DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

svi bi smo mi htjeli da šeik navrati ali molim vas te informacije rekla kazala ili čuo sam od drugih u ovom trenutku nisu baš najpametnije!!!
zato gospodo samo provjerene informacije glede šeika jer dobri novci su u igri!!!!![smiley7][smiley7][smiley7]

Four Star General

da uistinu najpametnije je pričekat da se to sve objavi u novimama, ukalkulira u cijenu i onda ćemo mi kupovat,,,pa iz kojeg razloga ja nikad na mojnovac nisam pročitao ni jednu informaciju i na temelju toga kupio dionicu…uvijek sam kupovao ono što mislim da vrijedi i špekulirao s onim što svi žele kupit,,,a insajdersku informaciju mogu samo poželjet….

ako nekome smeta što sam napisao i povodi se samo za tim i takvim postovima, bolje da se ne bavi dionicama

http://www.duro-dakovic.com/aktualnosti/ugovori_u_tijeku/znacajni_ugovori_drustava_grupacije/default.aspx
poslova ko ***obrisano*** ali od kuvajčani ni k zato vedrić ako imaš kakav info podjeli ga sa svijetom

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

daki, 13.06.2007. u 14:03
vedric
da uistinu najpametnije je pričekat da se to sve objavi u novimama, ukalkulira u cijenu i onda ćemo mi kupovat,,,pa iz kojeg razloga ja nikad na mojnovac nisam pročitao ni jednu informaciju i na temelju toga kupio dionicu…uvijek sam kupovao ono što mislim da vrijedi i špekulirao s onim što svi žele kupit,,,a insajdersku informaciju mogu samo poželjet….

Znači čorak……
Znas li ti koliko ljudi ima ovdje problema sa srcem……[smiley1]

[color=blue]Paaaa po lojtrici gor, pa po lojtrici dol...pa po lojtrici gooorrr i doooollll...........[/color]

metak u celo prika za ovakve ispade


lasica, 13.06.2007. u 14:38
vedric da uistinu najpametnije je pričekat da se to sve objavi u novimama, ukalkulira u cijenu i onda ćemo mi kupovat,,,pa iz kojeg razloga ja nikad na mojnovac nisam pročitao ni jednu informaciju i na temelju toga kupio dionicu…uvijek sam kupovao ono što mislim da vrijedi i špekulirao s onim što svi žele kupit,,,a insajdersku informaciju mogu samo poželjet….
Znači čorak…… Znas li ti koliko ljudi ima ovdje problema sa srcem……[smiley1]
[/quote]

evo nestalo još 2500 po kupnji,,,idemo dalje

kolki je omjer k/p danaska? [smiley8]

DOKUP!


kolki je omjer k/p danaska? [smiley8]

K:3084
P:10776

Jel to netko pročuo nešto u svezi offseta? K/P skoro 1/5… toga dugo nije bilo

Hell is Empty and all the Devils are Here

pa to nista ne znaci.. bilo je tako i na 180 kuna.. i to jos hidden nalog.. nego nije sad offset bitan nego seik.. a evo vedric kaze to gotova stvar.. pa zar ne vjerujete vedricu[smiley2]?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Uskoro kreće izdavanje POVLAŠTENIH dionica za zaposlenike, cijena 70-tak kn


pa to nista ne znaci.. bilo je tako i na 180 kuna.. i to jos hidden nalog.. nego nije sad offset bitan nego seik.. a evo vedric kaze to gotova stvar.. pa zar ne vjerujete vedricu[smiley2]?

Taj šeik je toliko klimava stvar da se uopće čudim zašto ga se toliko ovdje spominje.. Nema apsolutno nikakvih informacija o tome iz iole pouzdanijeg izvora. Đura će rasti iz drugih, čvršćih, razloga. Pa vidjeli ste financijske izvještaje, to se još mora odraziti na cijenu, ali nažalost grebe nas korekcija svugdje ovih dana.

"[i]When does a guy decide to become an accountant? When he realizes he doesn't have the charisma to succeed as an undertaker. " [/i]

New Report

Close