DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne treba kriviti nikoga sa foruma. Polančec je jasno i glasno rekao na tv da od dionica ništa, tj. da radnici i branitelji neće dobiti dionice. To se vrlo lako može dokazati a sigurno ja ni nisam jedini forumaš koji je to gledao. A sada ispada drukčije. Eto tko vam je krivac, HDZ.


gdje je objavljeno to sa prodajom po povoljnim uvjetima

Vjesnik

Vidiš da se i tenkista perdo onda znam koliko je sati.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

da nebi bilo kao sa inom ? i na kraju polančec veli da se nece moci prodavat odmah?

chico:

gdje je objavljeno to sa prodajom po povoljnim uvjetima

Vjesnik


jel ima to negdje na netu za pročitati

Dva i dva su četri, ali ne uvijek


da nebi bilo kao sa inom ? i na kraju polančec veli da se nece moci prodavat odmah?

Ma sigurno će tu biti još igrica oko toga. Fima je dosta duboko u ddjh, a za njih pretpostavljam da imaju / su imali tu informaciju daleko prije ovog foruma, pa ih to ne zabrinjava u tolikoj mjeri.
Uvjeren sam da će u ugovorima stajati vremensko ograničenje prodavanja, jer nije (nadam se) ni vlada blesava. Pitanje je samo koliko će se uspaničariti tržište..

Chico, imaš na http://www.vjesnik.hr, desna strana žuta pozadina pri dnu. Nisam ni ja skužio odma

"[i]When does a guy decide to become an accountant? When he realizes he doesn't have the charisma to succeed as an undertaker. " [/i]

Evo ti pa čitaj mene više ova dionica ner zanima.

Braniteljima dionice Đure Đakovića
SLAVONSKI BROD – »Svih 682 branitelja do ponedjeljka će dobiti ugovore iz Hrvatskog fonda za privatizaciju za kupnju dionica Đuro Đaković Holdinga po povlaštenim uvjetima«, rekao je u srijedu Vjesniku predsjednik Kluba veterana Domovinskog rata Specijalnih vozila Đuro Đaković Ivan Barić. Svi branitelji upisali su maksimalan broj, 748 dionica, a najveći dio će ih platiti odjednom čime ostvaruju još 50 posto popusta. Tako će radnik s 20 godina staža maksimalni paket dionica platiti oko 23.000 kuna, a kako je cijena dionica na burzi premašila 270 kuna dobit je više od deset puta veća od uloženog. [A. B.]

http://www.vjesnik.hr/html/2007/06/14/

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

Upiši na guglu Vjesnik i vidiš odmah na prvoj stranici dolje desno. I u gornjem postu trebao sam napisati tko nam je krivac jer i ja imam puno Đure. I ja se nadam da neće baš odmah moći prodavati.


BUMBAR5: ” BUMBAR5: ” Dovidjenja, Djuro… Sad ce se vidjeti tko vjeruje u Djuru, eto prilike za famozni jeftini dokup! Hrvatski fond za privatizaciju ima 956180 dionica, i od toga će 510136 dionica drugi tjedan pustiti praktički bez lanca na burzu. Strašno gori scenarij nisam mogo zamislit to je tako kad ja uđem u neku dionicu sa svim što imam.[smiley9] ” Baš su ovo vijesti za smirenje,ne može bit gore nego što je sad objavljeno.A da ne kažem što kuvajćana nema čak ni noge da operu u našem jadranu a kamoli da potpisuju ugovor. Znao sam ja de neće bit dobro čim ja krenem nešto zaradit. ” Frende, pa nije baš da nisi zaradio: 400*238=95,200 400*270=108,000 to je 12-ak somića, nije? ako gledamo današnje zatvaranje

Hehe baš me zanima koliko će sutra đuro na burzi kad svi navale sa prodajom.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.


Polančec je jasno i glasno rekao na
tv da od dionica ništa, tj. da radnici i branitelji neće dobiti
dionice. To se vrlo lako može dokazati a sigurno ja ni nisam jedini
forumaš koji je to gledao. A sada ispada drukčije. Eto tko vam je
krivac, HDZ.

Ali to nije pošteno što se tiče vlade zar ne? Jedno stalno tvrde i govore i odjednom preko noći 100 % promjena mišljenja. I kome vjerovati na svijetu?

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

Ak će dobiti oni onda bi i branitelji svih ostali firmi trebali dobiti po takvom popustu tj. besplatno. Toga nema nigdje, osim u lijepoj našoj. Ja sam bio branitelj a otplaćivao dionice svoje firme po trostruko višoj cijeni nego je bila na burzi[smiley3]

Eto, a kad sam ja to rekao prije 2 mjeseca digli ste galamu na mene….eto vam branitelja..ni svi šeici nece pomoc djuri kad sutra pocme padat…samo neznam gdje ce se zaustavit???…par cm od zemlje?[smiley2]

New Report

Close