DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nije mi tako loše izgledalo danas u 3 sata. Ja sjedio i razmišljao pa utopio pola portfelja po 275. Ispada da sam trebao prodati sve. No vidjet ćemo sutra jesam li bio u krivu.
Sada kad sve posložim mogao sam se i mislit da će HDZ to napravit. Ipak su oni nedavno izgubili izbore u Brodu. Pazi, objašnjenje je da su ljudi bili na ratištima kada su se upisivale dionice, kao da se nije dolazilo kućama po 6 mjeseci i nije se moglo upisat tko je htio.
Dodvoravaju se biračima našim novcima, to su napravili i u Opatiji.
Fuj gade mi se.


Ovi branitelji nisu imali pravo otkupa ni po trostrukoj cijeni.

Kako to misliš da nisu imali priliku upisati dionice? Radnici koji nisu bili mobilizirani su mogli upisati dionice, a branitelji ne? Zar je netko nekome (tko je možda nakon 10 g dobio status brnitelja) zabranio da upiše dionice jer je znao da će ovaj kad-tad dobiti taj status? I da su se takve nepravde događale baš u ono vrijeme kada su branitelji imali najviše privilegije u svojim poduzećima pa i u društvu općenito? Bojim se da ovo ne kužim. Imam dosta godina, branitelj sam od 91′, ali moram priznati da ovo ne kužim. Ovakva magla može se prodavati samo maloj djeci.

Što se tiće kretanja dionice nakon ove vijesti, tu ne treba previše pametovati. Dovoljno je pogledati što se dogodilo INI. Isto to dogoditi će se i ovdje samo najmanje tri puta gore.

Pozdrav

Možda i nema veze s ovom temom, al molio bih ljude poduzetnog duha da razmisle o tipu kladionica poput
onih u Britaniji, znate one, poput šta će Blair radit kad ode u penziju, hoće li krave u idućih 10 godina
poružićastit isl. Vjerujem da će namlatit pare (i ja ću zaigrat), a sigurno će i rasteretit ovaj forum.


Svak cast na trezvenom razmisljanju . Clanak je izjava predsjednika hvidre , treba pricekati ocitovanje Uprave i vidjeti po kojim ce se uvjetima moci prodavati . Nigdje se jos nista sluzbeno nije objavilo ,a cisto sumljam da fima to ne bi saznala prva i povukla neke poteze ,ipak su sa dva fonda u top 10. Živi i zdravi bili ,ja ostajem IN.

znala je FIMA jako dobro. poslala je caymana na poslovni koj je poceo navlaciti. ako gledate iz pocetnog stanja vidjet cete da su nakon prekrcavanja svi fondovi kratili pozicije. Lucidus je sve prodao, a ostali fondovi su samo prikratili. ko je sve to kupovao? uglavnom vi. evo neki priznaju, i po 1000 komada.

U 2006 je bilo 3 237 068 dok je u 2005 bilo 2 627 490 tu je razlika od 609 578, to je već ukalkulirano u cijenu do 300 kuna

ovu dokapitalizaciju su napravili očito zbog tih zahtjeva branitelja, ništa se spektakularno ne bi trebalo dogodit, režija do kuvajčana, strpite se,

ak se makne kupnja onda smo jebali ježa, sad bi svi tu htjeli prodat, ali isto tako bu to sve netko i kupil a taj zna što kupuje u ovim trenucima i raspolaže s nekim informacijama koje samo mi nagađamo,,,

polako, cijena će se formirat ponovo začas,,,

Ljudi dajte slušajte malo sami sebe, gori ste od baba ispijenih meksičkim sapunicama i 911 paranoičnih amerikanaca.
1. nitko nije vidio sadržaj ugovora ustvari nemože se niti sa 100% sigurnosti reći dali je taj članak istinit. Kod tog članka ja jedino vidim da nekakvi A.B. priča o prodaji dionica bez ijednog podatka o izvoru informacije (da je to nekakav novinar to bi prvo napisao). Nebi me uopće začudilo da je članak patka kakvih je već puno viđeno u Hrvatskoj. Ako ugovori i jesu potpisani kao što sam i rekao nitko nezna sadržaj i uvjete ugovora.
2. Nemojte biti ludi i misliti da će HFP pustiti 16% firme trenutno vrijednih 137.736.720 kn sa 80-90% popusta na burzu bez nekakve vremenske zabrane raspolaganja.
3. Nemojte napadati ljude koji govore da je Polančec rekao da nema šanse da radnici-branitelji dobiju dionice, jer svatko tko je gledao Kontraplan je mogao to čuti i ljudi nisu ništa izmišljali. Tko nevjeruje neka nazove HRT i kupi DVD sa emisijom. Ali sumnjam da bi Polančec baš tako izravno lagao na jednoj od gledanijih emisija na HRT-u i to u predizborno vrijeme barem se on bori za kvalitetno tržište dionica. Ipak je kakav takav podpredsjednik vlade vjerodostojniji od nekakvog A.B. novinara.

