DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo drzao se zilavo DJuro par dana..ali danas odeeeeee……………[smiley2]
Spremam se da ispraznim bakinu carapu………

[color=blue]Paaaa po lojtrici gor, pa po lojtrici dol...pa po lojtrici gooorrr i doooollll...........[/color]

đurica je još super, drži se a ima i zakaj, posao s kuvajćanima je zaključen,, koliko sam dobio info….ne mislim ovom rečenicom nikog navlačit da ne proda..što se mene tiće nek svi prodaju ja imam cijenu po kojoj ga budem prodao osim naravno ako ne ugledam bolju priliku..želim samo reći da svi koji misle da će uvijek prodat skupo a kupit jeftino u večini slučajeva se zeznu….

daki, 13.06.2007. u 13:21
vedric
đurica je još super, drži se a ima i zakaj, posao s kuvajćanima je zaključen,, koliko sam dobio info….ne mislim ovom rečenicom nikog navlačit da ne proda…….

Moze link za ovakve stvari……

Ipak navlačiš……daj ti nama crno na bijelo…a ne neke tračeve……[smiley2]

[color=blue]Paaaa po lojtrici gor, pa po lojtrici dol...pa po lojtrici gooorrr i doooollll...........[/color]


đurica je još super, drži se a ima i zakaj, posao s kuvajćanima je zaključen,, koliko sam dobio info….

o čemu ti to?

hate red


đurica je još super, drži se a ima i zakaj, posao s kuvajćanima je zaključen,, koliko sam dobio info….ne mislim ovom rečenicom nikog navlačit da ne proda..što se mene tiće nek svi prodaju ja imam cijenu po kojoj ga budem prodao osim naravno ako ne ugledam bolju priliku..želim samo reći da svi koji misle da će uvijek prodat skupo a kupit jeftino u večini slučajeva se zeznu….

Izvini,da se ti nisi sada probudio pa sanjas , otkuda samo tebi info.?
laku noc[smiley8]

najvrednije stvari u životu su besplatne

ajde vedricu, odgovori na optuzbe i pm-ove

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

dok ne vidim šeika u krugu tvornice ništa ne vjerujem!!!!![smiley7][smiley7]

Four Star General

ma koga ja tu navlačim, vas tu trojica, petorica nemate 1% od ukupnog broja dionica ziher,,, ak vi mislite da možete srušit cijenu, evo gledam na mostu….možda i mene lažu, ja sam samo prenio što sam dobio,,, raspitajte se pa ne bavite se s tim poslom od jučer….

Pa ove sve što prodaju treba pred zid :)[smiley1]

sve je lako kad si mlad :)


đurica je još super, drži se a ima i zakaj, posao s kuvajćanima je
zaključen,, koliko sam dobio info….

Kolega,gdje se može pročitati o tim kuvajćanima,kakav link ili nešto konkretno,svi smo u iščekivanju…

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.


ma koga ja tu navlačim, vas tu trojica, petorica nemate 1% od ukupnog broja dionica ziher,,, ak vi mislite da možete srušit cijenu, evo gledam na mostu….možda i mene lažu, ja sam samo prenio što sam dobio,,, raspitajte se pa ne bavite se s tim poslom od jučer….

svašta…[smiley14]

hate red

Žao mi je što nemam municije

New Report

Close