DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


kad se oceckuje potpisivanje ugovora za bov-ove, dali ima netko info

Do kraja mandata ove vlade!
Pogledati današnji interview sa premijerom Sanaderom u Jutarnjem listu, prilog Magazin.

Novinar: Hoće li vlada do kraja mandata donijeti odluku o kupnji novih borbenih vozila?
Sanader: Da.
….

Kratko i jasno [smiley2]


Sanader: Da. ….

još kad bi mu netko i vjerovao na riječ[smiley1]


14.05.2007. Zaprimljene ponude proizvođača BOV-a Točno dva mjeseca nakon što je Povjerenstvo za izradu prijedloga odabira dobavljača borbenih oklopnih vozila dostavilo tendere tj. zahtjeve za konačnu i obvezujuću ponudu potencijalnim dobavljačima (a kako je u službenom zahtjevu i definirano), u MORH-u su danas, 14. svibnja 2007, zaprimljene ponude proizvođača BOV-a finske Patria Vehicles Oy i austrijske Steyr Daimler Puch Spazialfahrzeug GmbH. Prilikom predaje dokumentacije izvršen je popis iste koju su verificirala oba ponuđača. Nitko od ponuđača nije imao primjedbu na postupak ponuda i verifikaciju priloga, što su potvrdili potpisom na službeni zapisnik o prijemu dokumentacije. Povjerenstvo, koje je imenovala Vlada RH, će na sjednicama u idućih 60 dana provesti evaluaciju zaprimljenih ponuda i Vladi RH dostaviti prijedlog odabira na odlučivanje. Podsjećamo zahtjevi za konačnu i obvezujuću ponudu temeljili su se na 42 bazna bojna vozila konfiguracije pogona 6 x 6 te 84 vozila konfiguracije 8 x 8.

Izgleda da sve ide po planu.

http://www.jutarnji.hr/magazin/clanak/art-2007,6,9,intervju_sanader,77839.jl

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Nakon ovog intervjua, mislim da su sve maske pale!
Neposredno pred nama su kuvajčani i BOV-ovi.
Mislim da će se ispod 300 kunića moći kupovati još jako kratko.
Tko je jamio je jamio.
Meni je ko cucku krivo što nisam bio pri kompjuteru pa da i ja dokupim po ovim smješnim cijenama 280 – 290. [smiley15]
Ali nada umire zadnja.
Možda uspijem što uloviti u ponedjeljak. [smiley2]

La vita e bella!


Dugoročno na Đuri nema greške.Samo vidim da su ljudi nervozni nakon svakog pada cijene.Pa nemože neprekidno rast.[smiley2]

Nervozni su oni kojima drhte ručice i ne vjeruju u ovu firmu ,ali je ipak više ovih koji vjeruju.
Sve ide po planu i volio bih da još mogu nadokupiti ali nemam municije više .Baš šteta

I Hrvatska tvrtka natječe se za gradnju mosta u Beogradu vrijednog 161 milijun eura

http://www.limun.hr/main.aspx?id=165868

znam da i ĐĐ gradi mostove, jel moguće da će on sudjelovat u ovom?

Only God, Muammar and Libya!

U ponedjeljak idemo na dokup i utvrdjivanje pozicija u Djurici. Prodajem ga tek nakon 31.12. kad bude kostao vise od LKRI i jos nekih balona.[smiley9]

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!


nakon 31.12. kad bude kostao vise od LKRI i jos nekih balona.[smiley9]

rijeci ti se pozlatile….. [smiley2]

DOKUP!

Zagreb, 10.06.2007. 10:00 (Vipnet)

Premijer Ivo Sanader predstavlja Hrvatsku na susretu zemalja Američko-jadranske povelje u Tirani. Cilj Povelje je uključivanje tih zemalja u NATO. Sanader će zajedno s premijerima Albanije i Makedonije Salijem Berishom i Nikolom Gruevskim sudjelovati na sastanku s američkim predsjednikom Georgeom W. Bushem.

SAD je 2003. bio supotpisnik Povelje svrha koje je uključenje triju zemalja u NATO. Tri se zemlje već dugo uz snažnu američku potporu pripremaju za punopravno članstvo u NATO-u pa se i s ovog susreta očekuje Bushevo poticanje na nastavak reformi u obrambenom i sigurnosnom sustavu.

Prema zaključcima posljednjeg summita NATO-a u Rigi, Hrvatska i ostale članice Američko-jadranske povelje, koje od 2002. sudjeluju u NATO-ovu Akcijskom planu za članstvo (MAP), pozivnice za prijam u Savez mogu očekivati na idućem summitu u travnju 2008. u Bukureštu.

“Please, God, Just One More Bubble.”


U ponedjeljak idemo na dokup i utvrdjivanje pozicija u Djurici.
Prodajem ga tek nakon 31.12. kad bude kostao vise od LKRI i jos nekih
balona.[smiley9]

Misliš da bi do kraja godine Đuro mogao biti vviši od LKRI ? To znači više od 600 kn???? Kada bi tako bilo bilo bi super. Ali da bude do 400-450 kn do kraja godine ja bih bio zadovoljan.[smiley1][smiley1][smiley1]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

novinar:
Hoće li vlada do kraja mandata donijeti odluku u kupnji novih borbenih vozila?

Sanader: – Da.

ja:[smiley2]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


novinar: Hoće li vlada do kraja mandata donijeti odluku u kupnji novih borbenih vozila? Sanader: – Da. ja:[smiley2]

Možeš li navesti izvor ovog, pretpostavljam, citata ili si isti samostalno kreirao ?

Angry Bob: "As for the good news - There is no f...... good news!" https://www.youtube.com/watch?v=hMaVIAlJlnw

New Report

Close