DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Toliko poslova ima već dogovoreno a potencijalnih ima još više,pitam se da li DDJH može uopće sve to odraditi o čemu se sve govori.Valjda će biti dodatnih zapošljavanja?!

Broj zaposlenih na zadnji dan tromjesečja: 2.163

A prije rata ih je bilo zaposleno više od 16000

ANRICOM:

Po tebi bi tako bilo ,ali na svu sreću neće biti po tebi nego po ministru i vladi

Cemo da vidimo….
vrijeme ce pokazati!

Cini mi se da sam takodjer na tv-u cuo da nikakvih novih zaduzenja RH nece raditi za navedeni most, nego ce se izgradnja financirati iz cijene litre goriva od nekih 60 lipa po litri. Tu dadzbinu, navodno, vec ionako placamo, pa nas NAVODNO ne ocekuje nikakvo povecanje cijene benzina… Zna li netko nesto vise o ovome?

P.s. Za 4 godine RH je ionako u EU, a kako ne moze uci sama, nego ulazi “u paketu” s jos nekim drzavama ex-yu, koliko Vi, gospodo forumasi mislite da je opravdana izgradnja peljeskog mosta?

Naravno da nije opravdana ali most će biti izgrađen 100%

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.


Da li bi to radio ĐĐ specijalna vozila, odnosno naš đuro ili možda ĐĐ montaža? To mene zanimal…

Za HŽ će graditi Specijalna vozila a most Montaža.

Čuvajte se poduzaća na čijem su čelu SVETE KRAVE. SVETE KRAVE ne vole promjene: one vole da se posao odvija kako se uvijek odvijao i često su slijepe u krizi. T. E. Deal & A. A. Kennedy


[ P.s. Za 4 godine RH je ionako u EU, a kako ne moze uci sama, nego ulazi “u paketu” s jos nekim drzavama ex-yu, koliko Vi, gospodo forumasi mislite da je opravdana izgradnja peljeskog mosta? ” Naravno da nije opravdana ali most će biti izgrađen 100%

Meni je malo nejasno kako se toliko love, koliko kosta izgradnja mosta, moze skupiti iz 60 lipa po litri benzina?
Pa da ova Vlada prodaje benzin cijeloj bivsoj yugi, mozda bi prica imala temelja, ovako… ne znam… pokusajte malo baciti osnovnu matematiku, pa vidjeti o kojima kolicinama beznina se tu radi….

Sve mi se cini da ce ovo zavrsiti na poznati nacin -tresla se brda-rodio se mis!

Da li je kome poznato kad dolaze Kuvajcani…???[smiley8]

gledam kako slažu te naloge na kupnju a nitko ih ne kupuje, pa udrite dečki po kupnji, to vam je sigurna prodaja,ZAŠTO LIPARIT, udri i nek cijena leti prema dole, sigurno je ipak sigurno,,,,slažete se cijelo jutro a tko je mislio danas kupit je već odavno kupio


Da li je kome poznato kad dolaze Kuvajcani…???[smiley8]

Čemu nervoza ,strpljenja malo [smiley2]


m@rko: ” Da li je kome poznato kad dolaze Kuvajcani…???[smiley8] ” Čemu nervoza ,strpljenja malo [smiley2]

Ja sam reko da neću više gledat dnevni rast nego sam MJ.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

i dečki lupili po kupnji,,sutra je novi dan, dali ćemo ući u oversold područje, a kad se izvučemo od tuda,, leti, leti, ponovo ću da mislim da ipak trebam mlad otić u penziju


Da li je kome poznato kad dolaze Kuvajcani…???[smiley8]

Čujem da su im u MVP već izdali vize

Hogar vozi Volvo

Pozdrav svima! Iako posjedujem dionice DDJH i dosta pratim pisanja na ovom forumu nisam se do sad odlučio uključivati u rasprave (ponajviše zbog neiskustva). Što me zanima, a vjerujem da će i vama biti zanimljivo , je da li će i kakvog utjecaja na cijenu naše dionice imati najava javne dražbe od strane hrv.fonda za privatizaciju 50 firmi (društava) među kojima je i DDJH? Koliko sam skontao po ostalim forumima mišljenja su da će ponude biti dosta ispod trenutnih vrijednosti na burzi i da bi to moglo fino srušiti cijenu. Dražba je zakazana za 26.6. U privitku je link. Hvala unaprijed, pozdrav!

http://www.comlinebrokers.com/slike/…7574745327.doc

ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D./REDOVNA DDJH-R-A

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 956.180 29,54 Osnovni račun
2. HZMO 660.000 20,39 Zast. račun
3. MINISTARSTVO FINANCIJA REPUBLIKE HRVATSKE 609.578 18,83 Osnovni račun
4. PBZ D.D. 210.199 6,49 Skrb. račun
5. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 104.771 3,24 Zast. račun
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA GLOBAL INVEST D.O.O. ZA FIMA EQUITY OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 100.000 3,09 Skrb. račun
7. ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D. 47.136 1,46 Osnovni račun
8. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA MAXIMUM OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 24.039 0,74 Skrb. račun
9. HPB D.D. 16.995 0,53 Skrb. račun
10. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./BREZA-INVEST ZIF D.D. 16.081 0,50 Skrb. račun
Ukupno: 84,80

FIMA dokupila i sa EQUITY i sa MAXIMUM (i to sa svakim preko 1.000 komada)
trebali sto nadodati? jucer sam i ja malo nadokupio, a danas…

HPB prodao 100 komada (mozda vide da im tu nije mjesto)

“Please, God, Just One More Bubble.”


HPB prodao 100 komada (mozda vide da im tu nije mjesto)

Zašto se stalno na te skrbničke račune gleda kao na pojedinca – zašto to nebi bio zbirni račun na kojem su zbrojene sve dionice koje su kupljene od strane malih investitora preko njihovog margina?? dakle ako ja ili ti prodamo 100 komada a kod njih su na skrbi vidit će se u top 10??[smiley2]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

New Report

Close