DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

U današnjem Vjesniku članak o povlaštenoj prodaji dionica ĐĐ braniteljima. Svih 682 branitelja potpisat če
ugovore HF za privatizaciju do ponedjeljka. Možda to može objasniti današnju cijenu ĐĐ.
Meni se na računalu nešto poremetilo, pa neka link iz Vjesnika stavi netko koma se da.


alan_poh, 14.06.2007. u 15:25
05.06.2007. 21:13 alan_poh vlak je krenuo i to je to…dobro izvjesce i nema tu se sta razglabat…budi sretan….ja dokupio danas đuru i sretan covjek…usao u zadnji vagon ispod 300kn smiley11
Pa ti kupi po 300
[/quote]

kupio sam nize od 300..u biti, nisam kupio nego dokupio….a kupio sam punooo nize….mislio sam de ce i biti tako, ali padala je cijena…..danas se opet dize…..zna se da na burzi nista nije sigurno…daki, ili si ti novi nostradamus pa znas takve stvari?
a u vjetar nije nis otislo jer ionako sam u plusu na đuri, a cijena ce rast…mislim to drzat minimum godinu dana. a tada mi nece bit od nekakvog znacenja dal sam nadokupio po 295 ili 280…..pozdrav kolegi nostradamusu [smiley9]

DOKUP!

Nadam se da sad konacno vjerujete da su 682 branitelja dobili dionice ( u paketu 748, zbog srednjeg tecaja marke u to vrijeme kada su oni bili na ratistu)! Neki taj paket placaju samo 18000 kn!!!!!!!!!! Kroz SDA ce ih proknjiziti vec slijedeci tjedan. Gdje su sada oni koji su govorili i drukali da nema teorije da se tako nesto dogodi!? Valjda ce se neki ispricati, ako imaju m*da za tako nesto!

Postoji 1000 mogucnosti kako novac potrositi, ali samo dvije, kako novac zaraditi: Ili moramo raditi za novac ili novac radi za nas.

ne trebaju se ispričati nama koji su i to uzimali u obzir… već onima koji su slijepo vjerovali takvima…

no, vidjeti ćemo kako će tržište reagirati [smiley2]

nema mi druge nego se zae..ti


U današnjem Vjesniku članak o povlaštenoj prodaji dionica ĐĐ braniteljima. Svih 682 branitelja potpisat če
ugovore HF za privatizaciju do ponedjeljka. Možda to može objasniti današnju cijenu ĐĐ.
Meni se na računalu nešto poremetilo, pa neka link iz Vjesnika stavi netko koma se da.

Ovo su stranice gospodarstvenog priloga iz današnjeg Vjesnika, ali nema ni spomena, jesi ziher da gledaš današnji Vjesnik?

http://www.vjesnik.hr/pdf/2007%5C06%5C14%5C12A12.PDF
http://www.vjesnik.hr/pdf/2007%5C06%5C14%5C13A13.PDF

"[i]When does a guy decide to become an accountant? When he realizes he doesn't have the charisma to succeed as an undertaker. " [/i]

I jos nesto. Uopce ne zelim nagadjati gdje ce cijena nakon ove vijesti. Svatko treba sam ocijeniti. Ali u svakom slucaju zalosno je da su svi znali ” nece se to sigurno dogoditi”! Pa evo ipak se dogodilo. A uskoro cemo vidjeti da li ce radnici-branitelji to cuvati ili prodavati!

Postoji 1000 mogucnosti kako novac potrositi, ali samo dvije, kako novac zaraditi: Ili moramo raditi za novac ili novac radi za nas.

i sta sad i ako su dobili…duro je dionica koja se drzi 2 godine i vise ….i uopce se ne zanima kolko su dobili i sta ce biti …i nemojte bezveze raditi paniku ovdje..


ne trebaju se ispričati nama koji su i to uzimali u obzir… već onima koji su slijepo vjerovali takvima…

no, vidjeti ćemo kako će tržište reagirati [smiley2]


Imas pravo, trebaju se ispricati onima koji su kupovali na osnovu njihovih savjeta!
Ali takvi ce sada prvi prodavati.

Postoji 1000 mogucnosti kako novac potrositi, ali samo dvije, kako novac zaraditi: Ili moramo raditi za novac ili novac radi za nas.

na INI su to fino uradili!!
nema prodaje par godina i sve je ostalo gdje je!!!!!!
[smiley7][smiley7][smiley7]

Four Star General


ne trebaju se ispričati nama koji su i to uzimali u obzir… već onima koji su slijepo vjerovali takvima… no, vidjeti ćemo kako će tržište reagirati [smiley2]

hmmm…cijena ce dole [smiley5]
nadam se da ne

DOKUP!

Ma nema ništa o tome u Vjesniku, nemojte lupati…

"[i]When does a guy decide to become an accountant? When he realizes he doesn't have the charisma to succeed as an undertaker. " [/i]

Radnici će dobiti sigurno te dionice, ide cijena dole kad se oni počnu iskrcavati. Nadam se da neće ali biti će veliki pritisak na prodaji i otići će dole.

Serbian tourist arrives at the Croatian border. Immigration officer asks him: "Occupation"? The Serb: "No, no, just visit".

New Report

Close