DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

E Vorda nije mi jasno tko te pušta da pišeš i iznosiš laži?
Molim novopečene investitore koji nisu čitali članak iz SD da si otvore post sa strane 324 od lude krave i pročitaju o Kuvajćanima. Toliko siguran je posao kao da pucaš penal a golman ti se makne s gola-piše , kaže Rončević u članku. A tebi je to Vorda “Ako???”
A to da imaš dionice pričaj maloj djeci. Jedino ako imaš 50-100 kom a želiš još kupiti 1000, to je druga stvar, pa sad hoćeš jeftinije ući.
P.S. Članak je od 13.5. i nitko ga nije demantirao. Inače osobno Mesić je to dogovarao sa Šeikom, nemam vremena sad sve tražiti. pozdrav i ne bojte se i ne slušajte vordu.

meni je smijesno kada netko govori o gjuri kao o firmi za koju vrijede trzisni zakoni i tehnicke analize.
ne treba biti doktor ekonomije pa da znas kako takve tvrtke posluju i kakva ih buducnost ceka sto se pokazalo na slicnim primjerima – prevazna je to tvrtka u politickom i gospodarskom smislu.

meni je dosadilo gledati ove skokove od 10 kn pa onda tjednima sve stoji. misljenja sam da cu cekati pravi rast za vece ulaganje. do tada cu pretakati novce.

(izjavljujem da sam dionice DDJH kupovao, prodavao, posjedujem ih i istovremeno prodajem i opet cu ih kupiti)


Đuro je, između ostalog, tržen u ogromnim količinama između 250 i 280 kn pa me čudi današnji pad. Većina drugih dionica koje su jako porasle su bile pod stalnim blokadama te su sa svega par komada dostizale visoke cijene, pa im ovaj pad od cca 20% više dođe kao umjetni a stvarni je oko 5%. To je ono što vjerojatno mnogo novih investitora nezna uspoređivati pa daju Đuru za bagatelu, a na njihovu žalost uskoro će vidjeti da su propustili bogatstvo.

tenkista, jednom za svagda – nije najbitnija stavka kolike količine su prolazile na kojoj cijeni i nema preveć vajde za onoga koji samo to uzima u razmatranje

nema mi druge nego se zae..ti

P.S. Članak je od 13.5. i nitko ga nije demantirao. Inače osobno Mesić je to dogovarao sa Šeikom, nemam vremena sad sve tražiti. pozdrav i ne bojte se i ne slušajte vordu.

Nećemo, vjeruj mi……………..

[color=blue]Paaaa po lojtrici gor, pa po lojtrici dol...pa po lojtrici gooorrr i doooollll...........[/color]

Kad se otvaraju ponude za BOV?


Kad se otvaraju ponude za BOV?

13.07.2007.


Pinokio: ” Kad se otvaraju ponude za BOV? ” 13.07.2007.

Thanks. (BOVs)

Danas će se u 20.30 h na Kapital Networku u sklopu emisije “Boja novca” predstaviti tvrtka Đuro Đaković Holding. [smiley11]

La vita e bella!

Kada bi moglo FI DDJH-a?

Nikakve koristi od FI, kad Đuka potpiše BOV ili T-84 ide gore……, a to nije nikaj u odnosu na cjenu koju če imati kad prvi BOV izađe iz halelelelelelele.

[color=black][/color]


Nikakve koristi od FI, kad Đuka potpiše BOV ili T-84 ide gore……, a to nije nikaj u odnosu na cjenu koju če imati kad prvi BOV izađe iz halelelelelelele.

hmmmm..po meni biti ce koristi od FI jer ce to napokon i sluzbeno dokazati da Đuka radi kako treba i da nisu to samo neka nagadanja…..nakon FI cijena ce po meni bitno gore [smiley4]
nadam se sto kasnije da izadje da se sto vise ukrcam (ukrcamo) na ovim razinama [smiley2]

DOKUP!


Kada bi moglo FI DDJH-a?

Ja očekujem sutra ili prekosutra!

Novac je kisik burze!

New Report

Close