DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

moglo bi biti još malo jeftinijih dionica đure … a ja sam se baš htio ubaciti kad sakupim malo casha … [smiley1]

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"

Siromašni će prodavati a bogati kupovati, uvijek je tako.
Poslije siromašni opet neće imati a bogati će imati još više jer će dionica opet rasti !

[color=black][/color]

Ovo za radnike da će dobit dionice je 100% istina ja sam to čuo još prošli tjedan.Već mi je nuđeno da kupim.
Ne veseli me ovo nikako jer imam 400 komada kupljeno po 238 a sad ću imat priliku da kupim puno jeftinije a novaca više nemam.Šta sad napravit sa ovim što imam ?

Đuro me upropastio psihički i materijalno.


Ovo za radnike da će dobit dionice je 100% istina ja sam to čuo još prošli tjedan.Već mi je nuđeno da kupim.
Ne veseli me ovo nikako jer imam 400 komada kupljeno po 238 a sad ću imat priliku da kupim puno jeftinije a novaca više nemam.Šta sad napravit sa ovim što imam ?

Tebi barem nema dileme, ako ti se ne žuri previše sa ubiranjem profita, prodaj toliko da kupiš paket po povlaštenoj cijeni , i to će ti jaaako popraviti prosjek ulaza – ako sutra prodaš po 270kn 90ak dionica koliko ti treba za paket od 748 komada, i njih dobiješ po povlaštenoj cijeni od cca 30kn, imat ćeš oko 1060 dionica sa prosjekom ulaza cca 100kn.

Kratkoročno će ovo vjerojatno utjecati na cijenu, ali to opet ovisi o uvjetima ugovora (da li je određen freeze period, odnosno postoji li zabrana prodaje novostečenih dionica tijekom određenog perioda?)

"[i]When does a guy decide to become an accountant? When he realizes he doesn't have the charisma to succeed as an undertaker. " [/i]

Dovidjenja, Djuro…

Sad ce se vidjeti tko vjeruje u Djuru, eto prilike za famozni jeftini dokup!

Hrvatski fond za privatizaciju ima 956180 dionica, i od toga će 510136 dionica drugi tjedan pustiti praktički bez lanca na burzu.
Strašno gori scenarij nisam mogo zamislit to je tako kad ja uđem u neku dionicu sa svim što imam.[smiley9]

Đuro me upropastio psihički i materijalno.


BUMBAR5: ” Ovo za radnike da će dobit dionice je 100% istina ja sam to čuo još prošli tjedan.Već mi je nuđeno da kupim. Ne veseli me ovo nikako jer imam 400 komada kupljeno po 238 a sad ću imat priliku da kupim puno jeftinije a novaca više nemam.Šta sad napravit sa ovim što imam ? ” Tebi barem nema dileme, ako ti se ne žuri previše sa ubiranjem profita, prodaj toliko da kupiš paket po povlaštenoj cijeni , i to će ti jaaako popraviti prosjek ulaza – ako sutra prodaš po 270kn 90ak dionica koliko ti treba za paket od 748 komada, i njih dobiješ po povlaštenoj cijeni od cca 30kn, imat ćeš oko 1060 dionica sa prosjekom ulaza cca 100kn. Kratkoročno će ovo vjerojatno utjecati na cijenu, ali to opet ovisi o uvjetima ugovora (da li je određen freeze period, odnosno postoji li zabrana prodaje novostečenih dionica tijekom određenog perioda?)

Ma nisam ja radnik đere đakovića nego mi radnici nude da kupim .Samo đaba mi nude jedino da prodam odma hustra sve DDJH pa da kupim od njih jeftinije ako to uopće bude imalo jeftinije .

Đuro me upropastio psihički i materijalno.


Ovo za radnike da će dobit dionice je 100% istina ja sam to čuo još prošli tjedan.Već mi je nuđeno da kupim. Ne veseli me ovo nikako jer imam 400 komada kupljeno po 238 a sad ću imat priliku da kupim puno jeftinije a novaca više nemam.Šta sad napravit sa ovim što imam ?

Nije mi sad dobro idm se malo smirit.Idem legnut pod klimu.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

Ne pada zato nego pada jer je prekupljen. Ne može se stalno očekivati rast cijene, a pogotovo ne zato što su sklapanje BOV-a, obnova željeznice i ostali poslovi već ugrađeni u cijenu. Zato je sada ovakva situacija. Ne može netko ući po 290 kuna i misliti da će đuro sada odmah narasti na 400 kuna jer je izvjesno da neće. Sad malo ohladite od đure jer ćete se bez veze nervirati. Nek pada, a kad stane pad, onda ćete ga još dokupiti i idete dalje. Treba samo biti strpljiv a to je najteže.


Dovidjenja, Djuro… Sad ce se vidjeti tko vjeruje u Djuru, eto prilike za famozni jeftini dokup! Hrvatski fond za privatizaciju ima 956180 dionica, i od toga će 510136 dionica drugi tjedan pustiti praktički bez lanca na burzu. Strašno gori scenarij nisam mogo zamislit to je tako kad ja uđem u neku dionicu sa svim što imam.[smiley9]

Baš su ovo vijesti za smirenje,ne može bit gore nego što je sad objavljeno.A da ne kažem što kuvajćana nema čak ni noge da operu u našem jadranu a kamoli da potpisuju ugovor.
Znao sam ja de neće bit dobro čim ja krenem nešto zaradit.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

BUMBAR5:

Dovidjenja, Djuro… Sad ce se vidjeti tko vjeruje u Djuru, eto prilike za famozni jeftini dokup! Hrvatski fond za privatizaciju ima 956180 dionica, i od toga će 510136 dionica drugi tjedan pustiti praktički bez lanca na burzu. Strašno gori scenarij nisam mogo zamislit to je tako kad ja uđem u neku dionicu sa svim što imam.[smiley9]

Baš su ovo vijesti za smirenje,ne može bit gore nego što je sad objavljeno.A da ne kažem što kuvajćana nema čak ni noge da operu u našem jadranu a kamoli da potpisuju ugovor.
Znao sam ja de neće bit dobro čim ja krenem nešto zaradit.

Frende, pa nije baš da nisi zaradio:
400*238=95,200
400*270=108,000
to je 12-ak somića, nije? ako gledamo današnje zatvaranje

"[i]When does a guy decide to become an accountant? When he realizes he doesn't have the charisma to succeed as an undertaker. " [/i]

Sad mi je dosto ovig cirkusa sa Đurom sutra svih 400 kom. na prodaju pa ću se onda smirit.Otsravit taj novac za kupnju HT-a za 9mj.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

gdje je objavljeno to sa prodajom po povoljnim uvjetima

Dva i dva su četri, ali ne uvijek

New Report

Close