DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


iskreno ne još, mislim da će još dolje.
Pa svaki dan pada od 2-3% i mislim da će minimum do 260 doći kroz tjedan dana.

Plonkeru, svi se sad držimo za gaće, tako da ne brini [smiley2]
Ne brinem ni ja, ulaz mi je ispod 200, ali ne bih se kladio da će do 260 doći u ovom poniranju

"[i]When does a guy decide to become an accountant? When he realizes he doesn't have the charisma to succeed as an undertaker. " [/i]

Plonker:

iskreno ne još, mislim da će još dolje.
Pa svaki dan pada od 2-3% i mislim da će minimum do 260 doći kroz tjedan dana.

Plonkeru, svi se sad držimo za gaće, tako da ne brini [smiley2]
Ne brinem ni ja, ulaz mi je ispod 200, ali ne bih se kladio da će do 260 doći u ovom poniranju

ne brinem, unutra ću biti bar razumnih 2 godine

Večina ljudi koliko mi se čini je kupila dionicu zbog nekog šeika i bovova .Ljudi moji pa Đuro posluje sa i bez njih ,ima on mnogo drugih unosnih poslova.


Večina ljudi koliko mi se čini je kupila dionicu zbog nekog šeika i bovova .Ljudi moji pa Đuro posluje sa i bez njih ,ima on mnogo drugih unosnih poslova.


… čemu zadnji FI samo govore u korist


ne brinem, unutra ću biti bar razumnih 2 godine

Onda ćeš kume zadovoljno trljati dlanove [smiley2]

"[i]When does a guy decide to become an accountant? When he realizes he doesn't have the charisma to succeed as an undertaker. " [/i]

ma djuro je win win situacija.. ako se ne dogode ni BOV ni kuvajt ove godine mogao bi opet ispod 250 u kojem slucaju kupujem ako se dogode, ide preko 500-600 u kojem slucaju prodajem.. di ces jednostavnije.. zato postoji diverzifikacija..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Offset je manje više izgledno da će biti odgođen. Pa ljudi moji, izbori su…

Počni čitati tisak i gledati dnevnik u 19.30 pa ond komentiraj.:))))

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.


Počni čitati tisak i gledati dnevnik u 19.30 pa ond komentiraj.:))))

Daj link, budi malo konkretniji,
neću stić pogledat dnevnik[smiley3]

…a prelistao sam i Klik, i Tenu i FHM, i Moju tajnu, nisam ništa našao [smiley1]

"[i]When does a guy decide to become an accountant? When he realizes he doesn't have the charisma to succeed as an undertaker. " [/i]

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 956.180 29,54 Osnovni račun
2. HZMO 660.000 20,39 Zast. račun
3. MINISTARSTVO FINANCIJA REPUBLIKE HRVATSKE 609.578 18,83 Osnovni račun
4. PBZ D.D. 210.199 6,49 Skrb. račun
5. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 104.771 3,24 Zast. račun
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA GLOBAL INVEST D.O.O. ZA FIMA EQUITY OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 100.000 3,09 Skrb. račun
7. ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D. 47.136 1,46 Osnovni račun
8. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA MAXIMUM OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 24.039 0,74 Skrb. račun
9. HPB D.D. 16.935 0,52 Skrb. račun
10. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./BREZA-INVEST ZIF D.D. 16.081 0,50 Skrb. račun
Ukupno: 84,80

fima podebljala pozicije


budd: ” Offset je manje više izgledno da će biti odgođen. Pa ljudi moji, izbori su… ” Počni čitati tisak i gledati dnevnik u 19.30 pa ond komentiraj.:))))

hmmm…ja gledao ali nisam primjetio nikakvu novost? o cemu je rijec? [smiley4]

DOKUP!

priča o mostu pelješac i izjave ministara bosne , novi posao za Đuricu, vjerujem da je to to


priča o mostu pelješac i izjave ministara bosne , novi posao za Đuricu, vjerujem da je to to

a mislite da će đuro dobit taj posao?

DOKUP!

daki, 14.06.2007. u 00:48
05.06.2007. 21:13
alan_poh

vlak je krenuo i to je to…dobro izvjesce i nema tu se sta razglabat…budi sretan….ja dokupio danas đuru i sretan covjek…usao u zadnji vagon ispod 300kn smiley11

Pa ti kupi po 300

[color=blue]Paaaa po lojtrici gor, pa po lojtrici dol...pa po lojtrici gooorrr i doooollll...........[/color]

New Report

Close