DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

DDJH-R-A Vrijeme: 15:36:12
Kupnja
Ukupno ponuda 38
Ukupno dionica 6436

5 najboljih ponuda
Cijena Količina
Prodaja
Ukupno ponuda 40
Ukupno dionica 4759

5 najboljih ponuda
Cijena Količina
266,21 111
266,12 25
266,00 118
265,02 45
265,00 110

267,20 33
269,00 79
269,99 20

270,00 400
271,70 45

Što su se počeli gurati

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

To je ova ekipa što ih Marinko spominje.
Samo nek prodaju….

La vita e bella!

james, 30.05.2007. u 15:58
To je ova ekipa što ih Marinko spominje.
Samo nek prodaju….

I ja kažem, samo nek prodaju, za koji dan ce vidjeti kako su pogrijesili, izvjesce samo sto nije. A kad bude, bit ce iznenadjenja.[smiley2]


ja kažem, samo nek prodaju, za koji dan ce vidjeti kako su pogrijesili, izvjesce samo sto nije. A kad bude, bit ce iznenadjenja.[smiley2]

O kakvom iznenađenju govoriš, ako nije tajna?

Pozdrav

Svidja mi se danasnji razgovori na temu……nema rezača žila……..[smiley2]

[color=blue]Paaaa po lojtrici gor, pa po lojtrici dol...pa po lojtrici gooorrr i doooollll...........[/color]


Svidja mi se danasnji razgovori na temu……nema rezača žila……..[smiley2]

Bez brige, doći će oni! [smiley2]

La vita e bella!

Nema me 2 dana jer to moderator ne dopušta. Ali nakon 2 godine pisanja vidim da od toga nema ni neke svrhe. korist imaju oni koji organizirano pišu i dogovorno maknu naloge s prodaje kao što su jučer. Odlučili su jučer da dignu đuru i najedanput su nalogi nestali. Imam Đuru a pošto ga mislim imati par godina nisu mi više bitni svakodnevni događaji. I vidim da svi čekate povoljno izvješće a što ako će biti nepovoljno? Onda će cijena ići i dolje. Cijenu će podići Kuvajćani a izvještaj sumnjam. Kažem, sorry daytraderi ali meni je bitna cijena za 2-5 godina a između baš mi se fućka.
Pozdrav svim Đurama, pogotovo dugoročnim!


Nema me 2 dana jer to moderator ne dopušta. Ali nakon 2 godine pisanja vidim da od toga nema ni neke svrhe. korist imaju oni koji organizirano pišu i dogovorno maknu naloge s prodaje kao što su jučer. Odlučili su jučer da dignu đuru i najedanput su nalogi nestali. Imam Đuru a pošto ga mislim imati par godina nisu mi više bitni svakodnevni događaji. I vidim da svi čekate povoljno izvješće a što ako će biti nepovoljno? Onda će cijena ići i dolje. Cijenu će podići Kuvajćani a izvještaj sumnjam. Kažem, sorry daytraderi ali meni je bitna cijena za 2-5 godina a između baš mi se fućka. Pozdrav svim Đurama, pogotovo dugoročnim!

Oooooooooooooo!

Vidim da si prešao u ozbiljne, dugoročne investitore. Bravo!
Vidiš, ovo ti je najveća dobit koju si dobio od nedavne prodaje Đure.
Jest da si zaradio na razlici cijene, kada si ponovno kupovao, za burek i kino ulaznicu,ali više te to ne privlači.
Biti će nešto od tebe…… [smiley2]

La vita e bella!

Mnoge su firme dostavile svoje izvještaje i mislim da je sad već pitanje dana kad će i DDJH!
Nadam se će Q1 dati sigurnost i stabilizirati cijenu na ovim itekako lijepim razinama!

Kad je dobar vjetar i purani lete!

Veleposlanik Ruske Federacije Mihail Konarovski u pratnji glavnog tajnika Koordinacije hrvatskih društava prijateljstva Andrije Karafilipovića posjetio je Brodsko-posavsku županiju. Tom prigodom veleposlanik je posjetio industrijsku zonu Đuro Đaković, gdje se sastao sa Upravom Đuro Đaković Holdinga d.d., te predstavnicima društava grupacije Đuro Đaković. Nakon prezentacije rada Đure Đakovića, uslijedili su razgovori o budućoj poslovnoj suradnji. Veleposlanik Ruske Federacije najavio je dolazak ruskih gospodarstvenika u Slavonski Brod, a slijedom toga i u industrijsku zonu Đuro Đaković.
http://www.duro-dakovic.com/aktualnosti/novosti/posjet_veleposlanika_ruske_federacije/default.aspx
Ovo je jedna starija vjest koja bi sada mogla biti aktualna

Citat Mike s posta Petrokemija:
29.05.2007
-gospod dršte gaće. Stižu ovaj tjedan. (TNK-BP MANAGEMENT (plin), LUKOIL, GAZPROMBANK)

Prima ih gosp.ministar osobno.

ovo kad krene nema kraja. uživajte.

31.05.2007
-rusi su danas individualno razgovarali sa predstavnicima raznih firmi (JANAF, PLINACRO, ĐURO, INGRA……..)
Teren se polako sprema za gazdu Putina.Sve će kupit.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

evo kolege “bilježim se sa štovanjem” 🙂

kupio i ja OVO, danas jedva

pozz

SKORa-M-A[color=blue][/color]

Djuro evo kako i sami vidite napreduje…ide gore sutra………….[smiley2]

[color=blue]Paaaa po lojtrici gor, pa po lojtrici dol...pa po lojtrici gooorrr i doooollll...........[/color]

New Report

Close