DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dok sam ulazio u DDJH (u travnju), kompić iz Fime uvjeravao me da će to sigurno na 300 do kraja godine.
I ja bijah presretan takvim prinosom.
I još sam uvijek ako bude tako…
Dakle, malo više skromnosti, molim.

hate red

Nadam se da je s današnjim danom korekcija gotova. Idemo opet prema 300……..

[color=black][/color]


carevi dokle čekati sa djurom

ovisi kakav ti je plan ulaganja / špekuliranja ….

Po mome mišljenju ovo je dionica koju ne treba ispuštati iz ruku barem 3-5 godina , mislim da će u tome razdoblju narasti sigurno desetak puta u odnosu na današnju cijenu….

Ako gledaš kratkoročno , ne vidim razloga da u isto vrijeme dogodine DDJH ne bude vrijedio barem duplo.

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Ma da covjek ne povjeruje, uz duzno postovanje pojedincima, citam zadnjih nekoliko str. koje se svode uglavnom na ajmeeee zasto je neko prodao pa 270 i jojj koliko to vrijedi ?
Namece se jednostavan zakljucak , ovisnost o dnevnoj promjeni cijene koj emuci samo zna se koga .
Svi ostali koji su kupili to sa (nekim ),eventualno znanjem i analizom , mogu se samo smijati i cekati bez imalo strepnje i neizvjesnosti .
Sva ostala spika oko seika i baba roga koje bi trebale ili nebi trebale stici su smjesne.
Zapitajte se gospodo , jete li kockari ,kladionicari ,špekulanti ili investitori .
Osobno sam špekulant .

najvrednije stvari u životu su besplatne

1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 956.180 29,54 Osnovni račun
2. HZMO 660.000 20,39 Zast. račun
3. MINISTARSTVO FINANCIJA REPUBLIKE HRVATSKE 609.578 18,83 Osnovni račun
4. PBZ D.D. 210.199 6,49 Skrb. račun
5. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 104.771 3,24 Zast. račun
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA GLOBAL INVEST D.O.O. ZA FIMA EQUITY OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 98.879 3,05 Skrb. račun
7. ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D. 47.136 1,46 Osnovni račun
8. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA MAXIMUM OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 23.048 0,71 Skrb. račun
9. HPB D.D. 17.095 0,53 Skrb. račun
10. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./BREZA-INVEST ZIF D.D. 16.081 0,50 Skrb. račun
Ukupno: 84,73

Da nema drhtavih ručica, vraga bi ja danas ubo po 270 kunića. Malo sam lutao okolo po drugim dionicama, ali ovo danas mi je bila krasna prilika za povratak đuri….[smiley2]

[color=blue][/color]


Nadam se da je s današnjim danom korekcija gotova. Idemo opet prema 300……..

… kolega … a na čemu temeljite te svoje nade? … da parafraziram misao s jednog drugog Foruma … nije DDJH PBZ da raste tek tako ….

"Bolje je biti bogat i anoniman, nego siromašan i slavan" Hloverka Srzić Novak

daki, 11.06.2007. u 23:46
Da nema drhtavih ručica, vraga bi ja danas ubo po 270 kunića. Malo sam lutao okolo po drugim dionicama, ali ovo danas mi je bila krasna prilika za povratak đuri….smiley2

Jao mene ulaza……………[smiley1]

[color=blue]Paaaa po lojtrici gor, pa po lojtrici dol...pa po lojtrici gooorrr i doooollll...........[/color]

daki, 11.06.2007. u 23:47
… kolega … a na čemu temeljite te svoje nade? … da parafraziram misao s jednog drugog Foruma … nije DDJH PBZ da raste tek tako ….

To se i ja pitam iz dana u dan…………………..

[color=blue]Paaaa po lojtrici gor, pa po lojtrici dol...pa po lojtrici gooorrr i doooollll...........[/color]


skompson: ” Nadam se da je s današnjim danom korekcija gotova. Idemo opet prema 300…….. ” … kolega … a na čemu temeljite te svoje nade? … da parafraziram misao s jednog drugog Foruma … nije DDJH PBZ da raste tek tako ….

Mašala kolega. Neki od ovih današnjih investitora burzu doživljavaju kao kladionicu s malo većim ulozima. za sada im je dobro išlo a za dalje nisam siguran jer si nisu dali truda naučiti nešto o dionicam, ulaganjimai sl.

Čuvajte se poduzaća na čijem su čelu SVETE KRAVE. SVETE KRAVE ne vole promjene: one vole da se posao odvija kako se uvijek odvijao i često su slijepe u krizi. T. E. Deal & A. A. Kennedy


1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 956.180 29,54 Osnovni račun 2. HZMO 660.000 20,39 Zast. račun 3. MINISTARSTVO FINANCIJA REPUBLIKE HRVATSKE 609.578 18,83 Osnovni račun 4. PBZ D.D. 210.199 6,49 Skrb. račun 5. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 104.771 3,24 Zast. račun 6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA GLOBAL INVEST D.O.O. ZA FIMA EQUITY OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 98.879 3,05 Skrb. račun 7. ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D. 47.136 1,46 Osnovni račun 8. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA MAXIMUM OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 23.048 0,71 Skrb. račun 9. HPB D.D. 17.095 0,53 Skrb. račun 10. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./BREZA-INVEST ZIF D.D. 16.081 0,50 Skrb. račun Ukupno: 84,73

dakle, HPB skrbnicki je prodao 833 komada, i oni su se poceli baviti daytradingom

“Please, God, Just One More Bubble.”

Vaš link

New Report

Close