tiče članka i novinara…

Na tvoju žalost, istina je.

Igra se magarad; bit će kiše!

samo drugima olaksavaju da kupe jeftinije…i mislim na fondove takoder…ovo su neki jedva cekali ovako nesto…

Ajde nemojte se nervirati prije spavanja sutra je dan za to [smiley2]

Sjetite se PTKM ! i to je tvrtka koja još uvijek posluje sa strašnim gubitcima, sa 290 je otišla na 170 pa se opet oporavila, a sad usporedite DDJH koja je perspektivna tvrtka u perspektivnoj industriji i PTKM gubitaš na kvadrat ?!
…eto, samo mi je žao da se netko sutra obogati na imateljima ovih dionica koji će ih sutra radi panike dati u bescijenje ! A, ako taj članak nije istinit – slažem se da bi mali dioničari DDJH-a trebali dići grupnu tužbu protiv VJESNIKA i dotičnog novinara ! [smiley3]

sve je lako kad si mlad :)


A TI BUMBAR PREKINI SA SMIŠLJENIM HUŠKANJEM I ŠIRENJEM PANIKE da ljudi prodaju što više…mislim kako te nije sramota ?!?!?[smiley5]

Ma da još reci da sam ja ono montiro u vijesniku.Kakav cirkus.
Kako te kolega nije sramota iznositi ovakve zaključke,je istina je širim paniku ali ne zato što želim da sutra ljudi prodaju svoje dionice nego zato što sam zadnju kunu iz kuće uložio na ovog đuru koji mi sad kida živce i koji prijeti žešćim padom ukoliko pola milijuna dionica izadje na prodaju-jedino ako misliš da sam to što piše u vijesniku ja napsao.Šok šou

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

majko mila, jedan dan me nema (sad upalio comp) i vidi sranja!
sutra u 9.00 sam kod brokera.
pogodite zašto.[smiley14]

hate red

I još nešto. Nitko nije pokraden, za ovo se je znalo u prosincu prošle godine kad je cijena bila 147,00. Samo što neki ne čitaju i ne povezuju stvari.
I još…Spominjanje Polančeca te njegove izjave kako radnici neće dobivati prava na otkup dionica i dovođenje toga u vezu s ovom situacijom…… bar deset puta je ovdje na forumu napisano da to jedno s drugim nema nikakve veze (zadnje, prilično dobro objašnjenje je dao Zeko zna, malo pročitajte)

Igra se magarad; bit će kiše!

Oprostite mi ljudi na mom prošlom, priglupom postu( makar bih stvarno volio takve kladionice). Vjerujem
da ste uznemireni ali možda ipak malo pretjerujete. Možda ni INA nije kliznula zbog radnika nego je stvarno
bila malo precijenjena.


Sjetite se PTKM ! i to je tvrtka koja još uvijek posluje sa strašnim
gubitcima, sa 290 je otišla na 170 pa se opet oporavila, a sad
usporedite DDJH koja je perspektivna tvrtka u perspektivnoj industriji
i PTKM gubitaš na kvadrat ?!
…eto, samo mi je žao da se netko sutra obogati na imateljima ovih
dionica koji će ih sutra radi panike dati u bescijenje ! A, ako taj
članak nije istinit – slažem se da bi mali dioničari DDJH-a trebali
dići grupnu tužbu protiv VJESNIKA i dotičnog novinara ! [smiley3]

Ako je istinit ili nije istinit članak,ali ipak na netu je i objavljen je… neznam da bi se dnevne novine šalile sa takvim informacijama kada je u pitanju ili zaraditi ili izgubiti,ali tko zna,kod nas je svašta moguće. Neznam ni sam da li da vjerujem ili ne…

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

New Report

Close