DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Cijena Količina Cijena Količina
288 00 35 292 50 60
287 51 60 293 00 300
287 00 50 293 99 106
286 01 50 294 00 158
285 99 35 294 88 57
s e

Silvestar:
Samo malo me brine što se u MORH-u ponašaju kao djeca.Čitao sam nekidan ( 5. 6. ) u Jutarnjem da su u godišnjem izvještaju za 2007. poslali podatak OESS-u da je projekt opremanja oklopnjacima već realiziran. Iznosili su i podatke o količini i opremi istih, uključujući i oružane sustave, za koje još ni nije raspisan natječaj. Šta bi to trebalo značit? Može li mi neko to malo prokomentirat?[smiley9][smiley9][smiley9]
[/quote]

Znam da je suvišno reći, ali reda radi, MORH je izdao demanti na svojim stranicama.

demanti da su to poslali ili demanti da poslovi nisu dogovoreni? [smiley2]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Pogledaj njihov sajt. Ne znam poslat link.

zacrvenio nam se đuro…..
moze k/p ?

DOKUP!


Pogledaj njihov sajt. Ne znam poslat link.

http://www.duro-dakovic.com/

Suricata suricatta


Silvestar: ” Pogledaj njihov sajt. Ne znam poslat link. ” http://www.duro-dakovic.com/

Naslovnica

Suricata suricatta

Sudeći po dnbašnjim transakcijama koje su od pretežno 50tak dionica, slabe ruke izlaze.
Ne vidim tu neki problem, posebno nakon što je izašlo pozitivno izvješće.

Pogledajte današnji jutarnji i prilog o ulasku Hrvatske u NATO.
Nova BOV vozila su jedan od uvjeta za pristup. S obzirom da se zna tko će ih proizvoditi,
straha za DDJH ne treba biti.
Ono što treba je malo strpljenja i dobrih živaca [smiley2]

odlicna im je nova stranica….hvala bogu da su je na novo napravili, prijasnja je bila katastrofa…..zastarjela….
silvestar, inace za poslat link, odes na đurinu stranicu naprimjer, kad si tamo pretisnes na nju da ti se oznaci cijela,pored “address”, stisnes ctrl+c, i kad pises ovdje na forumu pretisnes ctrl+v i eto ti je…ili si to vec znao? [smiley4]

DOKUP!


Gospodo, lovac & evogaopet, zahvaljujem na odgovorima, i imam jos jedno pitanjce…
ODAKLE Vam sve te silne informacije koje se mogu procitati po forumu?
Sumnjam da ste to ucili na faxu [smiley2][smiley2][smiley2]

Nema na čemu poki123,sve te informacije su iz knjiga,interneta,foruma,i malo po malo,proučavanja,razmatranja,surfanja,jednostavno udje u glavu i ostane nešto u njoj,hahahha… ali ja nemam fakultet,samo srednja tehnička,ali psssssst,nemoj nikom reći…..[smiley7][smiley7][smiley7]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

A mene nema od podneva,mislim si kada dodjem na net biti će Đuro u velikim visinama,a on pao na 282,10 kn… što ste mu to tih par sati napravili da je tako pao… sram vas bilo.[smiley7][smiley7][smiley7][smiley7][smiley7][smiley7]…. šalim se….

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

Danas je bio odličan dan za dokupiti. Možda sklizne još malo dolje ali mislim da će onda opet lagano gore u pozitivnu korekciju. [smiley2]

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.

New Report

Close