Ivan Barić kaze da ce on i branitelji dobiti dionice i to izadje u 30 rijeci…..

Damir Polancec kaze kako ne postoji sansa da branitelji dobiju dionice….

Pa sta je ovo ljudi…. kakva je ovo panika ???

Shit happens, keep on smiling!


domaćica: ” Ovi branitelji nisu imali pravo otkupa ni po trostrukoj cijeni. ” Kako to misliš da nisu imali priliku upisati dionice? Radnici koji nisu bili mobilizirani su mogli upisati dionice, a branitelji ne? Zar je netko nekome (tko je možda nakon 10 g dobio status brnitelja) zabranio da upiše dionice jer je znao da će ovaj kad-tad dobiti taj status? I da su se takve nepravde događale baš u ono vrijeme kada su branitelji imali najviše privilegije u svojim poduzećima pa i u društvu općenito? Bojim se da ovo ne kužim. Imam dosta godina, branitelj sam od 91′, ali moram priznati da ovo ne kužim. Ovakva magla može se prodavati samo maloj djeci. Što se tiće kretanja dionice nakon ove vijesti, tu ne treba previše pametovati. Dovoljno je pogledati što se dogodilo INI. Isto to dogoditi će se i ovdje samo najmanje tri puta gore. Pozdrav

Možda zvuči nevjerojatno, ali je istina. Kratko vrijeme nakon završetka upisa (tadašnjeg), radnici i bivši zaposlenici koji su u vrijeme predaje zahtjeva zaista bili na ratištu (najčešće prvoj crti), bili su odbijeni rječima da su zakasnili. Čak ni nikakvu obavijest nisu dobili, a kako je situacija u Brodu bila dosta kritična, sistem usmene predaje je bio zaokuplje nekim drugim stvarima. Imam živi primjerak, čak sam i ja bar jedanput bila u Montaži zbog toga (čini mi se ´94).

Igra se magarad; bit će kiše!

Pametno zboriš sickboy a da odgovorim domaćici, prije 2 godine sam prodao dionice svoje firme i nakon 12 godina čuvanja zaradio sam 12 %. Ili u brojkama 6000 kn. A ovi 180000 kn. gdje toga ima? Većina ljudi to ne prištedi čitav život. A među nama ima ljudi koji su dali životnu ušteđevinu u đuru i sad će biti pokradeni. No slažem se sa sickboyom da članak nije vjerodostojan. Ak ovo nije istina i ak se novinar ne strpa u zatvor odlazim iz Hrvatske.


Ljudi dajte slušajte malo sami sebe, gori ste od baba ispijenih meksičkim sapunicama i 911 paranoičnih amerikanaca. 1. nitko nije vidio sadržaj ugovora ustvari nemože se niti sa 100% sigurnosti reći dali je taj članak istinit. Kod tog članka ja jedino vidim da nekakvi A.B. priča o prodaji dionica bez ijednog podatka o izvoru informacije (da je to nekakav novinar to bi prvo napisao). Nebi me uopće začudilo da je članak patka kakvih je već puno viđeno u Hrvatskoj. Ako ugovori i jesu potpisani kao što sam i rekao nitko nezna sadržaj i uvjete ugovora. 2. Nemojte biti ludi i misliti da će HFP pustiti 16% firme trenutno vrijednih 137.736.720 kn sa 80-90% popusta na burzu bez nekakve vremenske zabrane raspolaganja. 3. Nemojte napadati ljude koji govore da je Polančec rekao da nema šanse da radnici-branitelji dobiju dionice, jer svatko tko je gledao Kontraplan je mogao to čuti i ljudi nisu ništa izmišljali. Tko nevjeruje neka nazove HRT i kupi DVD sa emisijom. Ali sumnjam da bi Polančec baš tako izravno lagao na jednoj od gledanijih emisija na HRT-u i to u predizborno vrijeme barem se on bori za kvalitetno tržište dionica. Ipak je kakav takav podpredsjednik vlade vjerodostojniji od nekakvog A.B. novinara.

Dosta razumno zaključivanje bilo kako bilo panika je tu i sutra đuka opasno roni za dole.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

A šta ja jadan da kažem, uzeo sam Đuru preko 300 kn [smiley16][smiley15][smiley16], dali da ga prodam sa gubitkom ili da čekam? Pametan savjet mi treba!

14.04.2008.

NEMA ZIME – SUTRA PANIKA, ali onda će opet gore…firma ima genijalnu budućnost…zažmirite i pričekajte malo [smiley2]

sve je lako kad si mlad :)

New Report

Close