DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ode……..sve u vjetar……………..[smiley16]

[color=blue]Paaaa po lojtrici gor, pa po lojtrici dol...pa po lojtrici gooorrr i doooollll...........[/color]

Ste gledali Rončevića na Tv “U sridu”? Crveniji je u licu od Polančeca. S tri daljinska mu nisam mogao odfarbati lice. Mislio sam da je greška u tv-u ali očito nije. Ne sviđa mi se to. Zna se ko se crveni dok priča, onaj koji laže.[smiley2]

kad će izaći izvješće , pa nije još izašlo ni za prošlu godinu 12mj?


kad će izaći izvješće , pa nije još izašlo ni za prošlu godinu 12mj?

Iz kog si ti filma iskočio?[smiley2]


kad će izaći izvješće , pa nije još izašlo ni za prošlu godinu 12mj?

Bajice moj, izašlo GFI i 1q FI već odavno, zato je i odletio u jednom trenutku na 314kn

cbw:

kad će izaći izvješće , pa nije još izašlo ni za prošlu godinu 12mj?

Bajice moj, izašlo GFI i 1q FI već odavno, zato je i odletio u jednom trenutku na 314kn

a gdje se može vidjeti?

probaj na zse, pogledat izvještaje,, čini mi se da su bili dobri, al sad neznam, očito da su bili predobri pa je cijena pala za 40 kuna, možda da su bili loši danas bi se đurica trgovao na 350…

danas bi mogao do 230…..idemo dalje…ko će krenut rušit….idemo….dalje…..

a gdje se može vidjeti?


Pozdrav svima, ovo je moj prvi post, ali već duže vrijeme pomno pretim vaše rasprave, pa sam se želio malo aktivnije uključiti!

Za početak vjerujem da će ovo pomoći cbw. GFI za 2006 može se također naći na situ ZSE.

Vaš link

očito na đurici nema više previše raspoloženih za lupanje po kupnji,,,kaj idemo sad malo dizat cijenu….da vidimo sad koliko je ATH, dno bi bilo oko 270 a ATH u 2 tjedna …koliki bi mogao biti???

očito da su se sad iskrcali oni koji su dizali cijenu i sad je rušili…. sprema je Đurica za zdravi rast,

Evo podigla se kupnja, ajmo se sad razbrbljat [smiley2]

"[i]When does a guy decide to become an accountant? When he realizes he doesn't have the charisma to succeed as an undertaker. " [/i]


Evo podigla se kupnja, ajmo se sad razbrbljat [smiley2]

kakva je K/P ???[smiley7][smiley7][smiley7]

Four Star General

đuro je drugi put došao do 270 to je barijera,mislim da se to neće probiti a ako se probije sledeća je na 250

SAM PROTIV SVIH

New Report

Close